لوله بازکنی تخلیه چاه عباس آباد

شرکت تخلیه چاه لوله بازکنی پگاه تهران پارسه جام با شماره ثبت 524903 ارائه کننده خدمات تخصصی و حرفه ای

 • 88549334

  تخلیه چاه و لوله بازکنی عباس آباد

 • 22612939

  تخلیه چاه و لوله بازکنی شمال تهران

 • 77031774

  تخلیه چاه و لوله بازکنی شرق تهران

 • 09124555123

  تخلیه چاه و لوله بازکنی غرب تهران

خدمات شرکت تخلیه چاه لوله بازکنی تهران پاسه

1 – لوله بازکنی چاه بازکنی و رفع گرفتگی های فاضلاب

2 – تخلیه چاه با تانکر های آب کش لجن کش تانکر بزرگ

3 – تخلیه چاه با تانکر بزرگ ساکشن مکنده و لایروبی مکانیزه

4 – لایروبی توسط مقنی و نیسان و بشکه

5 – کف تراشی ته زنی و تعمیرات تخصصی چاه های فرسود و احیای چاه

6 – تعمیرات چاه ریزشی و کول گذاری چاه 

7 – حفر چاه نو فاضلاب به همراه طوقه چینی

8 – تشخیص ترکیدگی رفع نم و لوله کشی

تخلیه چاه و سبتیک

لوله بازکنی چاه بازکنی

حفاری چاه فاضلاب

تعمیرات تخصصی چاه ریزشی

برای تماس مستقیم روی شماره مورد نظر کلیک نمایید.

09124555123

88549334

2261299

77031774

شرکت پگاه تهران پارسه جام یکی از بزرگ ترین و معتبرترین شرکتهای خدماتی با ثبت رسمی و بیمه در تهران می باشد. بیش از 15 سال سابقه درخشان کاری باز هم با تجهیز امکانات خود و بکار گیری نیروی های مجرب و مورد اعتماد آماده است در خدمت همشهریان عزیز تهرانی باشد.

جهت مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

جهت تماس مستقیم روی شماره کلیک کنید

0912455512388549334

تخلیه چاه فاضلاب در عباس آباد بهشتی

برخی از خدمات شرکت تخلیه چاه تهران پارسه در عباس آباد :

1- لوله بازکنی با فنر و دستگاه ژنراتور و پمپ باد در عباس آباد و حومه.

2- تخلیه چاه و سپتیک فاضلاب با تانکر های بزرگ و انواع پمپ های کفکش قوی آبکش و لجن کش.

3-  لایروبی و تخلیه لجن سفت ته چاه توس مقنی و اکیپ ویژه و مل لجن به بیرون شهر با نیسان 10 بشکه.

4-  کفتراشی و تهزنی دیواره انباری چاه جهت خارج ساختن چاه از حالت ایزوله توسط تیم کف تراش و حمل خاک با خاور کمپرسی.

5-  حفر انواع چاه های آب، فاضلاب، ارت و کانال توسط مقنی های ماهر و مجهز به تمامی اساس و ابزار مورد نیاز.

6-  تشخیص ترکیدگی و رفع نم با دستگاه.

7-  لوله کشی آب سرد و گرم و تعمیر و نگهداری موتور خانه.

تخلیه چاه در عباس اباد

تخلیه چاه در عباس اباد

­

تخلیه چاه در محدوده عباس آباد

خالی کردن آب و لجن چاه با تانکر های بزرگ 911 و بادسان با استفاده از پمپ های سه فاز و تکفاز قوی ارتفاع زن. ما درب چاه را برایتان باز کرده، چاه را تخلیه می کنیم و مجدد درب چاه را برایتان می بندیم. بدون کوچکترین آلودگی و کثیف کاری در کوتاهترین زمان.

قیمت تمامی کار های ما جهت تخلیه چاه طبق نرخ نامه اتحادیه می باشد.

پیدا کردن محل چاه و باز کردن درب چاه

پیدا کردن محل دقیق قرار گرفتن درب چاه توسط نفرات با تجربه با کمترین تخریب انجام می شود. همین نفرات ضمن پیدا کردن محل چاه، درب چاه را هم برایتان باز خواهند نمود. مقدار مورد نیاز باز شدن درب چاه بستگی به روش تخلیه دارد. برای تخلیه با تانکر مکنده کافی است به اندازه 10 سانت باز شود ولی رای تخلیه با پمپ، باید 40 سانت درب چاه باز باشد تا پمپ کف چاه فرستاده شود. برای لایروبی و کف تراشی هم باید کل طوقه چینی چاه برداشته شود.

تخلیه چاه با تانکر آب کش لجن کش و مکنده

سوال بیشتر مشتریان ما قبل از تخلیه کردن چاه این است که با چه روشی چاه را تخلیه نمایند که هم سریع باشد ارزان و به صرفه نیز باشد. بهترین و رایج ترین روش جهت تخلیه کردن چاه استفاده از کامیون های تانکر بزرگ با پمپ کفکش لجن کشی است که بخاطر زمان کوتاه برای تخلیه قیمت ارزان نداشتن آلودگی نداشتن هیچ گونه سر و صدا و از همه بالاتر خالی شدن بیشتر از 90 درصد فاضلاب چاه این روش را بهترین و به صرفه ترین روشهای تخلیه قرار داده است. البته لازمه تخلیه با پمپ کف کش لجن کش این است که درب چاه باید به اندازه 40 سانتی متر باز باشد تا بتوانیم پمپ را با طناب به کف چاه بفرستیم. اگر درب چاه شما دریچه چدنی یا سیمانی دارد نیاز به کار اضافی نیست ولی اگر درب چاه شما با سیمان و آجر بسته شده ما توسط هیلتی و نفرات ماهر آن را برایتان باز می کنیم و بعد از اتمام کار نیز مجدد برایتان خواهیم بست و اگر بخواهیم دریچه کار می گذاریم تا در مراحل بعدی تخلیه دیگری بایت درب چاه هزینه ای نکنید.

­

لایروبی در منطقه عباس آباد

لجن ها و چربی ها ریخته شده در فاضلاب به مرور زمان در ته چاه ته نشین و سفت می شود. این لجن ها را هیچ پمپ و مکنده ساکشن نمی تواند مکش کند و از چاه خارج نماید. وجود این لجن ها هم حجمی از چاه را اشغال می کند و هم مانعی برای جذب آب توسط دیواره و کف چاه است. ما این لجن ها را توسط مقنی و با بشکه و سطل از چاه خارج می کنیم و با نیسان های 10 بشکه ای لایروبی به بیرون شهر انتقال می دهیم.

لازم می دانیم خدمت همشهریان عزیز ذکر کنم که تخلیه با هر نوع تانکر و لایروبی جزیی از پروسه خالی کردن آب و لجن چاه است و به خودی خود تعمیرات چاه محاسبه نمی شود. در تعمیرات چاه ما اقداماتی انجام می دهیم که در آن قدرت جذبی چاه دوباره به حالت ابتدایی خود بر می گردد و چاه احیا شده و مجدد سالها برای شما کار خواهد کرد. در این روش ما از دیواره چاه با عمق 50 سانتی متر می تراشیم تا جایی که به خاک نو و تمیز رسیم. این خاک تمیز دوبار مانند یک چاه نو قدرت جذب و دفع آب چاه را پیدا می کند. ***

­

کفتراشی تهزنی

کف تراشی و کندن انباری برای چاه های کهنه توسط مقنی و نیروی انسانی و حمل توسط نیسان و خاور کمپرسی کفه استاندارد برای افزایش قدرت جذب آب و همچنین افزایش حجم آبگیری چاه.
علت پر شدن مکرر و سریع چاه های فاضلاب این است که به مرور زمان دیواره انباری چاه لجن و چربی گرفته و به اصطلاح ایزوله شده. در اینصورت دیگر چاه قادر به جذب آب نیست و باید زود به زود تخلیه شود. در حالت عادی و نو بودن چاه اگر مصرف سالیانه ساختمان مثلا 30 تانکر آب باشد ، 28 تانکر جذب زمین شده مابقی 2 تانکر در چاه می ماند.
اما در حالت ایزولگی شاید 1 تانکر جذب شود و بقیه درون چاه می ماند . به همین علت چاه تندتند پر می شود.

­

حفر چاه نو آب و جذبی فاضلاب در مرکز تهران

حفر انواع چاه توسط نیروی انسانی و مقنی ماهر . حفر چاه های جذبی فاضلاب، آب، اجرای سپتیک، ساخت منهول و ایجاد تونل و مجرا جهت لوله کشی و اتصال دو چاه و منحول به یکدیگر.

حفر و کندن چاه فاضلاب در متراژ های واقعی و بدون کم کاری. حمل خاک در آمده از چاه با نیسان و خاور های کمپرسی به بیرون شهر. لوله کشی سر چاه، طوقه چینی سر چاه، کار گذاشتن گلدانی برای جمع آوری آب های سر ریز شده درو چاه برای جلوگیری از شسته شدن دیوار میله چاه و ریزش چاه. کار گذاشتن دریچه مخصوص منهولی چدنی و سیمای سر چاه برای بازدید چاه در آینده.

­

لوله بازکنی عباس آباد

رفع گرفتگی کلیه لوله های فاضلاب با دستگاه ژنراتور و فنر فولادی و پمپ باد بصورت شبانه روزی ارزان فوری بدون خرابی، رسوب کنی لوله های قدیمی جهت از بین بردن مشکل گرفتگی های مکرر لوله.
تنظیمات سیفون توالت فرنگی، رفع گرفتگی توالت فرنگی، تعویض کاسه توالت قدیمی با کاسه جدید ، تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و برعکس.

تشخیص ترکیدگی لوله

ایجاد شوره نم و تبله گچ در سقف و دیوار که به علتش وجود رطوبت است. وجود ترک در لوله های آب و شکستگی و گرفتگی در لوله فاضلاب و همچنین نقص در عایق بندی کف و دیوار حمام توالت و آشپزخانه باعث این رطوبت می شود.

­

چاه بازکنی در بهشتی مطهری و حومه

در آوردن اشیا افتاده در سیفون توالت و لوله فاضلاب مانند گوشی موبایل، سویچ ماشین، دسته کلید، حلقه، انگشتری، فرچه دستشویی، اسپری، سری شیر مخلوط و … توسط افراد ماهر
سرویس توالت فرنگی تنظیم سیفون و آب دادن توالت فرنگی باز کردن گرفتگی توالت فرنگی نصب و تعویض کاسه توالت فرنگی.

تخلیه چاه عباس آباد

تخلیه چاه عباس آباد

شبانه روزی فوری ارزان تر از همه جا

دفتر مرکزی ما در خیابان بهشتی می باشد که در کمتر از 20 دقیقه تمامی منطقه عباس آباد را پوشش می دهیم.