شماره لوله بازکنی در تهران

شماره لوله بازکنی، شرکت تهران پارسه 09124555123 ما با تیم کاری حرفه ای و شبانه روزی آمادگی دارد تا در هنگام ضرورت در کمترین زمان درب منازل شما عزیزان تهرانی باشد. ما رفع کلیه مشکلات لوله فاضلاب از جمله گرفتگی، نم و چکه، بوی فاضلاب و لوله کشی را انجام می دهیم.
شرکت پگاه تهران پارسه جام با شماره ثبت 524903 آماده عقد قرار داد جهت انجام خدمات تاسیساتی، تخلیه چاه، تعمیرات چاه فرسوده، حفر چاه، لوله بازکنی و تعمیرات و بازسازی داخلی می باشد. جهت کسب اطلاعات تخصصی رایگان با ما در تماس باشید.

­شماره لوله بازکنی تهران

چندین راه برای پیدا کردن شماره لوله بازکنی وجود دارد. از جمله برچسب های پشت درب که ما به هیچ عنوان به هیچ عنوان از این تبلیغات استفاده نکرده و نمی کنیم. جستجوی شماره از سایت دیوار که آن هم معتبر نیست و در صورت بروز مشکل مرجعی برای پاسخگویی نیست. روش سوم پرس و جو از اطرافیان است و روش بهتر و معتبر جستجو در گوگل است که باید در پی شرکت های رسمی با شماره ثبت و معتبر باشید تا در صورت بروز هر مشکلی شرکت پاسخگو باشد. شرکت ما، تهران پارسه یکی از بزرگترین و معتبر ترین شرکت های در این زمینه است که با هدف ارائه خدمات حرفه ای ارزان تضمینی و تمیز در خدمت شم عزیزان است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره تخصصی رایگان و در خواست سرویسکار جهت باز کردن لوله فاضلاب با شماره های ما در سراسر تهران در تماس بگیرید. سرویسکار های مجرب و ماهر ما در  کمتر از نیم ساعت در منازل شما هستند تا مشکل گرفتگی پیش آمده در مسیر فاضلاب را با روش های اصولی و مدرن بر طرف نمایند. در  زیر شماره های دفاتر لوله بازکنی ما را در مناطق مختلف تهران ملاحظه می فرمایید. تنها کافی است از طریق گوشی همراه خود روی شماره نزدیک منزل شما کلیک نمایید تا مستقیم وارد پروسه تماس شود.

برای تماس مستقیم روی شماره مورد نظر کلیک بفرمایید.

09124555123

22612939

77031774

88549334

شماره لوله بازکنی چاه دستشویی

اکثرا گرفتگی توالت ایرانی در قسمت سیفون و یا همان شتر گلویی رخ می دهد. خیلی از موارد مشاهده شده که وجود جسمی درون شترگلویی باعث جمع شدن و گیر کردن مو و آشغال پشت خود شده و مسیر لوله مسدود می شود. در اینگونه موارد فنر زدن به تنهایی کافی نیست. چون فنر موقتا آن شی را جابجا می کند و در آن لحظه لوله باز می شود ولی مشکل حل نمی شود و بعد از چند وقت دوباره همان اتفاق خواهد افتاد. راه حل اساسی این است که بعد از باز کردن لوله، آن جسم از درون لوله با انبر های مخصوص خارج شود که ما اینکار را  برایتان انجام خواهیم داد.

در بیشتر سیفون ها سیمان سفید و یا دوغاب سیمان سیاه می رود و سفت می شود. این گونه مصالح در هنگام ساخت و ساز و یا بازسازی درون لوله می ریزد. در  همچنین مواردی کار دشوار خواهد بود. اگر لوله بازکن مهارت نداشته باشد به هیچ عنوان نمی تواند با فنر لوله را باز کند. حتما پیشنهاد می دهد که کف کنده شود و یا از طبقه پایین سیفون تعویض شود که بسیار پر هزینه و خرابکاری هم دارد ولی ما سرویس کار هایی داریم که بدون هیچ خراب کاری و بدون برداشتن کاسه و تعویض لوله، ما مشکل را اساسی حل می کنیم و سیمان را با ابزار های خاصی نم نم تراشیده و از درون لوله در می آوریم در این روش هم زمان بسیار کمی صرف می شود و هم هزینه اندکی دارد. ***

شماره لوله بازکنی چاه آشپزخانه

گرفتگی وله های آشپزخانه به علت وجود چربی در لوله است. این چربی مانند یک گچ نرم و چسبنده زرد رنگ در جداره داخلی لوله نشسته و لوله را تنگ می کند. بهترین روش برای باز کردن این لوله ها استفاده از روش فنر و دستگاه لوله بازکنی است. دستگاه باعث چرخش و حرکت دورانی فنر می شود و همین حرکت چرخشی هر چری و آشغالی را از مسیر لوله برداشت و همراه جریان آب به چاه می ریزد.

نشانه های گرفتگی لوله آشپزخانه

اولین نشانه، پایین نرفتن آب از سینک است که هم می تواند به خاطر گرفتگی لوله باشد و هم وجود آشغال در سیفون زیر سینک. نشانه بعدی بیرون زدن آب از پشت و زیر سینک و جاری شدن از کف است. نشانه دیگر که خیلی اتفاق می افتد، بالا آمدن آب از کف شور کف آشپزخانه حین شستشو در سینک یا کار کردن لباسشویی است. در این حالت لوله اصلی بعد از سه راهی اتصالات کیپ شده. از نشان های خطرناک م می توان به جمع شدن آب درون لباسشویی و ظرفشویی اشاره کرد که اگر سریع حل نشود، پمپ لباسشویی خواهد سوخت. بعضی مواقع نیز پیش می آید که بدون استفاده از آب، از کف شور، فاضلاب بالا می زند. در این حالت رایزر اصلی ساختمان گرفته که اگر سریع رفع نگردد هر چه طبقات بالا آب بریزند وارد آشپزخانه شما خواهد شد.

شماره لوله بازکنی

آموزش باز کردن سینک ظرفشویی:

روش اول: استفاده از تلمبه دستی خانگی. این روش برای گرفتگی های جزئی بوده و خیلی هم قابل اعتماد و دائمی نیست ولی موقتا مشکل را حل می کند. در این روش مثلا می خواهید لوله سینک ظرفشویی را باز کنید. ابتدا سینک را پر از آب کنید و سپس کف تلمبه را مقدار چرب کنید و سپس اقدام به تلمبه کردن نمایید تا مسیر باز شود. اگر دیدید باز نمی شود زیاد ادامه ندهید چون در این صورت گرفتگی جدی است و با اینکار لجن و چربی از اطراف خرطومی درون دیوار بیرون خواهد زد.

روش دوم: ریختن چنته یا جرم گیر. البته این روش به هیچ عنوان توصیه نمی شود چون مضرات این محلول ها از مزایای آن بیشتر است. وقتی محلول اسیدی را در لوله می ریزید اتصالات و چسب آن از بین می رود و لوله شروع به نشت و چکه به طبقات پایین می شود. هزینه تعمیر و باز سازی لوله به مراتب خیلی خیلی بالا تر از هزینه فنر زنی به لوله است پس اگر فاضلاب گیر کرد از یک شرکت معتبر در خواست کنید که یک سرویس کار حرفه ای برایتان اعزام نماید تا به روشی اصولی و درست اقدام به رفع گیر مسیر فاضلاب نماید.

روش سوم: بررسی سیفون زیر سینک و تمیز کردن آن. توصیه می کنیم که اگر در این کار تخصص ندارید اصل به سیفون دست نزنید چون هم محیط را آلوده می کنید و هم نمی توانید مجدد سیفون را کاملا آب بندی کنید.

روش چهارم: باز کردن لوله توسط سرویسکار لوله بازکنی با تجهیزات مخصوص و مدرن.

توصیه ما به مشتریان عزیز این است که اگر می خواهید از گرفتگی فاضلاب آشپزخانه جلوگیری نمایید قبل از گرفتگی کامل هفته ای یکبار آب داغ را به مدت دو سه دقیقه باز بگذارید تا لوله ها گرم شوند و بعد یک کتری آب جوش را در سینک بریزید. اینکار باعث شسته شدن و جدا شدن چربی ها از جداره لوله می شود. با اینکار دیگر نیازی به لوله بازکنی با فنر یا چانته و اسید نخواهید داشت. این روش بهترین و بی خطر ترین روش هست که خود ما نیز در منزل اجرا می کنیم.

­

شماره چاه بازکنی تهران 09124555123

باز کردن لوله های ساختمانی و صنعتی با دستگاه های مدرن و حرفه ای توسط با تجربه ترین لوله بازکن ها بصورت تمام وقت و بدون تعطیلی.

شماره لوله بازکنی: باز کردن کلیه لوله های خانگی و صنعتی، چدنی  پلیکا پلی اتیلن آهنی سیمانی و… با دستگاه های روز دنیا مانند دستگاه ژنراتور و انواع مختلف فنرهای فولادی در سایز ها و طول های مختلف بدون خرابی کثیفی در کوتاهترین زمان و منصفانه ترین قیمت. رسوب کنی لوله های جرم گرفته که باعث گرفتگی های مکرر می شود.

خارج کردن اشیا افتاده در لوله مانند گوشی موبایل دسته کلید حلقه انگشتری سری شیر مخلوط فرچه و … 

­

شماره لوله بازکن مخصوص توالت فرنگی

رفع گرفتگی از توالت فرنگی با جدیدترین روشهای بدون کوچکترین آسیب به کاسه توالت شما در نیم ساعت.

تنظیم و سرویس توالت فرنگی توسط کارشناسان حرفه ای ما در سراسر تهران. امروز استفاده از کاسه توالت های فرنگی در جامعه ما زیاد شده. این کاسه ها بر خلاف نوع سنتی و ایرانی که خیلی ساده است دارای مخزن آب و قطعاتی است که اگر تنظیم نباشند و یا به مرور زمان خراب شوند در آن صورت کاسه فرنگی به درستی کار نخواهد کرد. سرویس و تنظیم این گونه کاسه باید توسط فرد ماهر و با تجربه انجام بگیرد تا کاسه به درستی کار کند.

­

باز کردن راه فاضلاب

بیشتر مواقع راه آب ظرفشویی یا دستشویی به مرور گرفته می شه و آب خوب رد نمی شه . این اشکال مخصوصا در منازل قدیمی بیشتر به چشم می خورد.

هر از گاهی باید با سیفون تلمبه بزنید یا از مواد باز کننده لوله مثل چانته یا اسید استفاده کنید تا راه آب باز بشه ! اما اشکال اینجاست که استفاده از این مواد خودش باعث دردسر می شد.

چون اسید و چانته یا همون سود سوزآور جدار لوله ها رو به اصطلاح می خورد یا سوراخ می کند. کافی است لوله فاضلاب کمی کهنه باشد یا دچار پوسیدگی کمی باشد تا با ریختن این مواد لوله سوراخ بشه و فاجعه به بار بیاد !!!!

ساده ترین و مطمئن ترین و بی خطر ترین راه, استفاده از پودر رخت شویی هست. شاید خنده دار باشد اما حتا خود لوله کش ها هم از این ماده ساده استفاده می کنند. طریقه استفاده هم خیلی ساده ست. یک قوطی پودر رختشویی دستی بریزید. شیر آب داغ رو باز کنید و بگذارید کمی رد بشود از چاهک. حالا شیر رو ببندید و نیمی از پودر رو داخل چاهک آب خالی کنید و دوباره آب داغ را باز کنید و باقی پودر رو هم داخل سوراخ بریزید.

می بینید چقدر سریع راه آب باز می شود !!!!!! یک راه دیگه هم استفاده از شامپو هست. شامپوهای فاسد یا کهنه ای که استفاده نمی کنید می توانند اینجا خیلی بدرد بخورند.

دلیل گرفتگی لوله ها جمع شدن مو در داخل لوله و داخل سیفون و جرم گرفتن آنهاست که مانع عبور آب می شه. معمولاً هم جرم چربی دور موها گرفته می شود و پودر رختشویی یا شامپو باعث حل شدن اون جرم و رها شدن موها می شود.

این کار رو سود سوزآور یا چانته هم انجام میدن که خورنده چربی هستند و یا اسید. اما متاسفانه این مواد به لوله های فاضلاب و سیفون ها مخصوصاً در ساختمانهای قدیمی که اغلب از جنس چدنی هستند, و نه پلاستیک, آسیب می رسانند و باعث پوسیدگی و سوراخ شدن آن ها می شوند. هر چند این روش برای گرفتگی های معمولی کاربرد دارد نه گرفتگی های شدید که حتی یک قطره آب هم رد نمی شود از چاهک و یا وقتی جسم خارجی راه آب را گرفته باشد که در آن صورت فقط و فقط باید رفت سراغ لوله کش.

تخلیه تهران 09124555123

 شماره لوله بازکن تهران

شماره لوله بازکن شمیرانات 22612939

شماره لوله بازکنی در سمت نیاوران، چاه بازکن در فرمانیه، تخلیه چاه قیطریه, الهیه, پل رومی, شماره لوله بازکنی در اقدسیه , بلوار ارتش, چاه بازکن آجودانیه سباری.

 شماره لوله بازکنی شرق تهران  77031774

شماره لوله بازکنی در تهرانپارس, چاه بازکن در رسالت حکیم, حکیمیه خاک سفید, تهران نو, نارمک, مجیدیه گلبرگ, قنات کوثر, شهرک شهید بهشتی, چاه بازکنی در تسلیحات, چاه بازکن وحیدیه, ارباب مهدی, لشگر, سبلان, تهران نو, امام حسین, ارمغانی بخت آزاد, فدک, شهید ثانی.

شماره لوله بازکنی غرب تهران 09124555123

مرز دارانجنت آباد, شاهین, پونک, اشرفی اصفهانی, یادگار امام,آزادی، لوله بازکنی در ستاری، شماره لوله بازکنی تهران در بلوار کاوه، شهران, کوهسار, سردار جنگل, عدل, دهکده المپیک, آیت الله کاشانی, ستاری باکری, ستار خان, باقر خان. سیمون بلیوار, آبشناسان, تهرانسر, شماره 2 خلیج, شهرک آزادی, خدمات چاه در شهرک اکباتان.

شماره لوله بازکنی مرکز تهران 88549334

لوله بازکنی در منطقه عباس آباد, خیابان شهید بهشتی, خیابان شهید مطهری تخت طاووس, سهروردی, اندیشه.

شماره لوله بازکنی شمال تهران 22612939

شماره چاه بازکنی تهرانپارس 77031774

شماره شرکت رسمی و معتبر لوله بازکنی چاه باز کنی در تهران, شماره دفتر لوله باز کنی در شمال تهران, تلفن دفتر لوله باز کنی در شرق تهران, شماره دفتر شرکت تخلیه چاه لوله بازکنی در تهران. شمار لوله بازکنی تهران فوری ارزان, شماره دفاتر لوله بازکن در شرق تهران, چاه بازکن فوری شمال تهران, تلفن شرکت لوله بازکنی در عباس آباد تهران شهید بهشتی, شماره تلفن دفتر تخلیهه چاه در نیاوران تهران, شماره همراه چاه بازکن در تهران, شرکت رسمی تخلیه چاه در تهران.