لوله کشی تهران

لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان

انجام کلیه امور مربوط به لوله کشی آب سرد و گرم ساختمان ، لوله کشی فاضلاب و اجرا و تعمیر و نگهداری موتورخانه های مرکزی ، نصب پکیج و تعمیرات کلی و جزیی در تمامی مناطق تهران.انجام لوله کشی آب و فاضلاب مهندسی ساختمانی به روشی کاملا استاندارد و اصولی توسط لوله کش های ماهر و حرفه ای .

جهت تماس مستقیم با هر یک از دفاتر ما روی شماره مورد نظر کلیک نمایید.

۲۲۶۱۲۹۳۹

۸۸۵۴۹۳۳۴

 ۷۷۰۳۱۷۷۴

۰۹۱۲۴۵۵۵۱۲۳

لوله کشی ساختمان تهران

لوله کشی ساختمان تهران

اصول لوله کشی ساختمان

برای انجام صحیح لوله کشی رعایت یک سری اصول در ساختمان الزامی است. نکات مهم در سیستم­ های لوله­ کشی

۱- ارتباط بین سیستم لوله­ کشی نیوپایپ و سیستم لوله­ کشی فلزی

جهت ارتباط بین مهره ماسوره نیوپایپ با رزوه مقابل، لازم است تک اورینگ ماسوره داخل پخ ۴۵ درجه اتصال قرار گیرد. به علت اینکه اتصالات فلزی فاقد چنین شرایطی هستند لذا مجاز به ارتباط مستقیم مهره ماسوره نیوپایپ و رزوه اتصالات سیستمهای فلزی نمی باشیم و حتماً باید از اقلامی مانند مغزی و تبدیل ها بعنوان واسطه مهره ماسوره نیوپایپ و رزوه سیستم های فلزی استفاده نماییم.

۲- عدم استفاده از اورینگ های متفرقه

با توجه به اینکه طراحی اورینگ اتصالات نیوپایپ به گونه­ ای است که توان عملکرد بلند مدت را در سیستم های گرمایشی دارد لذا در صورت مفقود شدن اورینگ اتصالات مختلف، مجری مجاز به استفاده از اورینگ های مشابه یا متفرقه نمی­ باشد و موظف است اورینگ را از نمایندگی شرکت نیوپایپ تهیه و روی اتصال نصب نماید.

۳- مراقبت از لوله­ ها در مقابل مصالح ساختمانی

با توجه به اینکه در زمان اجرای لوله ­کشی ساختمان، سایر عملیات ساختمانی نیز انجام می­شود، رعایت نکات زیر الزامی است:

الف ـ رول لوله مستقیماً روی کف ساختمان در حال ساخت قرار نگیرد و با قرار دادن کارتن یا مقوا در زیر آن لوله از آسیب احتمالی محافظت شود.

ب ـ مسیر لوله­ کشی از وجود مصالح مختلف ساختمانی از جمله پوکه­ های نوک تیز پاک گردد.

ج ـ پس از اجرای هر مسیر لوله­ کشی و تست و تأیید مهندس ناظر، مسیر لوله مذکور با استفاده از ملات سبک پوشانده شود تا از آسیب احتمالی مصون گردد.

۴- مراقبت از لوله­ ها در مقابل نور مستقیم خورشید

طبق استاندارد، لوله ­های پلیمری در زمان تولید، نگهداری، حمل و نقل و بهره برداری نباید در مقابل نور مستقیم خورشید قرار گیرند. لذا در عملیات لوله کشی در فضاهای رو باز محافظت از لوله­ های نیوپایپ با استفاده از یک پوشش عایق در مقابل نور خورشید ضروری است.

۵- مراقبت از فوم لوله در مقابل نور مستقیم خورشید   مجریان باید دقت نمایند که فوم XPE نباید برای مدت طولانی در معرض نور خورشید قرار گیرد لذا در موارد اجتناب ناپذیر باید از عایق مناسب در مقابل نور خورشید برای محافظت از فوم استفاده کرد.

۶- عدم اعمال وزن اضافی به لوله­ های نصب شده

به عنوان یک اصل کلی، به هیچ وجه مجاز به اعمال وزن اضافی روی لوله­ های نصب شده سیستم لوله­ کشی نیوپایپ نمی­ باشیم. لذا قرار گرفتن وزن شیر آلات بهداشتی، وزن شیرهای اصلی و فرعی واحدها، وزن کلکتورها و… روی لوله­ ها به هیچ وجه مجاز نمی ­باشد و در این موارد …

­

لوله کشی آب و فاضلاب

نیروی های خبره و ماهر تاسیساتی جهت اجرای صفر تا صد لوله کشی آب و فاضلاب و تعمیرات و نگهداری موتور خانه ها در تهران

­

تعمیرات جزیی و لوله کشی داخل واحد

اگر شیری چکه می کند و یا خراب شده و آب را قطع نمی کند . اگر توالت فرنگی منزلتان خراب است و یا گرفتگی دارد .اگر دیوار و یا سقف منزلتان خیس شده و نم دارد کار را به لوله کشها و تشخیص کار های ماهر شرکت ما بسپارید تا در کوتاهترین زمان و حداقل هزینه برایتان تعمیر نمایند.

تعمیرات تخصصی انواع کاسه توالت های قرنگی توسط متخصصین دوره دید با تجهیزات کامل . برداشتن و نصب مجدد کاسه توالت فرنگی . رفع عیب سیستم فلاشتانک توالت فرنگی . سرویس دوره ای و تعویض تنظیم و تعمیر قطعات داخلی مخزن آب.

تشخیص ترکیدگی لوله های آب و فاضلاب با دستگاه دیجیتالی

پیدا کردن علت انتشار نم و رطوبت و همچنین محل دقیق آن بدون نیاز به کده کاری با استفاده از دستگاه های تشخیص ترکیدگی دقیق دیجیتالی امکان پذیر گذشته است . سرویسکار های تشخیص کار شرکت تهران پارسه با پیدا کردن علت و محل آن ، اقدام به کندن ، تعمیر لوله آب و فاضلاب ، باز سازی اعم از سرامیک موزاییک کاشی سنگ گچکاری و نقاشی می کنند.

علت ایجاد نم و رطوبت و تبله در دیوار و سقف

اگر در مسیر لوله آب ترکیدگی ایجاد شود. اگر اتصالات لوله آب شل باشد . اگر واشر بین اتصالات شیر ها خراب شود ، رطوبت در گچ دیوار و سقف پیشرفت کرده گچ تبله می کند و بعد از مدتی سنگین شده خاصیتش را از دست می دهد. بدتر حالت ریختن این گچ تبله کرده است که شکل بسیار زشتی به نمای داخلی منزل می دهد.البته بعضی مواقع گرفتگی مسیر فاضلاب هم باعث چکه و نم می شود . حتی شکستگی و یا سوراخ شدن لوله فاضلاب زیر گچ با میخ کاری و دریل زدن ایجاد می شود باعث ایجاد رطوبت و نم  می شود.

تعویض مغزی شیر مخلوط های قدیمی . تعویض کارتریج شیر مخلوط های اهرمی . تعمیر و آب بندی شیر آلات .

­

تعمیرات تخصصی کاسه توالت های فرنگی در تهران

امروز استفاده از کاسه توالت های فرنگی بسیار زیاد شده . این کاسه ها بر خلاف نوع ایرانی یا همان توالت تخت ، دارای مخزن و قطعاتی هستند که هر از چند گاهی نیز به سرویس ، تنظیم و حتی تعویض دارند. وجود املاح در آب به شدت زمان کار کرد قطعات کاسه توالت فرنگی را کاهش می دهد . در ساختمان هایی که دارای موتور خانه مرکزی هستند نیز خرابی توالت فرنگی بیشتر از جا های دیگر است . هر بار که موتور خانه تعمیر می شود مقدار بسیار زیادی رسوبات لوله به درون منزل می آید و همین کافی است تا قطعات توالت فرنگی را از کار بیندازد.

ما اکیپ ماهر و حرفه ای از متخصصین تعمیر و خدمات کاسه توالت های فرنگی از هر نوع و مدلی را در تهران داریم تا مشکلات مربوط به این کاسه ها را به روشی حرفه ای و تخصصی بر طرف نمایند.

­

راه اندازی ، تعمیر و نگهداری موتورخانه

راه اندازی صفر تا صد موتورخانه های مجتمع های مسکونی تجاری توسط اکیپ های مهندسی حرفه ای . تعمیرات و رفع خرابی موتورخانه ها ، رفع افت فشار ، رفع افزایش قیمت قبض گاز که به علت نقصان در سیستم حرارتی و دیگ های موتور خانه است . نگهداری از موتور خانه و تاسیسات حرارتی ساختمان و بازدید و سرویس های دوره ای توسط حرفه ای ترین متخصصین تهران.

لوله کشی در نظام آباد شهید مدنی , شماره لوله کش در شرق تهران , لوله کش در نارمک , لوله کشی در تهران پارس , تلفن لوله کش در وحیدیه تهران , تعمیرات تخصصی کاسه توالت های فرنگی در تهران نمایندگی انواع کاسه , تعمیرات کاسه توالت فرنگی در تهران , تعویض شیر مخلوط در تهران , قیمت قطعات توالت فرنگی , نصب و تعمیر توالت فرنگی در سهروردی عباس آباد