شماره لوله بازکنی در تهران

شماره لوله بازکنی شرکت تهران پارسه ۰۹۱۲۴۵۵۵۱۲۳ ما با تیم کاری حرفه ای و شبانه روزی آمادگی دارد تا در هنگام ضرورت در کمترین زمان درب منازل شما عزیزان تهرانی باشد تا کلیه مشکلات لوله فاضلاب از جمله گرفتگی ، نم و چکه ، بوی فاضلاب و لوله کشی را انجام می دهیم.

شرکت پگاه تهران پارسه جام با شماره ثبت ۵۲۴۹۰۳ آماده عقد قرار داد جهت انجام خدمات تاسیساتی ، تخلیه چاه ، تعمیرات چاه فرسوده ، حفر چاه ، لوله بازکنی و تعمیرات و بازسازی داخلی می باشد.جهت کسب اطلاعات تخصصی رایگان با ما در تماس باشید

­

شماره لوله بازکنی تهران

جهت کسب اطلاعات بیشتر ، مشاوره تخصصی رایگان و در خواست سرویسکار جهت باز کردن لوله فاضلاب با شماره های ما در سراسر تهران در تماس بگیرید. سرویسکار های مجرب و ماهر ما در  کمتر از نیم ساعت در منازل شما هستند تا مشکل گرفتگی پیش آمده در مسیر فاضلاب را با روش های اصولی و مدرن بر طرف نمایند. در  زیر شماره های دفاتر لوله بازکنی ما را در مناطق مختلف تهران ملاحظه می فرمایید . تنها کافیست است از طریق گوشی همراه خود روی شماره نزدیک منزل شما کلیک نمایید تا مستقیم وارد پروسه تماس شود .

برای تماس مستقیم روی شماره مورد نظر کلیک بفرمایید.

۰۹۱۲۴۵۵۵۱۲۳

۲۲۶۱۲۹۳۹

۷۷۰۳۱۷۷۴

۸۸۵۴۹۳۳۴

شماره لوله بازکنی شمال تهران۲۲۶۱۲۹۳۹
شماره لوله بازکنی شرق تهران۷۷۰۳۱۷۷۴
شماره لوله بازکنی غرب تهران ۰۹۱۲۴۵۵۵۱۲۳
شماره لوله بازکنی مرکز تهران۸۸۵۴۹۳۳۴
شماره لوله بازکنی جنوب تهران۰۹۱۲۴۵۵۵۱۲۳

شماره لوله بازکنی چاه دستشویی

اکثرا گرفتگی توالت ایرانی در قسمت سیفون و یا همان شتر گلویی رخ می دهد . خیلی از موارد مشاهده شده که وجود جسمی درون شترگلویی باعث جمع شدن و گیر کردن مو و آشغال پشت خود شده و مسیر لوله مسدود می شود . در اینگونه موارد فنر زدن به تنهایی کافی نیست . چون فنر موقتا آن شی را جابجا می کند و در آن لحظه لوله باز می شود ولی مشکل حل نمی شود و بعد از چند وقت دوباره همان اتفاق خواهد افتاد. راه حل اساسی این است که بعد از باز کردن لوله ، آن جسم از درون لوله با انبر های مخصوص خارج شود که ما اینکار را  برایتان انجام خواهیم داد. در بیشتر سیفون ها سیمان سفید و یا دواب سیمان سیاه می رود و سفت می شود . این گونه مصالح در هنگام ساخت و ساز و یا بازسازی درون لوله می ریزد . در  همچنین مواردی کار دشوار خواهد بود . اگر لوله بازکن مهارت نداشته باشد به هیچ عنوان نمی تواند با فنر لوله را باز کند و حتما پیشنهاد می دهد که کف کنده شود و یا از طبقه پایین سیفون تعویض شود که بسیار پر هزینه و خرابکاری هم دارد ولی ما سرویس کار هایی داریم که بدون هیچ خراب کاری و بدون برداشتن کاسه و تعویض لوله ، ما مشکل را اساسی حل می کنیم و سیمان را با ابزار های خاصی نم نم تراشیده و از درون لوله در می آوریم در این روش هم زمان بسیار کمی صرف می شود و هم هزینه اندکی دارد. ***

شماره لوله بازکنی

آموزش باز کردن سینک ظرفشویی:

روش اول : استفاده از تلمبه دستی خانگی.این روش برای گرفتگی های جزئی بوده و خیلی هم قابل اعتماد و دائمی نیست ولی موقتا مشکل را حل می کند . در این روش مثلا می خواهید لوله سینک ظرفشویی را باز کنید . ابتدا سینک را پر از آب کنید و سپس کف تلمبه را مقدار چرب کنید و سپس اقدام به تلمبه کردن نمایید تا مسیر باز شود. اگر دیدید باز نمی شود زیاد ادامه ندهید چون در این صورت گرفتگی جدی است و با اینکار لجن و چربی از اطراف خرطومی درون دیوار بیرون خواهد زد .

روش دوم : ریختن چنته یا جرم گیر. البته این روش به هیچ عنوان توصیه نمی شود چون مضرات این محلول ها از مزایای آن بیشتر از . وقتی محلول اسیدی را در لوله می ریزید اتصالات و چسب آن از بین می رود و لوله شروع به نشت و چکه به طبقات پایین می شود . هزینه تعمیر و باز سازی لوله به مراتب خیلی خیلی بالا تر از هزینه فنر زنی به لوله است پس اگر فاضلاب گیر کرد از یک شرکت معتبر در خواست کنید که یک سرویس کار حرفه ای برایتان اعزام نماید تا به روشی اصولی و درست اقدام به رفع گیر مسیر فاضلاب نماید.

روش سوم: بررسی سیفون زیر سینک و تمیز کردن آن . توصیه میکنیم که اگر در این کار تخصص ندارید اصل به سیفون دست نزنید چون هم محیط را آلوده می کنید و هم نمی توانید مجدد سیفون را کاملا آب بندی کنید.

روش چهارم : باز کردن لوله توسط سرویسکار لوله بازکنی با تجهیزات مخصوص و مدرن

توصیه ما به مشتریان عزیز این است که اگر می خواهید از گرفتگی فاضلاب آشپزخانه جلوگیری نمایید قبل از گرفتگی کامل هفته ای یکبار آب داغ را به مدت دو سه دقیقه باز بگذارید تا لوله ها گرم شوند و بعد یک کتری آب جوش را در سینک بریزید اینکار باعث شسته شدن و جدا شدن چربی ها از جداره لوله می شود . با اینکار دیگر نیازی به لوله بازکنی با فنر یا چانته و اسید نخواهید داشت . این روش بهترین و بی خطر ترین روش هست که خود ما نیز در منزل اجرا می کنیم.

­

شماره چاه بازکنی تهران ۰۹۱۲۴۵۵۵۱۲۳

باز کردن لوله های ساختمانی و صنعتی با دستگاه های مدرن و حرفه ای توسط با تجربه ترین لوله بازکن ها بصورت تمام وقت و بدون تعطیلی

شماره لوله بازکنی : باز کردن کلیه لوله های خانگی و صنعتی ، چدنی  پلیکا پلی اتیلن آهنی سیمانی و… با دستگاه های روز دنیا مانند دستگاه ژنراتور و انواع مختلف فنرهای فولادی در سایز ها و طول های مختلف بدون خرابی کثیفی در کوتاهترین زمان و منصفانه ترین قیمت . رسوب کنی لوله های جرم گرفته که باعث گرفتگی های مکرر می شود .

خارج کردن اشیا افتاده در لوله مانند گوشی موبایل دسته کلید حلقه انگشتری سری شیر مخلوط فرچه و … 

­

شماره لوله بازکن مخصوص توالت فرنگی

رفع گرفتگی از توالت فرنگی با جدیدترین روشهای بدون کوچکترین آسیب به کاسه توالت شما در نیم ساعت

تنظیم و سرویس توالت فرنگی توسط کارشناسان حرفه ای ما در سراسر تهران.امروز استفاده از کاسه توالت های فرنگی در جامعه ما زیاد شده . این کاسه ها بر خلاف نوع سنتی و ایرانی که خیلی ساده است دارای مخزن آب و قطعاتی است که اگر تنظیم نباشند و یا به مرور زمان خراب شوند در آن صورت کاسه فرنگی به درستی کار نخواهد کرد. سرویس و تنظیم این گونه کاسه باید توسط فرد ماهر و با تجربه انجام بگیرد تا کاسه به درستی کار کند.

­

باز کردن راه فاضلاب

بیشتر مواقع راه آب ظرفشویی یا دستشویی به مرور گرفته می شه و آب خوب رد نمی شه . این اشکال مخصوصا در منازل قدیمی بیشتر به چشم می خورد .

هر از گاهی باید با سیفون تلمبه بزنید یا از مواد باز کننده لوله مثل چانته یا اسید استفاده کنید تا راه آب باز بشه ! اما اشکال اینجاست که استفاده از این مواد خودش باعث دردسر می شد .

چون اسید و چانته یا همون سود سوزآور جدار لوله ها رو به اصطلاح می خورد یا سوراخ می کند . کافی است لوله فاضلاب کمی کهنه باشد یا دچار پوسیدگی کمی باشد تا با ریختن این مواد لوله سوراخ بشه و فاجعه به بار بیاد !!!!

ساده ترین و مطمئن ترین و بی خطر ترین راه , استفاده از پودر رخت شویی هست . شاید خنده دار باشد اما حتا خود لوله کش ها هم از این ماده ساده استفاده می کنند . طریقه استفاده هم خیلی ساده ست . یک قوطی پودر رختشویی دستی بریزید . شیر آب داغ رو باز کنید و بگذارید کمی رد بشود از چاهک . حالا شیر رو ببندید و نیمی از پودر رو داخل چاهک آب خالی کنید و دوباره آب داغ را باز کنید و باقی پودر رو هم داخل سوراخ بریزید .

می بینید چقدر سریع راه آب باز می شود !!!!!! یک راه دیگه هم استفاده از شامپو هست . شامپوهای فاسد یا کهنه ای که استفاده نمی کنید می توانند اینجا خیلی بدرد بخورند .

” دلیل گرفتگی لوله ها جمع شدن مو در داخل لوله و داخل سیفون و جرم گرفتن آنهاست که مانع عبور آب می شه . معمولاً هم جرم چربی دور موها گرفته می شود و پودر رختشویی یا شامپو باعث حل شدن اون جرم و رها شدن موها می شود .

این کار رو سود سوزآور یا چانته هم انجام میدن که خورنده چربی هستند و یا اسید . اما متاسفانه این مواد به لوله های فاضلاب و سیفون ها مخصوصاً در ساختمانهای قدیمی که اغلب از جنس چدنی هستند , و نه پلاستیک , آسیب می رسانند و باعث پوسیدگی و سوراخ شدن آن ها می شوند , هر چند این روش برای گرفتگی های معمولی کاربرد دارد نه گرفتگی های شدید که حتی یک قطره آب هم رد نمی شود از چاهک و یا وقتی جسم خارجی راه آب را گرفته باشد , که در آن صورت فقط و فقط باید رفت سراغ لوله کش

تخلیه تهران ۰۹۱۲۴۵۵۵۱۲۳

 شماره لوله بازکن تهران

شماره لوله بازکن شمیرانات ۲۲۶۱۲۹۳۹

شماره لوله بازکنی در سمت نیاوران ، چاه بازکن در فرمانیه ، تخلیه چاه قیطریه , الهیه , پل رومی , شماره لوله بازکنی در اقدسیه , بلوار ارتش , چاه بازکن آجودانیه سباری

 شماره لوله بازکنی شرق تهران  ۷۷۰۳۱۷۷۴

شماره لوله بازکنی در تهرانپارس , چاه بازکن در رسالت حکیم , حکیمیه , خاک سفید , تهران نو  , نارمک , مجیدیه , گلبرگ , قنات کوثر , شهرک شهید بهشتی , چاه بازکنی در تسلیحات , چاه بازکن وحیدیه , ارباب مهدی , لشگر , سبلان , تهران نو , امام حسین , ارمغانی بخت آزاد , فدک , شهید ثانی

شماره لوله بازکنی غرب تهران ۰۹۱۲۴۵۵۵۱۲۳

مرز داران ,جنت آباد,شاهین,پونک,اشرفی اصفهانی,یادگار امام,آزادی ، لوله بازکنی در ستاری ، شماره لوله بازکنی تهران در بلوار کاوه ، ,شهران,کوهسار,سردار جنگل,عدل,دهکده المپیک,آیت الله کاشانی,ستاری,باکری,ستار خان,باقر خان,سیمون بلیوار,آبشناسان, تهرانسر , شماره ۲ خلیج , شهرک آزادی , خدمات چاه در شهرک اکباتان

شماره لوله بازکنی مرکز تهران ۸۸۵۴۹۳۳۴

لوله بازکنی در منطقه عباس آباد , خیابان شهید بهشتی , خیابان شهید مطهری تخت طاووس , سهروردی , اندیشه

شماره لوله بازکنی شمال تهران ۲۲۶۱۲۹۳۹

شماره چاه بازکنی تهرانپارس ۷۷۰۳۱۷۷۴

شماره شرکت رسمی و معتبر لوله بازکنی چاه باز کنی در تهران , شماره دفتر لوله باز کنی در شمال تهران , تلفن دفتر لوله باز کنی در شرق تهران , شماره دفتر شرکت تخلیه چاه لوله بازکنی در تهران , شمار لوله بازکنی تهران فوری ارزان , شماره دفاتر لوله بازکن در شرق تهران , چاه بازکن فوری شمال تهران , تلفن شرکت لوله بازکنی در عباس آباد تهران شهید بهشتی , شماره تلفن دفتر تخلیهه چاه در نیاوران تهران , شماره همراه چاه بازکن در تهران , شرکت رسمی تخلیه چاه در تهران