5/5 - (1 امتیاز)

لوله بازکنی شریعتی

شرکت تهران پارسه یکی از بزرگترین شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی حفر چاه در سطح تهران با شماره ثبت رسمی می باشد

شعب شرکت بزرگ پگاه تهران پارسه جام در تهران

شعبه شریعتی پاسداران۲۲۶۱۲۹۳۹
شعبه شمال تهران۲۲۶۱۲۹۳۹
شعبه مرکز تهران۸۸۵۴۹۳۳۴
شعبه شرق تهران۷۷۰۳۱۷۷۴
شعبه غرب تهران۰۹۱۲۴۵۵۵۱۲۳

لوله بازکنی شریعتی>> شرکت تهران پارسه با سابقه ۱۵ ساله خود تلاش دارد تا با ارائه خدمات نوین و سریع رضایت مشتریان خود را مانند سالیان قبل جلب نماید به همین جهت گروه سرویسکاران ماهرو مجربی را دور هم جمع اوری کرده و با تجهیز آنها به بهترین و جدیدترین دستگاه های دنیا آماده ارائه خدمات شبانه روزی ارزان فوری و تضمینی می باشد.

کسب اطلاعات تخصصی و مشاوره رایگان = تماس با ما

۰۹۱۲۴۵۵۵۱۲۳

۲۲۶۱۲۹۳۹

مستقیم مدیریت بداغی

دفاتر ما بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلی آماده پاسخگویی به شما می باشند

 لوله بازکنی شریعتی فوری شبانه روزی

گرفتگی در مسیر خروجی فاضلاب یکی از رایج ترین مشکلات لوله های فاضلاب است که برای هر لوله در هر ساختمانی ممکن است پیش بیاید . برخی برای باز کردن این گرفتگی ، خودشان دست به کار می شوند که در ۸۰ در صد مواقع ناموفق هستند و تنها زمان را هدر می دهد ، محیط را کثیف کرده و برای خرید محلول ها هزینه را هدر می دهند و در نهایت نمی توانند لوله را باز کنند . را عقلانی و اصولی این است که از یک شرکت معتبر در خواست سرویس کار لوله بازکنی نمایید تا در کمتر از نیم ساعت درب منزل شما باشد و با ابزار های مناسب و به صورت اساسی مشکل را حل نماید . ما در سر تا سر شهر بزرگ تهران سرویس کار های ماهر ، با تجربه و آماده داریم تا در اسرع وقت هر گونه مشکل گرفتگی در لوله های فاضلاب را بر طرف نمایند و همشهریان عزیز را در این مشکل نا خوشایند یاری نمایند.

باز کردن لوله های فاضلاب ساختمانی و صنعتی با دستگاه های مدرن و ویژه و سرویسکار های لوله بازکنی ماهر و با تجربه بصورت شبانه روزی

فنر زن در شریعتی

یکی از بهترین و رایج ترین روشهای لوله بازکنی استفاده از فنر های لوله باز کنی و دستگاه ژنراتور برقی است . چون در این روش فنر درون لوله به صورت دورانی حرکت می کند هر گونه گرفتگی و مانع را از بین برده و به همراه باز کردن گرفتگی ، مسیر نیز تمیز خواهد شد. انتخاب قطر فنر به نوع لوله بستگی دارد . نمی توان از فنر های خیلی قطور برای باز کردن لوله هایی مانند آشپز خانه که غالبا سایز ۶۳ هستند استفاده کرد . از طرفی فنر های باریک نمی توانند لوله های بین منهولی سایز ۱۵۰ به بالا را باز کنند و به علت نازکی و نرمی از محل گرفتگی برگشته و تاب بر می دارند.

لوله بازکنی شریعتی

لوله بازکنی شریعتی

چاه بازکنی رفع گرفتگی لوله

رفع گرفتگی لوله های فاضلاب ساختمانی مانند لوله فاضلاب آشپزخانه از قبیل سینک ظرفشویی ، کفشور ، لوله پشت لباسشویی ، لوله های فاضلاب سرویس ایرنی و سرویس فرنگی ، حمام ، پشت بام .

در آوردن اجسام از درون لوله فاضلاب

بیرون آوردن اجسام از درون لوله های فاضلاب با انبر های مخصوص . اگر شی قیمتی مانند انگشتر گوشواره یا هر جسم دیگری داخل لوله افتاد به هیچ وجه دکمه فلاشتانک را نزنید تا از شترگلویی رد نشود ما سریع آن را برایتان خارج خواهیم کرد . یادمان باشد هر جسمی که درون شتر گلویی فاضلاب می افتد باید خارج شود حال چه با ارزش باشد یا بی ارزش چون اگر خود ان جسم هم باعث گرفتگی لوله نشود ، به مرور زمان آشغال و مو و پرز را پشتت خود جمع می کند و لوله را می بند . با فنر زدن هم فقط آن جسم جابجا شده موقت لوله باز می شود ولی نه رد می شود نه بیرون می آید باید با انبر از لوله خارج گردد.

لوله های وان حمام اگر بگیرد به سختی باز می شود چون کفشور آن زیر خروجی وان نیست و با لوله خرطومی به کفشور وصل است و نمی توان به هیچ وجه از فنر برای باز کردن آن استفاده کرد ولی ما با روشهای خاصی آن را برایتان باز می کنیم

­

تشخیص ترکیدگی لوله شریعتی

متخصصین تشخیص کار ماهر ما با دستگاه های دیجیتالی دقیق آماده هر گونه تشخیص ترکیدگی لوله آب و فاضلاب هستند و مهارت لازم جهت کنده کاری تعمیر لوله معیوب ، گچ کاری ، نقاشی ، کاشی ، سرامیک ، موزاییک کاری و کف سازی و عایقکاری را دارند . وجود نم و رطوبت که باعث تغییر رنگ گچ دیوار شده و همچنین باعث زنگ زدگی و پوسیدگی چارچوبهای درب ها می شود و اگر به موقع اقدام نشود گچ دیوار و سقف تبله کرد فرو خواهد ریخت. پس در همان روزهای اول که متوجه کوچکترین نم و چکه شدید از یک متخصص تشخیص کار ماهر بخواهید تا با دستگاه تشخیص دیجیتالی علت و محل دقیق ترکیدگی را بدون تخریب تعیین نماید و اقدام به تعمیر لوله معیوب نمایید چون هر چه که زمان بگذرد خسارت و خرابی بیشتر خواهد شد.

­

تخلیه چاه فاضلاب

خالی کردن آب و لجن چاه فاضلاب با پمپ های کفکش قوی آبکش و لجن کش و تانکر های بزرگ و کوچک با نرخ اتحادیه

تخلیه چاه و سپتیک با تانکر ۱۲ و ۶ هزار لیتری و کامیون های بنز ۹۱۱ و بادسان و خاور در سراسر شهر تهران

پمپ های کفکش مورد استفاده در فاضلاب اعم از تک فاز آبکش ، سه فاز لجن کش ، سه فاز مخصوص سپتیکی ، سه فاز ارتفاع زن

­

لایروبی چاه

تخلیه سپتینگ های لجن گیر و چربی گیر و منحول و لایروبی چاه سپتینگ

لایروبی چاه فاضلاب توسط نیروی انسانی مجرب و مقنی ماهر و نیسان های ۱۰ بشکه ای جهت افزایش کارایی چاه

بعد از اتمام کار تخلیه با پمپ ، لجن های به شکلی در می آیند که پمپ دیگر قادر به مکش نیست ، اینجا هست که باید درب چاه گشادتر شده و مقنی درون چاه برود.

البته با تجهیزات ایمنی کامل و پمپ تخلیه هوا دم کش و لجن های سفت را با سطل بالا داده و اکیپ بالای چاه با بشکه به بیرون شهر منتقل کنند .

­

کفتراشی

کفتراشی و تهزنی چاه فاضلاب بعد از تخلیه و لایروبی جهت نوسازی چاه فرسوده و افزایش حجم چاه و همچنین باز کردن منفذ های جذبی خاک چاه . برای افزایش .

این کار توسط مقنی با تجربه و نیروی انسانی با تجهیزات ایمنی مجهز صورت می گیرد و خاک و نخاله درآمده از چاه با خاور کمپرسی کفه استاندار تخت به بیرون شهر منتقل می شود.

­

حفر چاه

حفر و کندن انواع چاه های جذبی فاضلاب ، آب ، ارت ، شمع و کانال با ارزانترین قیمت توسط مقنی های ماهر . حفر میله چاه حفر انباری مخزن ته چاه ، کول گذاری به میله و انباری چاه ، طوقه چینی سر چاه به همراه کار گذاشتن گلدانی چاه و لوله کشی سر چاه . ما چاه فاضلاب جذبی ساختمان شما را در کمتر از یک هفته حفر می کنیم .

شریعتی لوله بازکنی تخلیه چاه حفر چاه نیم ساعته ، ارزان ، تضمینی ، قیمت مقطوع

تعمیرات تخصصی کاسه توالتهای فرنگی در شریعتی

انجام کلیه امور مربوط به کاسه های فرنگی توسط خبره ترین و با تجربه ترین سرویسکاران ویژه ای کار بدون ایجاد کوچکترین آسیب به کاسه.

خدماتی از قبیل:

  1. نصب و تعویض کاسه نو
  2. رفع گرفتگی کاسه و لوله زیر آن با روشهای نوین
  3. تنظیم و سرویس کامل سیفون توالت فرنگی
  4. تعویض قطعات داخلی سیفون توالت فرنگی
  5. تبدیل کاسه توالت های ایرانی به فرنگی ، فرنگی به ایرانی با حداقل تخریب
  6. نصب کاسه توالتهای سیار فرنگی بر روی توالت ایرانی
تعمیرات فرنگی در شریعتی

 تعمیرات فرنگی در شریعتی

آیا می دانید کاسه توالت های فرنگی باید سالی یکبار بازدید و سرویس شود . عدم سرویس دوره ای این کاسه ها ممکن است باعث هدر رفتن آب شرب شهری ، پر شدن زود هنگام چاه فاضلاب و همچنین افزایش بیش از حد قبض آب شود. یکی از حساس ترین قطعات این کاسه ها فلوتر یا همان شناور که پر کن مخزن نیز نام دارد است که دو نوع خرابی دارد. نوع اول بسته شدن ورودی آب و پر نشد و یا دیر پر شدن مخزن است که باعث گرفتگی فاضلاب می شود. اگر بعد از زدن دکمه فلاشتانک توالت فرنگی به مدت طولانی صدای فیس فیس آب می آید از نشانه های خرابی فلوتر است. نوع دوم آن خراب شدن قطع کن فلوتر است که بعد از پر شدن مخزن آب را قطع نمی کند و مدام آب درون فاضلاب می ریزد. نقش فلوتر پر کردن مخزن تا یک حد مشخص و استاندارد است که قابل تنظیم است و بعد از آن  ورودی آب را می بندد. بعضی مواقع شناور نمی تواند آب را قطع کند و بصورت دائمی آب شهری به فاضلاب می رود که با این کار هم چاه چپر می شود و هم قبض آب خیلی زیاد تر از حد معمول میآید . مثل این است که شما شیر آب را باز کنید و همیشه باز بماند . تصور نمایید چقدر آب به هدر خواهد رفت.**

خدمات چاه در شریعتی

لوله بازکنی شریعتی

لوله بازکنی شریعتی فوری , لوله بازکنی شریعتی در پاسداران  , لوله بازکنی شریعتی در خیابان دولت , لوله بازکنی شریعتی در صدر , لوله بازکنی شریعتی در قلهک , لوله بازکنی شریعتی سمت دروس  , لوله بازکنی شریعتی حوالی یخچال , لوله بازکنی شریعتی نزدیک میرداماد , لوله بازکنی شریعتی در ظفر وحید دستگردی , تخلیه چاه پل رومی ,  تشخیص ترکیدگی لوله سمت شریعتی تهران با دستگاه تشخیص دیجیتالی دقیق ، لکه گیری و نقاشی کلی و جزیی , مغازه چاه بازکن حرفه ای سمت شریعتی پاسداران تهران , لوله بازکنی شریعتی در چهارراه قصر , لوله بازکنی شریعتی سمت تقاطع طالقانی , شماره دفتر لوله باز کنی در شریعتی تهران , چاه باز کن در شهر تهران , لوله باز کنی فوری ارزان تهران   

چاه بازکنی شریعتی

لوله بازکنی شریعتی فوری , چاه باز کنی در پاسداران  , چاه باکنی در خیابان دولت , چاه واکنی در پل رومی , تخلیه چاه در قلهک , تعمیر توالت فرنگی سمت دروس  , حفاری چاه فاضلاب حوالی یخچال , تعمیر سیفون توالت فرنگی نزدیک میرداماد , شماره تاسیساتی در ظفر وحید دستگردی , تخلیه چاه پل رومی ,  تشخیص ترکیدگی لوله سمت شریعتی تهران با دستگاه تشخیص دیجیتالی دقیق ، لکه گیری و نقاشی کلی و جزیی , مغازه چاه بازکن حرفه ای سمت شریعتی پاسداران تهران , لوله بازکنی در خیابان شریعتی در چهارراه قصر , لوله بازکنی خیابان شریعتی سمت تقاطع طالقانی , شماره دفتر لوله باز کنی در خیابان شریعتی تهران , چاه باز کن در شهر تهران , لوله باز کنی فوری ارزان تهران   

تخلیه چاه شریعتی

تخلیه چاه شریعتی فوری , تخلیه چاه در پاسداران  , تخلیه چاه در خیابان دولت , تخلیه چاه در پل رومی , حفر چاه در قلهک , تعمیر توالت فرنگی سمت دروس  , تخلیه چاه فاضلاب حوالی یخچال , تعمیر سیفون توالت فرنگی نزدیک میرداماد , شماره تاسیساتی در ظفر وحید دستگردی , فنر زن در پل رومی ,  تشخیص ترکیدگی لوله سمت شریعتی تهران با دستگاه تشخیص دیجیتالی دقیق ، لکه گیری و نقاشی کلی و جزیی , مغازه چاه بازکن حرفه ای سمت شریعتی پاسداران تهران , شماره چاه بازکن در خیابان بهشتی در چهارراه قصر , شماره شرکت تخلیه چاه سمت تقاطع طالقانی , شماره دفتر لوله باز کنی در خیابان شریعتی تهران , چاه باز کن در شهر تهران , لوله باز کنی فوری ارزان تهران