لوله بازکنی جنت آباد

۲۲۶۱۲۹۳۹ – ۸۸۵۴۹۳۳۴ – ۷۷۰۳۱۷۷۴ – ۰۹۱۲۴۵۵۵۱۲۳

لوله بازکنی جنت آباد و تخلیه چاه توسط شرکت تهران پارسه که با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری خوب و  داشتن سرویسکاران مجرب و ماهر و مقنی های کارکشته در حال فعالیت شبانه روزی است.

خدمات ما ۱۰۰%  تضمینی و قیمت اتحادیه می باشد. خدمات ما شبانه روزی بوده و بدون حتی یک روز تعطیلی است. پس هر زمان نیاز به سرویسکار لوله بازکنی در جنت آباد و حومه داشتید به یکی از شماره های ما تماس بگیرید. ما در اسرع وقت سرویسکار لوله بازکنی جنت آباد را برایتان اعزام می نماییم. هدف اصلی شرکت لوله بازکنی تخلیه چاه تهران پارسه کسب رضایتمندی تمامی مشتریان خود است .

۰۹۱۲۴۵۵۵۱۲۳

شماره مستقیم مدیریت بداغی 

دفتر غرب تهران۰۹۱۲۴۵۵۵۱۲۳
دفتر مرکزی تهران۸۸۵۴۹۳۳۴
دفتر شمال تهران۲۲۶۱۲۹۳۹
دفتر شرق تهران۷۷۰۳۱۷۷۴
دفتر جنوب تهران۰۹۱۲۴۵۵۵۱۲۳

لوله بازکنی جنت آباد فوری

اگر فاضلاب از کفشور آشپزخانه بالا میزند یا از پشت لباسشویی یا سینک بخ زمین میریزد. اگر از حمام آب پایین نمیرود . اگر توالت آب را رد نمیکند و کاسه پر از فاضلاب شده . اگر توالت فرنگی مکش ندارد و یا هنگام زدن دکمه فلاشر آب از خود آن بیرون می ریزد و یا از کفشور بغل توالت بالا می آید ، نشانه های گرفتگی فاضلاب است که باید توسط سرویسکار لوله بازکنی جنت آباد رفع انسداد گردد. رفع گرفتگی چاه های فاضلاب ساختمانی و صنعتی بصورت شبانه روزی و تمام وقت بدون تعطیلی توسط مجربترین سرویس کار های تهران با قیمت مناسب و مقطوع

باز کردن لوله های آشپزخانه ، لوله زیر سینک ، لوله پشت لباسشویی ، لوله پشت ظرفشویی ، لوله کفشوی آشپزخانه با فنر. اگر موقع کار کردن و تخلیه لباسشویی و یا ظرفشویی آب از کفشور بالا می آید یا از زیر لباسشویی بیرون می آید لوله اصلی فاضلاب آشپزخانه گرفتگی دارد که حتما باید با فنر باز شود. البته بعضی مواقع مشاهده شده که بدون ریختن آب خود به خود آب از کف شور بالا می زند این نشان دهنده گرفتگی لوله اصلی است که موقع استفاده همسایه های طبقات بالا آب به جای رفتن در فاضلاب از کف شور شما بیرون می زند . این موقعیت خطرناک است و اگر هر چه سریعتر اقدام به باز کردن نکنید کل خانه را فاضلاب پر خواهد کرد.**

رفع گرفتگی توالت ایرانی روشویی و توالت فرنگی . باز کردن گیر لوله کف حمام. رفع گیر و گرفتگی لوله های پارکینگ

چرا لوله های فاضلاب میگیرد؟

برای پاسخ به این سوال باید بدانیم که علت گرفتگی لوله های آشپزخانه با حمام و دستشویی تفاوت دارد . برای لوله های آشپزخانه بیشترین و رایج ترین علل گرفتگی ، چربی گرفتگی جداره داخلی لوله است که وجود پر و مو در لباسشویی آن را تشدید میکند. اکثر لوله های آشپزخانه ۶ است که وقتی به مرور زمان چربی و رسوب میکند تبدیل به لوله ۴ یا حتی ۲ میشود که با کوچکترین آشغال یا پس ماند غذا لوله مسدود میشود. البته قبل گرفتگی نشانه هایی دارد که میتوانیم جلوگیری کنیم از انسداد لوله . نشانه اول کند خالی شدن آب سینک است . علت دیگر بالا زدن بوی فاضلاب در هنگام شستشویی ظروف یا کار کردن لباسشویی می باشد.

برای لوله های توالت هم اصلی ترین علت گرفتگی وجود جسمی در شتر گلویی است . اجسامی مانند سر شیر مخلوط ، مسواک ، فرچه و چیز هایی شبیه به این البته برخی شتر گلویی ها هم در موقع ساخت و ساز و ناشی گری سرامیک کار ، دوغاب سیمان و مصالح رخته می شود ، هر چند کار میکند ولی مقداری از حجم لوله در ته شتر گلویی از مصالح پر شده و هم لوله باریک شده و هم سطح داخلی لوله ناصاف شده و آشغال را نگه می دارد.

لوله های کف حمام نیز قالبا به خاطر رفتن مو و تجمع آن در شتر گلویی یا زانویی لوله گرفته می شود . البته در خانه های نو ساز وجود دوغاب و سیمان در شتر گلویی نیز مشاهده می شود که به خاطر سهل انگاری کارگر سنگ کار درون شتر گلویی خرید می شود.

چاه بازکنی و رفع گرفتگی فاضلاب

باز کردن لوله های فاضلاب سیمانی ، چدن ، پلیکا ، پلی اتیلن و آهنی با فنر فولادی دورانی و دستگاه ژنراتور برقی توسط سرویسکاران لوله بازکنی جنت آباد فوری ارزان شبانه روزی

اگر لوله سینک شما دچار گرفتگی شد ابتدا با تلمبه دستی اقدام به باز کردن نمایید. برای اینکار ابتدا سری تلمبه را دقیق روی خروجی لوله قرار دهید طوری که تمام دهنه لوله را پوشش دهد ، آنگاه آب را باز کنید تا مقداری بالا بیاید حال با کشیدن تلمبه به سمت بالا بصورت مکرر اقدام به باز کردن لوله نمایید.

لوله بازکنی جنت آباد

لوله بازکنی جنت آباد

لوله بازکنی جنت آباد شبانه روزی ارزان

رفع گرفتگی چاه دستشویی ، چاه حمام آشپزخانه توالت فرنگی سرویس ایرانی بدون خرابی و کلیه لوله های فاضلاب با دستگاه ژنراتور و فنرهای فولادی قوی و  انواع پمپ باد و آب رسوب کنی لوله های قدیمی و چدنی توسط سرویسکاران حرفه ای و مجرب در سراسر شهر تهران و حومه در کمتر از نیم ساعت.

باز کردن لوله های ساختمانی و صنعتی از یک تا ۳۰ اینچ با ابزار های مدرن توسط سرویس کارهای ماهر و حرفه ای در تامی مناطق تهران بزرگ و حومه در کوتاهترین زمان و بدون خرابکاری و آلوده سازی .

باز کردن لوله حمام در جنت آباد

علت اصلی گرفتگی های کفشو های حمام به خاطر وجود شتر گلویی در مسیر لوله است . شترگلویی به شکل U است که در قسمت گودی آن اب جمع می شود کار شتر گلویی ای است که فضای بین چاه و فضای حمام را با آب ببند تا بوی فاضلاب در محیط منتشر نشود . همین گودی باعث تجمع مو می شود و بعد از گذشت چند وقت مسیر فاضلاب بند می آید . بهترین روش برای رفع این مو در مسیر لوله ، فنر زدن است .

تخلیه چاه در مناطق غربی شهر تهران

تخلیه چاه با تانکر و پمپ ،  لایروبی و لجنکشی توسط نیری انسانی و نیسان ۱۰ بشکه ، کف تراشی چاه و افزایش حجم انباری چاه توسط مقنی حرفه ای و حمل نخاله با خاور ، کول گذاری و طوقه چینی چاه ، باز و بست درب چاه و کار گذاشتن دریچه چدنی

بالا بودن سطح آب چاه پیامدهای بدی دارد . افزایش بوی فاضلاب در ساختمان . گرفتگی های مکرر در پارکینگ و طبقات پایین . ریزش کردن چاه که بسیار خطرناک است پس حتما هر سه چهار سال یکبار درب چاه را باز کنید و چاه را بررسی نمایید تا از احتمال خطر در آیند جلوگیری نمایید.

احیای چاه فاضلاب ریزش کرده با روشهای جدید. چاهی که ریزش کرده باید توسط کارشناس ماهر بررسی شود تا عمق ریزش مشخص گردد که با چه روشی می توان آن را تعمیر  نمود. عمومی ترین روش این است که چاه تخلیه شود و سپس خاک و نخاله از درون چاه توسط مقنی خارج گردد. بعد از زیر سازی مناسب ، کول گذاری گردد و پشت کول ها با خاک مناسبی پر شود . این کار هم چاه را مجدد احیا می کند و هم استحکام آن را ۱۰۰ % می کند . راه حل دوم حفر چاه جدید در مکان مناسب و ریختن خاک حاصل از آن در چاه ریزش کرده است این روش بیشتر در مواردی که عمق ریزش زیاد باشد و یا چاه به حدی کوچک باشد که ارزش تعمیر نداشته باشد***

حفاری انواع چاه های جذبی فاضلاب ، آب ، ارت ، شمع و کانال توسط مقنی به همراه خاکبرداری

خدمات تخصصی توالت فرنگی در جنت آباد

باز کردن گرفتگی توالت فرنگی بدون کوچکترین آسیب و خراش به کاسه توالت با روش تراکم باد در نیم ساعت.

تعویض کاسه و تعویض قطعات داخلی کاسه توالت فرنگی ، آب بندی و رفع نم ، تعمیرات تخصصی توالت فرنگی

رفع انسداد چاه فاضلاب با پیشرفته ترین تجهیزات توسط ماهرترین سرویسکاران در محدوده غرب تهران بصورت شبانه روزی و فوری

در آوردن اشیا افتاده در لوله فاضلاب ( گوشی موبایل ، فرچه ، دسته کلید ، دستگیره و لولای در و … ) با انبر های مخصوص

رفع گرفتگی لوله فاضلاب در سرتاسر تهران با فنر فولادی و دستگاه ژنراتور و تراکم باد و آب و رسوب کنی لوله های فرسوده قدیمی ، درآوردن گوشی موبایل ،دسته کلید ،فرچه و … از سیفون دستشویی.

تعمیر فرنگی در جنت آباد

تعمیر فرنگی در جنت آباد

تبدیل کاسه توالت قدیمی و خراب به کاسه نو و احیای مجدد همان کاسه با تعویض کامل تمامی قطعات درون مخزن آب توالت فرنگی ، بدون نیاز به تعویض کاسه و خرید کاسه جدید با قیمت بالا . تعویض کامل درب تاشوی نشیمنگاه توالت فرنگی . تعویض شیلنگ و شیر پیسوال پشت کاسه . رفع سیاهی های ایجاد شده در محل اتصال کاسه به زمین و تثبیت کاسه به زمین برای جلوگیری از تکان خوردن و جابجا شدن کاسه هنگام نشستن روی آن.

برای اینکه کاسه توالت فرنگی شما خوب کار بکند ، کم گیر بکند و بو ندهد حتما توصیه می کنیم هر از چند گاهی ، سرویس کار کاسه توالت فرنگی آن را سرویس نماید تا در صورت نیاز به تنظیم و یا تعویض قطعات ، اقدام لازم را انجام دهد. اگر حواسمان نباشد و پمپ شناور کاسه خراب باشد ، در مدت زمانی کمی ، مقدار زیادی آب به هدر خواهد رفت و به موجب همین قبض آب برایتان خیلی بیش از حالت استاندارد خواهد آمد و ضمنا چاه فاضلاب هم زود تر از حد معمول پر خواهد شد. پس برای جلوگیری از این گونه هدر رفت هزینه و دردسر آن ، با هزینه اندکی هر دو سال یک بار کاسه توالت فرنگی منزلتان را سرویس نمایید.

لوله بازکنی جنت آباد

لوله بازکنی جنت آباد ارزان فوری , چاه بازکنی در جنت اباد , لوله بازکنی جنت آباد در شاهین شمالی , لوله بازکنی جنت آباد در بعثت , لوله بازکنی جنت آباد در سیمون بلیوار , لوله بازکنی جنت آباد شمالی جنوبی , لوله بازکنی جنت آباد در چهار باغ , بلوارلاله , بلوار شقایق , سازمان برنامه , لوله بازکنی جنت آباد آیت الله کاشانی , لوله بازکنی در جنت آباد جنوبی چهار باغ 

تخلیه چاه جنت اباد

لوله بازکنی جنت آباد ارزان فوری , چاه بازکن سمت در حنت اباد , تخلیه چاه غرب تهران در شاهین شمالی , تخلیه چاه غرب تهران در سیمون بلیوار , چاه بازکن در حوالی سیمون بلیوار , چاه بازکن جنتآباد شمالی جنوبی , چاه باکنی در چهار باغ , تخلیه چاه فاضلاب بلوارلاله , تعمیرات توالت فرنگی در بلوار شقایق , تخلیه لوله چاه فاضلاب در خیابان سازمان برنامه , خدمات چاه در آیت الله کاشانی , شماره شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی در جنت آباد شمالی و جنوبی , شماره شرکت حفاری چاه در جنت آباد