چاه بازکنی سبلان



شرکت فنی خدماتی پگاه تهران پارسه جام با شماره ثبت رسمی 524903 با بیش از 20 سال سابقه کار حرفه ای در خدمت شما عزیزان است. ما یکی از بزرگترین شرکتهای خدماتی در سطح تهران هستیم که خدماتی متنوع و حرفه ای به همشهریان محترم تهرانی ارائه می کنیم.

صنف تخلیه چاه لوله بازکنی یکی از صنوف بسیار حساس و پیچیده می باشد که حتی اگر بهترین تجهیزات و ماشین آلات هم موجود باشد ولی سرویس کار ها و مقنی ها تجربه و ماهر لازم را نداشته باشند نمی توانند وظایف خود را در خصوص انجام درست و صحیح و سریع کار به درستی ایفا نمایند. ما یک شرکت با تجهیزات مدرن و نیروهای ماهر و مجرب هستیم که آماده ارائه خدماتی سریع، با کیفیت و قیمتی مناسب در سراسر تهران و حومه می باشیم.






چاه بازکنی سبلان ارزان تر از همه

چاه بازکنی سبلان>> شرکت پگاه تهران پارسه جام با شماره ثبت 524903 و سابقه20 ساله خود یکی بزرگترین شرکتهای رسمی و معتبر تخلیه چاه لوله بازکنی تهران است. ما با بکار گیری سرویسکاران ماهر و مقنی های باتجربه و تجهیزات مدرن خود با هدف بزرگ کسب رضایت مشتریان محترم خود پا به عرصه نهاده ایم و آماده خدمات رسانی 24 ساعته هستیم.

خیابان نظام آباد و سبلان یکی از مناطق اصلی سرویس دهی شرکت ما هست که تمامی خدمات چاه بازکنی سبلان ما در این منطقه در کمتر از نیم ساعت انجام می گردد. سرویسکاران ما منصف، ماهر، باتجربه و قابل اعتماد هستند پس در این مورد هیچ نگرانی نداشته باشید و به شرکت ما اعتماد داشته باشید. ان شاء الله که ما هم بتوانیم جواب اعتماد شما را با ارائه خدمات شایسته با قیمت مناسب و کسب رضایت شما پاسخ بگوییم.

جهت تماس مستقیم بر روی شماره های زیر کلیک کنید.

77031774

09124555123

با مدیریت بداغی

چاه بازکنی سبلان

چاه بازکنی سبلان

برخی از خدمات شرکت تهران پارسه:

 1. باز کردن انواع گرفتگی های لوله فاضلاب با روشهای مدرن
 2. رفع نم و چکه و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه
 3. تخلیه چاه با تانکر بزرگ و پمپ کفکش لجنکش آبکش
 4. لایروبی و لجن کشی دستی و بشکه ای چاه
 5. کفتراشی و تهزنی چاه های فرسوده قدیمی و تبدیل کردن آن به چاه نو
 6. کول گذاری طوقه چنی و کار گذاشتن دریچه چدنی سر چاه
 7. بنایی جزیی و تبدیل کاسه توالت ایرانی به فرنگی و برعکس
 8. لوله کشی سرد و گرم و تعمیر و نگهداری موتور خانه
 9. حفر انواع چاه های فاضلاب جذبی فاضلاب ارت شمع و کانال

لوله بازکنی فوری و ارزان در سبلان

لوله بازکنی به باز کردن گرفتگی لوله های فاضلاب گفته می شود. اینکار با استفاده از یک دستگاه ویژه و فنر انجام می شود. البته دستگاه های دیگری مثل پمپ باد و وتر جت هم وجود دارد که برای لوله های خاص استفاده می شود. ابزار مدرن 50 درصد کار است. 50 درصد بعدی ماهر و تجربه سرویسکار چاه بازکنی سبلان است. هر چه نفر وارد باشد کار اساسی و تمیز خواهد بود.

چاه بازکنی سبلان لوله بازکنی فنر زنی

رفع انسداد لوله های آشپزخانه ( سینک، کفشور، لباسشویی، ظرفشویی ) حمام، توالت فرنگی، سرویس بهداشتی ایرانی، روشویی، کفشور پارکینگ و محوطه با فنر فولادی قوی چاه بازکنی سبلان و دستگاه ژنراتور برقی انجام می شود.

علت گرفتگی لوله های فاضلاب چیست؟

علت اصلی اینکه لوله های فاضلاب آشپزخانه نسبت به سایر لوله های زودتر می گیرد این است که به علت شستشوی ظروف چرب و ریخته شدن تفاله غذا و همچنین رفتن پرز و مو از لباسشویی در لوله در جداره لوله یک لایه رسوب ایجاد می شود که لوله را تنگ می کند و با اولین آشغال می گیرد.

برای گرفتگی توالت ایرانی هم می توان از وجود شیی درون سیفون اشاره کرد که باعث ماندن آشغال در سیفون یا همان شتر گلویی می شود و لوله را می گیرد. ما با انبر های خاصی آن را از شتر گلویی در می آوریم.

روش باز کردن گرفتگی لوله های منهول

برای انتقال حجم بالایی از فاضلاب در مسیر ای طولانی باید از لوله های سایز بزرگ استفاده کرد. در فاصله 15 متری این لوله ها منهول احداث می شود که نقش چربی گیری و دسترسی به لوله را دارند. این لوله ها و منهول ها به علت ته نشین شدن چربی و لجن می گیرد و مسدود می شود. برای باز کردن گرفتگی منهول ( منحول ) انتقال فاضلاب که در آن از لوله های سایز بزرگ با قطر های 150 به بالا استفاده شده ما روشهای مختلفی داریم.

1- فنر قطور و بلند و دستگاه فرغونی 2- استفاده از پمپ های کفکش و ایجاد فشار بالای آب 3- استفاده از دستگاه واتر جت که بسیار عادی است. این دستگاه ضمن باز کردن محل گیر، کل دیواره لوله را تمیز تمیز می کند.

در آوردن اجسام از درون لوله فاضلاب

اگر شی قیمتی مثل انگشتر گوشواره ساعت و … در کاسه توالت ایرانی افتاد به هیچ وجه سیفون را نکشید که احتمال دارد فشار آب سیفون، آن جسم را از شتر گلویی بیرون رانده و وارد لوله اصلی بکند. در این صورت به هیچ عنوان نمی تون آن را در آورد. هر وقت جسمی در لوله افتاد سریعا با ما تماس بگیرید تا سرویسکار با ابزار و انبر های مخصوص برایتان اعزام کنیم تا در کمترین زمان آن را از لوله خارج کنند. شکل شتر گلویی مثل حرف U است پس تا آب با فشار نریزید، جسم در شتر گلویی می ماند و ما می توانیم آن را در بیاوریم.

البته اگر جسم قیمتی هم نبود باید از لوله خارج شود. چون اجسام بزرگ و سنگین سالیان سال در شتر گلویی می مانند و حتی اگر خود ان جسم هم باعث گرفتگی مسیر فاضلاب نشود، به مرور زمان با انباشت آشغال و مو پشت خود، لوله را مسدود می کند. در این حالت فنر زدن هم چاره کار نیست. بلکه موقتا ان جسم را کنار زده و لوله باز می شود و مشکل باز پا بر جاست. پس حتما باید آن جسم خارج شود.

­تشخیص ترکیدگی لوله در محدوده سبلان

وجود تبله گچ در دیوار و یا سقف، زنگ زدگی چهارچوب در و پوسیدگی آن، وجود شوره روی کاشی و سرامیک، تغییر رنگ ‘گچ دیوار و نم شدن ان نشان دهنده انتشار نم است. این می تواند از ترکیدگی لوله های آب ساختمان، مشکل عایق دیوار و کف حمام، آشپزخانه و توالت و یا گرفتگی و شل بدون اتصالات لوله های فاضلاب باشد که در اولین فرصت باید تشخیص و تعمیر شود تا خسارت بیشتر نشود.

متخصصین تشخیص و ترمیم ترکیدگی لوله شرکت تهران پارسه با داشتن مهارت کافی و دستگاه های تشخیص دیجیتالی دقیق آماده تعمیر و بازسازی هر نوع نم و رطوبت هستند.

­اتصال لوله کشی به فاضلاب شهری اگو

اگر مجوز اتصال به فاضلاب شهری را دارید ما صفر تا صد اینکار اعم از لوله کشی حفاری و تعمیرات پس از لوله کشی را انجام می دهیم.

کار تمیز و مرتب

تمامی خدمات لوله بازکنی تخلیه چاه ما با رعایت تمامی شیوه نامه ها و اصول بهداشتی است. سرویسکار های ما موظف به انجام کار بسیار تمیز و تحویل کار به صورت شسته رفته هستند.

100% تضمینی

تجربه بالای نیروهای شرکت، حرفه ای بودن در کار، داشتن ابزار آلات مدرن همه باعث بازدهی 100% خواهد شد. به همین جهت همه خدمات ما تضمینی بی عیب و ایراد است.

خدمات سریع و فوری

ما در سطح تهران بیش از 250 سرویسکار فعال داریم. به همین جهت از نزدیکترین محل به شما، سرویسکار لوله بازکنی برایتان اعزام می کنیم. زمان رسیدن نیرو کمتر از 30 دقیقه و زمان انجام کار نیز نهایت 20 دقیقه طول خواهد کشید.

چرا ما ؟

پشتیبانی عالی

تیم پشتیبانی جهت مشاوره تخصصی رایگان، 24 ساعته در خدمت شما است.

قیمت ارزان و رقابتی

قیمت تمامی خدمات ما بر مبنای نرخ اتحادیه حتی کمتر از آن بوده و قطعی می باشد.

20 سال تجربه

ما با 20 سال سابقه کار موفق، قادر به انجام هر نوع پروژه سنگین و حرفه ای هستیم.

لوله-بازکنی-تهران

چاه بازکن سبلان


لوله بازکنی چاه بازکنی کلیه لوله های ساختمانی و صنعتی چدنی، پلیکا، پلی اتیلن، سیمانی و آهنی از یک تا 30 اینچ با تجهیزات مدرن در کمترین زمان و نازلترین قیمت. باز کردن گرفتگی لوله های دستشویی، حمام، آشپزخانه، توالت فرنگی و … با فنر های قوی و پمپ باد برقی.

لوله بازکنی فوری ارزان تضمینی، چاه بازکنی با قیمت مقطوع و شبانه روزی. رسوب کنی و چربی زدایی جداره داخلی لوله با روشهای منحصر به فرد. پرداخت هزینه به شرط باز شدن لوله انجام می گیرد.

باز کردن و شستشوی لوله های بزرگ بین منهولی با دستگاه حرفه ای واتر جت انجام می گیرد. باز کردن این لوله ها با روش فنر بلند و قوی، پمپ باد، باز کردن با فشار پمپ کف کش و بهترین روش یعنی باز کردن با دستگاه واتر جت.


تخلیه چاه در تهران

تخلیه چاه فاضلاب در تهران


تخلیه چاه و سپتیک با تانکر های بزرگ و انواع پمپ های کف کش آب کش، لجن کش و ارتفاع زن. تخلیه و لایروبی مکانیزه چاه با تانکر های ساکشن مکنده بدون نیاز به نیروی انسانی و بدون آلودگی با هزینه خیلی کمتر. لایروبی و لجن کشی دستی، کف تراشی و تعمیرات تخصصی چاه با باز کردن چشمه های جذبی چاه فاضلاب.

پیدا کردن محل قرار گرفتن چاه در ساختمان، باز کردن درب چاه با چکش برقی به اندازه مورد نیاز با توجه با نوع تخلیه و بستن مجدد درب چاه پس از اتمام کار همه توسط نیروی های شرکت تهران پارسه.


حفر چاه فاضلاب تهران فوری

حفر چاه در تهران


حفاری چاه جذبی فاضلاب، چاه آب، ارت، آزمایش خاک، حفر کانال و رایزر، اتصال لوله کشی به فاضلاب شهری اگو توسط مقنی های با تجربه و حرفه ای. کول گذاری میله و انباری چاه. کار گذاشتن دریچه چدنی و طوقه چینی سر چاه. محاسبه مقدار حجم مورد نیاز برای حفر چاه در یک ساختمان و تعیین شکل و اندازه انباری و میله چاه.

کارشناسی و تعیین محل مناسب حفر چاه در ساختمان، تعیین عمق میله و حجم انباری توسط حرفه ای ترین متخصصین شرکت تهران پارسه. ساخت سپتیک فاضلاب ساخت منهل و چربی گیر.


شاخص-لوله-بازکنی-جشنواره

لوله بازکنی جشنواره 02177031774


لوله بازکنی جشنواره

تیم پشتیبانی شبانه روزی تخلیه چاه لوله بازکنی

تیم پشتیبانی شرکت تهران پارسه بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلی آماده پاسخگویی و دادن مشاوره تخصصی رایگان به مشتریان محترم می باشند. تنها کافی است با نزدیک ترین شعبه ما در تماس باشید تا ضمن راهنمایی تخصصی گروه متخصصین ما، از خدمات مدرن ما هم بهره مند شوید.

ادامه مطلب

لوله بازکنی کشاورز

لوله بازکنی بلوار کشاورز

فنر زن راه آب فاضلاب

فنر زن راه آب فاضلاب

 

لوله-بازکنی-تکاوران

لوله بازکنی خیابان تکاوران

لوله بازکنی خیابان تکاوران

لوله بازکنی خیابان تکاوران

لوله بازکنی خیابان تکاوران >> شرکت فنی خدماتی تهران پارسه یکی از بزرگترین و معتبر ترین شرکتهای خدماتی در تهران است که در نظر دارد مانند سالهای قبل ، رضایت کامل مشتریان خود را جلب نماید و بهترین و متنوع ترین خدمات را با نرخ اتحادیه و فوری شبانه روزی ارائه نماید به همین جهت جمعی از بهترین و ماهرترین سرویسکاران را گرد هم در آورده تا به اهداف خود جامع عمل بپوشاند.

خدمات شرکت تهران پارسه در تشرق تهران

 1. رفع انسداد مسیر های فاضلاب با فنر های قوی و دستگاه ژنراتور برقی و پمپ باد
 2. تخلیه چاه با تانکر بزرگ با استفاده از پمپ کفکش لجنکش و آبکش
 3. لایروبی چاه و سپتینگ با نیروی انسانی و حمل با نیسان 10 بشکه
 4. کفتراشی و تهزنی و تراش دیواره انباری چاه برای باز کردن منفذهای جذبی آب و افزایش حجم چاه توسط مقنی
 5. تعمیرات تخصصی چاه های ریزشی و کول گذاری جهت جلوگیری از ریزش مجدد
 6. کندن چاه آب ، چاه جذبی فاضلاب ، ارت ، کانال ، منهول ، سپتینگ و مسیر لوله کشی
 7. تشخیص دقیق محل درب چاه و باز و بست درب چاه و طوقه چینی و کول گذاری چاه
 8. چاه بازکنی رفع گرفتگی و تشخیص و رفع ترکیدگی و نم و بوی بد فاضلاب
 9. تعویض کاسه ، نصب کاسه ، رفع گرفتگی و سرویس کاسه توالت فرنگی
 10. در آوردن گوشی موبایل ، دسته کلید ، انگشتر ، فرچه و… داخل سیفون لوله فاضلاب – داخل توالت
 • 77031774

  لوله بازکنی شرق تهران

 • 88549334

  لوله بازکنی مرکز تهران

 • 22612939

  لوله بازکنی شمال تهران

شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی پگاه تهران پارسه جام با شماره ثبت 524903 و سابقه 15 ساله خود ارائه دهنده کاملترین خدمات چاه در تمامی مناطق 22 گانه تهران در اسرع وقت. خدمات ما تمام وقت شبانه روزی و بدون تعطیلی می باشد تا در هر ساعت از شبانه روز بتوانیم مشکلات پیش آمد برای فاضلاب را برطرف نماییم.

100 % تضمینی ارزان فوری فوری بدون تعطیلی شبانه روزی تخصصی

جهت کسب اطلاعات و مشاوره تخصصی رایگان با ما در تماس باشید

77031774

09124555123

­

لوله بازکنی در خیابان تکاوران

رفع گرفتگی انواع لوله فاضلاب های بکار رفته در ساختمان با متد های روز دنیا . فنر فولادی که با دستگاه ژنراتور دوران کرده و در لوله پیش می رود و گرفتگی را باز می کند. پمپ تراکم هوا که با فشرده کردن هوا در مخزن خود و باز کردن شیر آن مسیر باز می شود. و …

باز کردن گرفتگی انواع لوله های چدنی، پلیکا، پلی اتیلن، آهنی، گالوانیزه و بوشفیت با بدون آسیب به لوله و تضمینی انجام می شود. سرویسکار های لوله بازکنی ما قادر هستند که گرفتگی تمامی لوله بکار رفته در سیستم فاضلاب را با روشهای مخصوص رفع نمایند. هدف ما رفع گرفتگی بدون آسیب رساندن به لوله و اتصالات و بدون کثیف کردن محل کار است. خیلی از خانم ها از این ترس دارند که اگر قرار باشد به لوله ها فنر زده شود تمام محیط خانه مثل آشپزخانه کثیف و پر از لجن خواهد شد. به هیچ وجه این طور نیست، اگر لوله بازکن حرفه ای باشد حتی کوچکترین آلودگی را مشاهده نخواهید کرد.

اقدام لازم برای لوله بازکنی در خیابان تکاوران

گرفتگی در لوله های فاضلاب چیز معمول و عادی است که می توان راحت آن را حل کرد. البته با اتخاذ تصمیمات نادرست می شود مشکل را پیچیده و بزرگ کرد. کار درست این است که از یک شرکت معتبر مثل تهران پارسه درخواست سرویسکار لوله بازکنی نمایید. این سرویسکار با ابزار کافی و تجربه بالا در کمتر از نیم ساعت لوله را باز می کند. گرفتگی که لوله باز کن باز می کن اساسی تضمینی و تمیز است.

خاطره بد از لوله بازکنی درست نکنیم

مواردی هست که می تواند مشکل گرفتگی لوله فاضلاب را بزرگ و پیچیده کند. مثل اقدام خودتان برای باز کردن لوله که نتیجه آن به هم ریختگی بیشتر و آسیب زدن به لوله خواهد بود.  چون تجربه و ابزار مورد نیاز را ندارید. درخواست سرویسکاری که به شرکت خاصی مربوط نیست هم دردسر ساز خواهد بود. عده ای از این افراد پشت تلفن قیمت پایین اعلام می کنند ولی با بازی در آوردن آخر کار، هزینه هنگفتی از شما خواهند خواست. چون به شرکتی وابسته نیستند قابل پیگیری هم نیستند.

مشکل بعدی استفاده کردن از اسید و محلول های لوله بازکنی هست که آسیب های جدی به لوله می زنند. اگر لوله سوراخ شود هزینه تعمیرات هم بر باز کردن لوله اضافه خواهد شد. البته هزینه تعمیر لوله آسیب دیده با اسید، ده ها برابر هزینه لوله باز کنی است.

­

چاه باز کنی سمت تکاوران با فنر

فنر زنی به لوله های فاضلاب جهت رفع گیر و جرم زدایی که یکی از بهترین و مطمین ترین روشهای باز کردن لوله می باشد. چون فنر در حال چرخش دورانی تمامی آشغال و چربی را از درون لوله جدا کرده و مسیر را کاملا باز می کند. ما ابتدا از همین روش برای لوله بازکنی استفاده می کنیم.

اولین فنر مورد استفاده هم طولی به متراژ 5 الی 6 متر دارد که اکثریت لوله ها را باز می کند. حال اگر این فنر به محل گیر نرسید از فنر های بلند تر استفاده می کنیم. بعضی مواقع پیش می آید که فنر از شتر گلویی رد نمی شود و یا بعلت نقص در لوله کشی فاضلاب، فنر از جایی دیگر بیرون می آید و در مسیر خروجی فاضلاب نمی رود. مثلا از کف شور آشپزخانه فنر زده شود از لوله روی دیوار زیر سینک بیرون می آید. اینجا دیگر فنر مشکل گرفتگی را نمی تواند بر طرف کند و باید از روشهای دیگری بهره جست. در این چنین مواقع از پمپ باد برای رفع انسداد استفاده می کنیم.***

لوله بازکنی خیابان تکاوران

لوله بازکنی خیابان تکاوران

درآوردن اجسام از درون لوله فاضلاب در تکاوران

اگر چیزی به دستشویی و یا کف شور حمام افتاد حتما باید از درون آن خارج گردد. اگر قیمتی باشد که مسلماٌ در خواهید آورد ولی اگر قیمتی هم نبود حتما حتما از لوله خارجش کنید. چون این شی در شتر گلویی گیر کرده و در آنجا خواهد ماند. اگر خودش هم باعث گرفتگی نشود به مرور زمان باعث گیر کردن آشغالها و مو و پرز پشت خود شده و لوله را مسدود خواهد نمود.

ما با انبر های مخصوص هر جسمی را از لوله خارج می کنیم. اجسامی مثل گوشی موبایل، دسته کلید،انگشتر و یا هر سی قیمتی دیگر باشد.برای هر شئی سریعا آن را از لوله خارج می کنند. در ضمن اگر شی قیمتی در چاه افتاد به هیچ وجه در آن آب نریزید و سیفون نکشید. چون احتمال دارد فشار آب و کوچک بودن جسم باعث رد شدن آن از گلو شتری شود که در این صورت دیگری نباید امیدی به خارج شدن آن داشته باشید.

تعمیرات تخصصی توالتهای فرنگی در تکاوران

گروه تخصصی تهران پارسه با داشتن ماهرترین سرویس کار های تعمیر و سرویس توالت فرنگی در سطح تهران، هر گونه کاسه را سرویس کامل و رفع عیب نمی نماید تا مانند روز اول برایتان کار کند.

خدمات توالت فرنگی شرکت ما عبارت است از:

 1. نصب و تعویض کامل کاسه توالت فرنگی
 2. تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و برعکس
 3. رفع گرفتگی کاسه و لوله توالت فرنگی
 4. سرویس کامل ، تعویض و تعمیر قطعات سیفون توالت فرنگی
 5. رفع آب دهی و آب بندی زیر کاسه
 6. در آوردن اشیاء افتاده درون کاسه

ما برای تعمیر، سرویس و باز کردن گرفتگی  توالتهای فرنگی از سرویسکاران مخصوص این کار استفاده می کنیم که آموزشهای لازم را دیده و مهارت های بالایی دارند تا بهترین نتیجه را کسب کنیم و هیچ گونه آسیبی به کاسه و لعاب روی آن وارد نشود.

عمده خرابی توالت فرنگی مربوط به پمپ شناور یا همان فلوتر است که دو نوع خرابی دارد. نوع اول اینکه شناور به علت رسوبات موجود در آب، کیپ شده و دیر مخزن را پر می کند و یا اصلا پر نمی کند. نوع دوم عمل نکردن قطع کن فلوتر است که اگر به موقع متوجه نشویم و اقدام به تعمیر نکنیم هم آب شهری را هدر داده ایم هم چاه فاضلاب را پر کرده ایم و هم باید چندین برابر حالت نرمال قبض آب پرداخت بکنیم.

البته خرابی مکانیزم توالت فرنگی هم باعث هدر رفت آب شهری می شود. اگر این قطعه خراب شود دیگر آب درون مخزن جمع نمی شود که با زدن دکمه فلش، کاسه مکش کند. عملا کاسه هیچگونه شوتینگی در این حالت نخواهد داشت و حتما مسدود و گرفته خواهد شد.

لوله بازکنی ظفر ش1

لوله بازکنی ظفر

لوله بازکنی ظفر

شرکت پگاه تهران پارسه جام با شماره ثبت 524903

تخلیه چاه و سبتیک

لوله بازکنی چاه بازکنی

حفاری چاه فاضلاب

تعمیرات تخصصی چاه ریزشی

برای تماس مستقیم روی شماره مورد نظر کلیک نمایید.

09124555123

88549334

2261299

77031774

خدمات شرکت تهران پارسه در شمال تهران

 1. رفع انسداد مسیر های فاضلاب با فنر های قوی و دستگاه ژنراتور برقی و پمپ باد
 2. تخلیه چاه با تانکر بزرگ با استفاده از پمپ کف کش لجن کش و آب کش
 3. لایروبی چاه و سپتینگ با نیروی انسانی و حمل با نیسان 10 بشکه
 4. کف تراشی و ته زنی و تراش دیواره انباری چاه برای باز کردن منفذهای جذبی آب و افزایش حجم چاه توسط مقنی
 5. تعمیرات تخصصی چاه های ریزشی و کول گذاری جهت جلوگیری از ریزش مجدد
 6. کندن چاه آب ، چاه جذبی فاضلاب ، ارت ، کانال ، منهول ، سپتینگ و مسیر لوله کشی
 7. تشخیص دقیق محل درب چاه و باز و بست درب چاه و طوقه چینی و کول گذاری چاه
 8. چاه باز کنی رفع گرفتگی و تشخیص و رفع ترکیدگی و نم و بوی بد فاضلاب
 9. تعویض کاسه ، نصب کاسه ، رفع گرفتگی و سرویس کاسه توالت فرنگی
 10. در آوردن گوشی موبایل ، دسته کلید ، انگشتر ، فرچه و… داخل سیفون لوله فاضلاب – داخل توالت
 • 22612939

  لوله بازکنی شمال تهران

 • 77031774

  لوله بازکنی شرق تهران

 • 88549334

  لوله بازکنی مرکز تهران

لوله بازکنی چاه بازکنی در ظفر

لوله بازکنی ظفر >> شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی پگاه تهران پارسه با شماره ثبت 524903 و سابقه 15 ساله یکی از بزرگترین و معتبر ترین شرکتهای خدماتی در تهران است. ما در نظر داریم مانند سالهای قبل، رضایت کامل مشتریان خود را جلب نماید و بهترین و متنوع ترین خدمات را با نرخ اتحادیه و فوری شبانه روزی ارائه نمایم به همین جهت جمعی از بهترین و ماهرترین سرویسکاران را گرد هم در آورده ایم تا به اهداف خود جامع عمل بپوشانیم.

100 % تضمینی ارزان فوری فوری بدون تعطیلی شبانه روزی تخصصی. جهت کسب اطلاعات و مشاوره تخصصی رایگان با ما در تماس باشید.

شعب شرکت بزرگ پگاه تهران پارسه جام در تهران

­

دفتر شمال تهران22612939
دفتر مرکز تهران88549334
دفتر شرق تهران 77031774
دفتر شمال تهران09124555123
دفتر غرب تهران09124555123

لوله بازکنی فنر زنی در ظفر

هرگاه لوله فاضلاب یا به اصطلاح چاه فاضلاب شما گرفت، با ما در تماس باشید تا از نزدیک ترین شعبه شرکت تهران پارسه برایتان سرویسکار لوله بازکنی ظفر اعزام نماییم. سرویسکار چاه بازکن ما با بدون ایجاد هیچ کثیفی در محل، لوله را با فنر و پمپ باد باز می کنند و تحویل شما می دهد. شما نیز به شرط باز شدن لوله هزینه پرداخت خواهید نمود. هزینه های هم طبق نرخنامه اتحادیه محاسبه می شود.

ما چه جنس لوله های فاضلاب را باز می کنیم

باز کردن گرفتگی انواع لوله های فاضلاب چدنی، پلیکا، پلی اتیلن، آهنی، گالوانیزه و بوشفیت با روش ههای مخصوص هر جنس لولهه انجام می شود. سرویسکار های لوله بازکنی ظفر ما قادر هستند که گرفتگی تمامی لوله بکار رفته در سیستم فاضلاب را با روشهای مخصوص  رفع نمایند. هدف ما رفع گرفتگی بدون آسیب رساندن به لوله و اتصالات و بدون کثیف کردن محل است. خیلی از خانم ها از این ترس دارند که اگر قرار باشد به لوله ها فنر زده شود تمام محیط خانه مثل آشپزخانه کثیف و پر از لجن خواهد شد در صورتی که این طور نیست. اگر سرویسکار لوله بازکن حرفه ای باشد حتی کوچکترین آلودگی را مشاهده نخواهید کرد.

باز کردن لوله ( چاه ) آشپزخانه سینک لباسشویی ظرفشویی

در آشپزخانه یک کف شویی و یک لوله در دیوار برای سینک وجود دارد. در بعضی آشپزخانه ها لوله های لباسشویی و ظرفشویی هم جدا در دیوار کار گذاشته شده است. ولی همه این لوله ها قبل از اتصال به رایزر اصلی که در دیوار است، با سه راهی به هم متصل می شوند. اگر بعد از سه راهی گرفتگی باشد، در این حالت اگر لباسشویی کار کند یا سینک آب باز کنیم، فاضلاب از کف شور بالا خواهد آمد. ما این لول ها را با فنر به بهترین نحو باز می کنیم.

علت گرفتگی این لوله ها وجود چربی و پس مانده های غذاست که به مرور در جداره داخلی لوله رسوب بسته و باعث تنگ تر شدن و چسبنده شدن جداره لوله می شود. با ورود اولین آشغال درون لوله، مسیر خروجی آب بسته شده و لوله می گیرد.

باز کردن راه آب توالت فرنگی

به علت اینکه روی کاسه توالت فرنگی لعاب چینی است باید در هنگام باز کردن گرفتگی آن بسیار دقت شود تا لعاب آن با چرخش فنر از بین نرود و سیاه و بد شکل نگردد. ما غالبا گرفتگی توالت فرنگی در با فنر باز نمی کنیم مگر مجبور به این کار شویم. البته شرکت ما برای توالت فرنگی سرویس کار معمولی لوله بازکنی نمی فرستد بلکه افراد مخصوص تعمیر و سرویس کار خود توالت فرنگی اعزام می کند تا آسیبی به توالت نرسد و در صورت نیاز به سرویس، سرویس کار قادر به تعمیر و سرویس باشد.

رفع گیر توالت ایرانی سرویس بهداشتی.

رفع انسداد کفشور حمام.

­

لوله بازکنی ظفر

لوله بازکنی ظفر

­

لوله بازکنی با فنر و دستگاه ژنراتور در ظفر

فنر زنی به لوله های فاضلاب جهت رفع گیر و جرم زدایی که یکی از بهترین و مطمین ترین روشهای باز کردن لوله می باشد. چون فنر در حال چرخش دورانی تمامی آشغال و چربی را از درون لوله جدا کرده و مسیر را کاملا باز می کند. ما ابتدا از همین روش برای لوله بازکنی استفاده می کنیم. اولین فنر مورد استفاده هم طولی به متراژ 5 الی 6 متر دارد که اکثریت لوله ها را باز می کند. حال اگر این فنر به محل گیر نرسید از فنر های بلند تر استفاده می کنیم. بعضی مواقع پیش می آید که فنر از شتر گلویی رد نمی شود و یا بعلت نقص در لوله کشی فاضلاب، فنر از جایی دیگر بیرون می آید و در مسیر خروجی فاضلاب نمی رود. مثلا از کف شور آشپزخانه فنر زده شود از لوله روی دیوار زیر سینک بیرون می آید. اینجا دیگر فنر مشکل گرفتگی را نمی تواند بر طرف کند و باید از روشهای دیگری بهره جست .در این چنین مواقع از پمپ باد برای رفع انسداد استفاده می کنیم.***

درآوردن اشیا از درون لوله فاضلاب

اگر چیزی از جیبتان به دستشویی و یا کف شور حمام بیفتد اگر قیمتی باشد که مسلماٌ در خواهید آورد ولی اگر قیمتی هم نبود حتما حتما از لوله خارجش کنید. چون این شی در شتر گلویی گیر کرده و در آنجا خواهد ماند. اگر خودش هم باعث گرفتگی نشود به مرور زمان باعث گیر کردن آشغالها و مو و پرز پشت خود شده و لوله را مسدود خواهد نمود.

سرویسکاران ما با انبر های گوناگون و مخصوص برای هر شئی سریعا آن را از لوله خارج می کنند. در ضمن اگر شی قیمتی در چاه افتاد به هیچ وجه در آن آب نریزید و سیفون نکشید. چون احتمال دارد فشار آب و کوچک بودن جسم باعث رد شدن آن از گلو شتری شود که در این صورت دیگری نباید امیدی به خارج شدن آن داشته باشید.

در آوردن اشیا افتاده درون لوله فاضلاب یا سیفون توالت با انبر های خاص. در آوردن گوشی موبایل از دستشویی. در آوردن انگشتر و ساعت از توالت. بیرون آوردن سرشیر و فرچه و توپ از لوله فاضلاب در خیابان وحید دستگردی پاسداران شریعتی میرداماد.

­

تعمیرات تخصصی توالتهای فرنگی در ظفر

ارائه کلیه خدمات مربوط به توالت فرنگی اعم از:

 1. نصب و تعویض کامل کاسه توالت فرنگی
 2. تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و برعکس
 3. رفع گرفتگی کاسه و لوله توالت فرنگی
 4. سرویس کامل ، تعویض و تعمیر قطعات سیفون توالت فرنگی
 5. رفع آب دهی و آب بندی زیر کاسه
تعمیرات توالت فرنگی ظفر

تعمیرات توالت فرنگی ظفر

سرویس دوره ای کاسه های توالت فرنگی جهت بهبود عملکرد کاسه و همچنین جلوگیری از هدر رفتن آب شرب شهری که خود باعث افزایش مبلغ قبض آب و پر شدن زود هنگام چاه فاضلاب می شود، بسیار ضروری است. تکنسین های ما ضمن سرویس کامل کاسه فرنگی شما هر نوع عیب و ایراد دیگر را رفع می کنند. سرویس ما شما تنظیم قطعات، تعمیر قطعه معیوب و همچنین تعویض قطعات خراب با قطعه نو و مرغوب است.

قطعات داخل مخزن توالت فرنگی به مرور زمان انعطاف خود را از دست می دهند و وجود رسوبات در آب هم از یک طرف باعث خرابی این قطعات می شود.

لوله بازکن گرگان

لوله بازکنی خیابان گرگان

لوله بازکنی خیابان گرگان شهید نامجو با حرفه ای ترین اکیپ بصورت شبانه روزی و ارزان.

لوله بازکنی خیابان گرگان

لوله بازکنی خیابان گرگان نامجو تهران توسط سرویسکار های شرکت بزرگ تهران پارسه

لوله بازکنی شرق تهران >>  شرکت فنی خدماتی تهران پارسه با سابقه 15 ساله خود در نظر دارد باز هم خدمات مدرن و متنوعی را به همشهریان محترم ارائه نماید. به همین منظور تعدادی از بهترین و ماهرترین سرویسکارها و مقنی ها را گردهم آورده و با در اختیار گذاشتن تجهیزات به روز و پیشرفته خدمات شایسته ای را ارائه نماید. ما بصورت 24 ساعته در حال فعالیت هستیم تا در هر ساعت از شبانه روز، مشکلات فاضلاب شما را مرتفع نماییم.

شعب شرکت بزرگ پگاه تهران پارسه جام در تهران

دفتر شرق تهران77031774
دفتر مرکز تهران88549334
دفتر شمال تهران 22612939
دفتر غرب تهران09124555123
دفتر جنوب تهران09124555123

خدمات شرکت تهران پارسه در شرق تهران

 1. لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله فاضلاب با فنر و پمپ باد
 2. تخلیه چاه با تانکر بزرگ و پمپ لجنکش و آبکش
 3. لایروبی چاه و سپتینگ با نیروی انسانی و حمل با نیسان 10 بشکه
 4. کفتراشی و تهزنی و تراش دیواره انباری چاه برای باز کردن منفذهای جذبی آب و افزایش حجم چاه توسط مقنی
 5. تعمیرات تخصصی چاه های ریزشی و کول گذاری جهت جلوگیری از ریزش مجدد
 6. حفاری حفر چاه آب ، چاه جذبی فاضلاب ، ارت ، کانال ، منهول ، سپتینگ و مسیر لوله کشی
 7. تشخیص دقیق محل درب چاه و باز و بست درب چاه و طوقه چینی و کول گذاری چاه
 8. چاه بازکنی رفع گرفتگی و تشخیص و رفع ترکیدگی و نم و بوی بد فاضلاب
 9. تعویض کاسه ، نصب کاسه ، رفع گرفتگی و سرویس کاسه توالت فرنگی
 10. در آوردن گوشی موبایل ، دسته کلید ، انگشتر ، فرچه و… داخل سیفون لوله فاضلاب – داخل توالت
 • 77031774

  لوله بازکنی شرق تهران

 • 88549334

  لوله بازکنی مرکز تهران

 • 22612939

  لوله بازکنی شمال تهران

 • 09124555123

  لوله بازکنی غرب و جنوب تهران

شرکت تهران پارسه  یکی از بزرگترین و معتبر ترین شرکت های لوله باز کنی و تخلیه چاه در تهران با شماره ثبت و بیمه می باشد که آماده عقد قرار داد با شرکتها و ارگانهای دولتی و خصوصی می باشد.

لوله بازکنی خیابان گرگان تهران

یکی از بزرگ ترین شعب شرکت تهران پارسه در خیابان نظام آباد قرار دارد. به همین جهت ما سریع ترین خدمات را در این منطقه یعنی نظام آباد گرگان امام حسین و نارمک داریم. به علت نزدیکی به دفتر ما، قیمت انجام کار به علت نزدیک بودن و کم بودن ایاب ذهاب، نسبت به مناطق دیگر پایین تر است.

گرفتگی لوله فاضلاب یک امری معمول و  عادی است به شرطی که بدانیم با این موضوع به چه نحوی برخورد کنیم. اگر همان اول کار با یک شرکت معتبر مانند شرکت تهران پارسه تماس بگیرید و درخواست سرویسکار لوله بازکنی نمایید در کمتر از نیم ساعت مشکل گرفتگی لوله فاضلاب بصورت اساسی تمیز و با قیمتی مناسب برطرف خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

09124555123

شماره مستقیم مدیریت بداغی

جهت دریافت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با یکی از شماره های این شرکت تماس حاصل فرمایید.بصورت شبانه روزی آماده پاسخگویی و خدمات رسانی به شما عزیزان هستیم.

لوله بازکنی در خیابان گرگان شهید نامجو

بازکردن لوله فاضلاب ساختمان (حمام، توالت ایرانی و فرنگی، سینک آشپزخانه، کفشور پارکینگ و … ) با دستگاه و فنر و پمپ تراکم باد توسط سرویسکار های ماهر بدون خرابی و آلودگی و تضمینی. رفع گرفتگی از لوله های سیمان و مصالح و نخاله رفته.

رفع گرفتگی توالت فرنگی، تنظیم سیفون توالت فرنگی، تعویض و نصب کاسه توالت فرنگی.

چاه بازکنی رفع گیر لوله نظام آباد

چاه باز کنی و رفع گرفتگی لوله های فاضلاب چدنی، پلیکا، پلی اتیلن و بوشفیت با فنر های مخصوص و دستگاه ژنراتور برقی توسط سرویسکار های شرکت تهران پارسه. از بین تمامی روش های چاه باز کنی شاید بهترین و موثر ترین روش باز کردن لوله با استفاده از فنر و دستگاه فنر زنی است چون ضمن باز شدن محل مسدود، سایر نقاط لوله نیز تراشیده و تمیز می شود.

لوله بازکنی خیابان گرگان

لوله بازکنی خیابان گرگان

تخلیه چاه گرگان تهران

تخلیه فاضلاب با تانکر بزرگ و انواع پمپ آبکش، لجن کش، ارتفاع زن، سپتینگی حرفه ای و تخلیه مکانیزه چاه با ماشین های پمپ سرخود ساکشن مکنده با حداقل تخریب درب چاه.

انواع پمپ های مور استفاده برای تخلیه. آبکش، لجن کش، تک فاز، سه فاز، ارتفاع زن، سپتیکی ویژه لجنکشی

لایروبی و تمیز کردن چاه و سپتینگ

لجن کشی و تخلیه چاه بشکه ای با کارگر و نیروی انسانی و مقنی بیمه و حرفه ای و حمل لجن با نیسان ۱۰ بشکه ای انجام می شود. با گذشت زمان در کف چاه، لجن های سفت روی هم انباشته می شود. این انباشت چربی و لجن ضمن اینکه حجم زیادی از چاه را اشغال می کند، مانعی می شود که آب از کف چاه جذب زمین بشود. این لجن ه تقریبا با هیچ پمپی کشیده نمی شود و باید نفر داخل چاه برود و با سطل و بشکه از چاه خارج کند.

کفتراشی تهزنی جهت احیای چاه

تراش دیواره انباری چاه جهت افزیش نفوذ پذیری چاه و همچنین افزایش حجم چاه توسط مقنی و نیروی انسانی و حمل نخاله حاصله با خاور کمپرسی کفه استاندارد تخت.

عملیات کف تراشی تهزنی زمانی ضرورت پیدا می کند که چاه به صورت مکرر دچار پر شدگی می شود. در این حال دیواره ها لجن گرفته و روزنه های جذبی چاه کور شده.

چاه ریزش کرده را چه باید کرد؟

احیای چاه های فرسوده و ریزشی و تبدیل چاه کهنه به چاه نو توسط متخصصین این شرکت.

ما پس از تخلیه خاک های ریزش کرده میله چاه را کول گذاری و طوقه چینی کرده و بعد لجن و چربی ها را خاج و چاه را تبدیل به یک چاه نو و ۱۰۰ % مستحکم می کنیم.

مناطق شرق تهران

تخلیه چاه در گرگان تهران

تخلیه چاه شرق تهران, لوله بازکنی تخلیه چاه شرق تهران در نظام اباد, اجاره دار, امام حسین ع,  محمودی رجبی چهار راه گلچین, تخلیه چاه سپاه، چاه بازکنی تخلیه چاه شرق تهران در سبلان. اشراق, تخلیه چاه شرق تهران سمت خیابان شهید نامجو, تعمیر چاه حسینی, وحیدیه ارباب مهدی ارمغانی تسلیحات چهار راه لشگر حیدریتخلیه چاه شرق تهران در خیابان سلمان فارسی, لوله بازکنی خیابان گرگان شهید نامجو.

لوله بازکنی شرق تهران

چاه بازکنی شرق تهران, چاه بازکنی تخلیه چاه شرق تهران در نظام اباد, اجاره دار چاه بازکنی امام حسین ع,  محمودی رجبی چهار راه گلچین, تخلیه چاه سپاه، چاه بازکنی تخلیه چاه شرق تهران در سبلان. اشراق, چاه بازکنی شرق تهران سمت خیابان شهید نامجو, تعمیر چاه حسینی, وحیدیه ارباب مهدی ارمغانی تسلیحات چهار راه لشگر حیدری, چاه بازکنی شرق تهران در خیابان سلمان فارسی, لوله بازکنی خیابان گرگان شهید نامجو.

لوله بازکن تسلیحات

لوله بازکنی تسلیحات

لوله باز کنی تلفنخانه

لوله بازکنی تلفنخانه

لوله بازکنی تلفنخانه

خدمات شرکت تهران پارسه در شرق تهران

 1. لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله فاضلاب با فنر و پمپ باد
 2. تخلیه چاه با تانکر بزرگ با استفاده از پمپ کفکش لجنکش و آبکش
 3. لایروبی چاه و سپتینگ با نیروی انسانی و حمل با نیسان 10 بشکه
 4. کفتراشی و تهزنی و تراش دیواره انباری چاه برای باز کردن منفذهای جذبی آب و افزایش حجم چاه توسط مقنی
 5. تعمیرات تخصصی چاه های ریزشی و کول گذاری جهت جلوگیری از ریزش مجدد
 6. حفر چاه آب ، چاه جذبی فاضلاب ، ارت ، کانال ، منهول ، سپتینگ و مسیر لوله کشی
 7. تشخیص دقیق محل درب چاه و باز و بست درب چاه و طوقه چینی و کول گذاری چاه
 8. چاه بازکنی رفع گرفتگی و تشخیص و رفع ترکیدگی و نم و بوی بد فاضلاب
 9. تعویض کاسه ، نصب کاسه ، رفع گرفتگی و سرویس کاسه توالت فرنگی
 10. در آوردن گوشی موبایل ، دسته کلید ، انگشتر ، فرچه و… داخل سیفون لوله فاضلاب – داخل توالت
 • 77031774

  لوله بازکنی شرق تهران

 • 88549334

  لوله بازکنی مرکز تهران

 • 22612939

  لوله بازکنی شمال تهران

لوله بازکنی تلفنخانه شرق تهران پارسه آماده عقد قرار داد با ارگان های دولتی و خصوصی می باشد. خدمات ما شبانه روزی و بدون تعطیلات می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاور تخصصی رایگان با ما در تماس باشید.

09124555123

تضمینی     ارزان     فوری      شبانه روزی       حتی ایام تعطیل

لوله بازکنی در تلفن خانه

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی رایگان با ما در تماس باشید

شعبه نارمک77031774
شعبه شرق تهران77031774
شعبه مرکز تهران88549334
شعبه شمال تهران22612939
شعبه غرب تهران09124555123

با مدیریت بداغی

تضمینی     ارزان     فوری      شبانه روزی       حتی ایام تعطیلی

­

لوله بازکنی نارمک تلفنخانه شبانه روزی ارزان

مشکل گرفتگی در لوله های فاضلاب چیز معمول و عادی است که می توان راحت آن را حل کرد یا اینکه مشکل را پیچیده و بزرگ کرد. اگر همان اوایل بروز این مشکل با یک شرکت معتبر مانند شرکت تهران پارسه که یکی از بزرگترین شرکت های رسمی در تهران است تماس بگیرید و  سرویسکار لوله بازکنی درخواست نمایید. سرویسکار با تجربه و مهارت و ابزار مدرن سریعا در محل حاضر می شود و اساسی و تمیز لوله را باز می کند.

مواردی هست که می تواند مشکل را بزرگ و پیچیده کند مثل اقدام خودتان برای باز کردن لوله که نتیجه آن به هم ریختگی بیشتر آسیب زدن به لوله خواهد بود چون تجربه و ابزار مورد نیاز را ندارید. درخواست سرویسکاری که به شرکت خاصی مربوط نیست هم دردسر ساز خواهد بود عده ای از این افراد پشت تلفن قیمت پایین اعلام می کنند ولی با بازی در آوردن آخر کار هزینه هنگفتی از شما خواهند خواست . چون به شرکتی وابسته نیستند قابل پیگیری هم نیستند.

مشکل بعدی استفاده کردن از اسید و محلول های لوله بازکنی هست که آسیب های جدی به لوله می زنند و اگر لوله سوراخ شود هزینه تعمیرات هم بر باز کردن لوله اضافه خواهد شد.

رفع گرفتگی کلیه لوله های فاضلاب با دستگاه های روز و انواع فنرهای فولادی قوی و پمپ باد، رسوب کنی لوله های قدیمی، تعویض کاسه توالت و …
باز کردن لوله با فنر فولادی و پمپ باد در کمتر از نیم ساعت و قیمت اتحادیه به صورت تمام وقت و بدون تعطیلی.

­

لوله بازکنی شهید ثانی تلفن خانه فوری

چاه بازکنی : رفع انسداد از لوله های پلیکا، پلی اتیلن، پوشفیت، آهنی، گالوانیزه، چدنی و سیمانی با فنر های فولادی در طول و قطر های مختلف و پمپ های قوی تراکم هوا و آب.

­

رفع تخصصی گرفتگی توالت فرنگی

گرفتگی توالت فرنگی را چگونه باز کنیم؟

کاسه توالت فرنگی به گونه ای است که نباید با فنر باز شود ، چون اولا دچار خراشیدگی می شود و ثانیا احتمال شکستگی آن بسیار بالاست. پس چه باید کرد؟

توالت فرنگی را با روش تراکم هوا باز می کنیم و اگر اینکار جواب نداد باید حتما کاسه از جای خود برداشته و کنار گذاشته شود و بعد به لوله توالت فنر فوادی زده شود. بعد از رفع مشکل گرفتگی مجدد کاسه نصب و آب بندی می شود.

اگر نگران هستید کار را به لوله بازکنهای مخصوص توالت فرنگی شرکت ما بسپارید.

تعمیرات تخصصی توالتهای فرنگی در مناطق شرقی تهران نارمک

ارائه کلیه خدمات مربوط به توالت فرنگی اعم از:

 1. نصب و تعویض کامل کاسه توالت فرنگی
 2. تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و برعکس
 3. رفع گرفتگی کاسه و لوله توالت فرنگی
 4. سرویس کامل ، تعویض و تعمیر قطعات سیفون توالت فرنگی
 5. رف آب دهی و آب بندی زیر کاسه
نصب فرنگی 2

نصب فرنگی 2

توالت فرنگی داری مخزن آبی است که قطعات حساسی دارد و هر چند وقت یکبار باید سرویس شود. عدم سرویس به موقع ممکن است باعث به هدر رفتن آب شرب شهری و همچنین افزایش مبلغ قبض آب شود همچنین باعث پر شدن زود هنگام چاه فاضلاب نیز می شود. فلوتر یکی از این قطعات است که آب ورودی را به مخزن کنترل می کند. شناور بعد از پر شدن مخزن تا یک حد مشخص آن را قطع می کند. فلوتر یا شناور یا پر کن دو نوع خرابی دارد نوع اول اینکه ورودی آن کور شده مخزن را پر نمی کند یا دیر پر می کند. نوع دوم اینکه بعد از پر شدن مخزن، آب را قطع نکند و یا مدام صدای فس فس آب به گوش می رسد که اینها نشان دهنده خرابی فلوتر است. که باید توسط یک سرویس کار ماهر تعویض و تنظیم گردد.

قطعه دوم دریچه وردی آب از مخزن به کاسه است که دو نوع است. یک مد قدیمی و ساده با دریچه لولایی که با یک زنجیر به دکمه روی درب یا بغل مخزن متصل می شود. نوع دوم مکانیزم دو زمانه نام دارد که به صورت پیستونی است با دو دکمه فلاش که یکی شکل نیم دایره روی آن است و نصف مخزن را وارد کاسه می کند و دومی که علامت دایره کامل دارد، کل مخزن را به درون کاسه هدایت می کند تا مکش کاسه کامل شود.***

­

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه دیجیتال

تشخیص علت انتشار بوی فاضلاب در ساختمان توسط کارشناس و رفع دائمی و تضمینی بو.

تشخیص ترکیدگی  با دستگاه آلمانی و رفع نم و چکه و بنایی جزیی مانند کاشی و سرامیک کاری کف ، ایزوگام و عایق بندی کف ، تعویض کاسه توالت ایرانی و فرنگی.

لوله کشی آب سرد و گرم، لوله کشی فاضلاب.

لوله بازکنی تلفنخانه

لوله بازکنی تلفنخانه چاه بازکنی در ناارمک


تخلیه چاه هفت حوض تلفنخانه

تخلیه چاه و سپتیک توسط انواع پمپ کفکش بسیار قوی تک فاز و سه فاز لجنکش و تانکر بزرگ و کوچک ۱۲۰۰۰ و ۶۰۰۰  لیتری و  پمپ های کف کش تک فاز و سه فاز آبکشی و لجن کشی و پمپ های قوی مخصوص لجن سپتیک.

تخلیه مکانیزه و ماشینی چاه و سپتیک و منهول با ماشین مکنده بدون نیاز به درون چاه رفتن مقنی جهت لایروبی چاه در کوتاهترین زمان و بهترین نتیجه کاری به صورت تمام وقت و قیمت اتحادیه.

­

لایروبی چاه و تراش و تهزنی

لایروبی توسط نیروی انسانی و مقنی ماهر و حمل توسط نیسان ۱۰بشکه ای و کفتراشی و افزایش حجم انباری چاه توسط مقنی و حمل نخاله توسط خاور کمپرسی کفه استاندارد تخت.

­

تعمیر چاه ریزشی

کول گذاری میله چاه جهت جلوگیری از ریزش مجدد چاه و طوقه چینی چاه کهنه و نو و لوله کشی سر چاه.

آیا چاه فاضلاب ساختمان شما ریزش کرده؟

اصلا نگران نباشید، کار را به کاردان بسپارید ، ما ابتدا وضعیت چاه را به دقت بررسی کرده، سپس اقدام به تخلیه و سپس در آوردن نخاله های ریزش کرده می کنیم. بعد از تخلیه همه نخاله ها ، میله چاه را با کول گذاری ( بلوکهای گرد سیمانی محکم) محکم می کنم و در انتها چاه را تراش داده تا همانند چاه نو مدتها برایتان مانند چاه نو کار بکند.

­

حفاری چاه فوری

حفاری های چاه آب، فاضلاب، ارت،کانال، منهول، ۰ تا ۱۰۰ ساخت سپتیک ، اتصال چاه های فاضلاب مجاور به هم، مسیر لوله کشی و تشخیص و کندن درب چاه.

مناطق شرق تهران

تخلیه چاه در شرق تهران

لوله بازکنی تلفنخانه در شرق تهران فوری ارزان, شماره تخلیه چاه در منطقه نارمک, شماره لوله بازکنی تلفنخانه نارمک تهران در آیت, شرکت تخلیه چاه لوله بازکنی تهران پارسه در تلفنخانه.

تلفن لوله بازکنی شرق تهران در نارمک تلفنخانه, چاه باز کنی تلفن خانه نارمک تهران در دردشت, لوله بازکنی تلفنخانه خیابان نارمک تهران, چاه بازکن سمت چهار راه شهید آیت.

شماره لوله بازکن در محدوده هفت حوض, تخلیه چاه فاضلاب, حفر چاه نو رفع گرفتگی در  میدان هلال احمر, چاه بازکنی در گلستان، لوله بازکنی در 46 متری نارمک. 

لوله بازکنی شرق تهران

نزدیکترین شعبه لوله بازکنی تلفنخانه شرق تهران, لوله بازکنی تلفن خانه نارمک تهران در میدان, شماره لوله بازکنی شرق تهران در چهار راه تلفنخونه, لوله بازکنی تلفنخانه در محدوده نارمک.

لوله بازکنی تلفنخانه در رجب بلوکات, دفتر تخلیه چاه لوله بازکن در خیابان سهیلیان, فنر زن لوله بازکن در اتوبان سردار سلیمانی رسالت, چاه بازکنی دکتر آیت چاه باز کن فرجام.

خدمات چاه در خیابان سمنگان, لوله بازکنی تلفنخانه میدان تسلیحات, میدان تسلیحات چاه باز کنی, تخلیه چاه در مسیل باختر, تلیه چاه خیابان مدنی شمالی, چاه باز کنی فدک. تعمیرات توالت فرنگی در دردشت, تعمیر چاه در خیابان دین محمدی، خدمات چاه در 46 متری نارمک.

تعمیر توالت فرنگی تلفنخانه

نزدیکترین شعبه لوله بازکنی تلفنخانه شرق تهران, تعمیر توالت فرنگی تلفن خانه نارمک تهران در میدان, شماره تعمیر کار توالت فرنگی شرق تهران در چهار راه تلفنخونه.

تعمیرکار توالت فرنگی تلفنخانه در محدوده نارمک, سرویسکار تعمیر کار توالت فرنگی تلفنخانه در رجب بلوکات 46 متری نارمک, دفتر تخلیه چاه لوله بازکن در خیابان سهیلیان.

تعمیر کار توالت فرنگی در اتوبان سردار سلیمانی رسالت, چاه بازکنی دکتر آیت, چاه باز کن فرجام, خدمات چاه و باز کردن توالت فرنگی در خیابان سمنگان, نمایندگی توالت فرنگی در محدوده تلفنخانه میدان تسلیحات.

میدان تسلیحات چاه باز کنی, تخلیه چاه در مسیل باختر, تلیه چاه خیابان مدنی شمالی, چاه باز کنی فدک, تعمیرات توالت فرنگی در دردشت, تعمیر چاه در خیابان دین محمدی.

لوله بازکنی در دولت

لوله بازکنی دولت کلاهدوز

لوله بازکنی تخلیه چاه و تعمیرات توالت فرنگی 09124555123 در مناطق شمالی تهران توسط سرویسکاران ماهر و مجرب شرکت بزرگ تهران پارسه بصورت شبانه روزی ارزان و فوری

Call Now Buttonتماس مستقیم