سرویس کولر آبی تهران

سرویس کولر آبی

تخلیه چاه و سبتیک

لوله بازکنی چاه بازکنی

حفاری چاه فاضلاب

تعمیرات تخصصی چاه ریزشی

برای تماس مستقیم روی شماره مورد نظر کلیک نمایید.

09124555123

88549334

2261299

77031774

قبل از هر کاری توضیحی کلی در مورد کولر آبی برایتان نوشتم تا بیشتر آشنا شوید.

سیستم کولر آبی از سه ورودی برق، آب و هوا تشکیل شده است و فقط یک خروجی هوای مرطوب و خنک دارد. کابل برق ورودی کولر، یک کابل چهار رشته‌ای است که هر یک از چهار رشته به ترتیب مربوط به نل، پمپ آب، دور کند و دور تند می‌باشد. آب ورودی به کولر معمولاً از طریق یک شلنگ ۵ میلی‌متری تغذیه می‌شود که مستقیماً به یک شناور متصل می‌گردد. هوا نیز از طریق دریچه‌های کولر که توسط پوشال پوشانده‌ شده‌اند وارد کولر می‌شود.

سیستم گردش هوا و گردش آب کولر آبی

کولر آبی از دو بخش گردش آب و گردش هوا تشکیل یافته است که این دو گردش توسط دو موتور جداگانه انجام می‌شود. سیستم گردش آب کولر توسط پمپ آب و سیستم گردش هوا به وسیله‌ی موتور اصلی کولر صورت می‌پذیرد.

قطعات کولر آبی به سه دسته تقسیم‌بندی می‌شوند:

الکتریکی: شامل کلید سه دکمه‌ای قطع و وصل، پمپ آب و موتور کولر
مکانیکی: شامل توربین هوا و تسمه، شناور
ثابت: دریچه‌ها، بدنه، اتصالات شبکه‌ی آبرسانی و شیر تخلیه

سرویس و تعمیر کولر آبی

قبل از هر چیز لازم است از خاموش بودن کولر و عدم اتصال جریان برق اصلی (فاز) به کولر مطمئن شوید. اگر کولر دارای فیوز جداگانه است آن را قطع کنید در غیر این صورت با پشت دست به بدنه کولر بزنید تا از برق نداشتن آن مطمئن شوید. سپس از کسی که داخل منزل و پای کلید قطع و وصل ایستاده است ابتدا بخواهید کولر را یکبار قطع و وصل کند تا مطمئن شوید در حال سرویس کولر خودتان هستید نه کولر همسایه. پس از اطمینان از مراحل قبل ابتدا می‌بایست دریچه‌های خروجی باد کولر را در اتاق‌ها و سالن‌های منزل باز کنید تا در صورت شروع به کار کولر به موتور آن فشار وارد نشود. بعد از اینها می‌بایست دریچه‌های خود کولر را باز کنید و در صورتی که پوشال آن کهنه شده است آن را تعویض کنید یا در غیر این صورت آنها را با آب بشویید تا خاک‌های آن وارد فضای کولر نشود. برای تهیه پوشال جدید حتماً پوشال هم‌ سایز با ظرفیت کولر بگیرید. مثلاً اگر پوشال کولر ۴۵۰۰ را بر روی کولر ۳۵۰۰ ببندید، تراکم بالای پوشال‌های بزرگتر از سایز، موجب اختلال در سیستم گردش هوای کولر می‌شود و هوا به درستی به کولر نمی‌رسد.

تمیز کردن داخل کولر آبی

برای زدودن رسوب داخل کولر می‌توانید از مواد سفید کننده یا جوهر نمک استفاده کنید. برای این کار ابتدا شیر تخلیه کف کولر را باز کنید تا آبهای کهنه و قدیمی تخلیه شود و سپس مواد سفید کننده و رسوب‌زدا را در آن بریزید و پس از چند دقیقه با آب بشویید.

در حالی که آب کولر تخلیه شده است، از کسی که پای دکمه‌ی قطع و وصل کولر ایستاده است بخواهید به ترتیب و یکی یکی دکمه‌ها را بزند تا از سلامت پمپ آب و موتور کولر اطمینان حاصل نمایید. معمولاً قطعات الکتریکی نیازمند سرویس نیست و قابل تعمیر هم نیست یا ارزش تعمیر ندارد و در صورت از کار افتادن بهتر است تعویض شود.

برای سرویس کولر آبی قطعات مکانیکی می‌بایست کنترل و بازدید شود. محل اتصال محور توربین هوا به بولبیرینگ‌ها لازم است روغن‌کاری گردد. تسمه‌ی گرداننده‌ی توربین می‌بایست در یک وضعیت تعادلی باشد. یعنی نه خیلی سفت و محکم باشد که به موتور فشار وارد کند و نه چندان شل باشد که موتور دچار گیرپاژ شود. در صورتی که تسمه از حالت نرمال خود خارج شده و از اطراف آن نخ بیرون زده، لازم است آن را تعویض کنید. شناورهای قدیمی موجود در بازار یا به صورت دو قطعه پلاستیک زانویی شکل بودند که با یک پیچ تنظیم به هم متصل شده بودند و در انتهای آن یک حباب پلاستیکی قرار داشت و یا به صورت یک میله‌ی فلزی متصل به یک حباب پلاستیکی بودند. شرکت آبسال اخیراً شناوری را به بازار معرفی کرده است که مشکلات شناورهای قدیمی راندارد و بر روی خود حباب پلاستیکی از عدد ۱ تا ۸ مدرج شده و می‌توان اندازه‌ی آب داخل کولر را با گرداندن حباب به خوبی تنظیم کرد.

الان نوبت آن است که فلکه‌ی آب کولر را باز کنید تا از سلامت شناور کولر اطمینان حاصل کنید. با دست و به آرامی شناور را بالا بیاورید و ببینید که عمل قطع آب صورت می‌پذیرد یا خیر. اگر آب به درستی وارد کولر نمی‌شود یا عمل قطع به طور کامل انجام نمی‌شود شناور می‌بایست تعویض گردد.

پس از کنترل شناور نوبت به بستن مجدد شیر تخلیه و آبگیری کولر است. حتماً پس از بستن شیر تخلیه از زیر کولرآن را کنترل کنید که چکه نداشته باشد. اگر شناور درست تنظیم شده باشد سطح آب می‌بایست یک سانتی‌متر پایین تر از حداکثر ارتفاع شیر تخلیه متوقف شود، در غیر این صورت باید شناور را درست تنظیم کنید. ضمناً دقت کنید که سطح کولر نسبت به زمین باید تراز باشد. یعنی کولر به گونه‌ای واقع شده باشد که آب در یک طرف آن جمع نشود.

پس از آبگیری کولر پمپ را روشن کنید تا از صحت سیستم گردش آب کولر اطمینان حاصل کنید. توری دور پمپ رالازم است قبل از روشن کردن تمیز کرده باشید و کف پمپ آب با کف کولر حداقل یک سانتی‌متر فاصله داشته باشد. پس از روشن شدن پمپ آب اتصالات را به دقت کنترل کنید که از جایی چکه نداشته باشد، زیرا یکی از مهم‌ترین دلایل سوختن موتور کولر و پمپ آب، چکیدن آب بر روی بدنه‌ی موتورهای الکتریکی است.

حالا دو دریچه‌ی کناری کولر را ببندید و پمپ آب را به اضافه‌ی موتور کولر روشن کنید تا یک بار عملیات کامل داخل کولر را ببینید. گاهی اوقات آبی که از بالا روی پوشال‌ها می‌ریزد، به جای آن که از پایین تخلیه شود از وسط پوشال منحرف شده و بر روی توربین هوا یا پمپ آب می‌پاشد که عملیات کولر را مختل خواهد کرد. در صورتی که مشکلی مشاهده نشد و صدای کارکردن قطعات و موتور طبیعی بود، آخرین دریچه را نیز ببندید. قبل از بستن آخرین دریچه مطمئن شوید که درب جعبه تقسیم برق داخل کولر به درستی بسته شده است.

سایر نکات

دقت داشته باشید، کولر آبی برای عملکرد خوب نیاز به فضای کافی در اطراف خود دارد. گاهی اوقات در آپارتمان‌ها کولر‌های آبی را چنان به طور متراکم کنار هم می‌چینند که هوای کافی به کولر نمی‌رسد. در این مواقع با افزدون یک زانویی بر سر کانال کولر می‌توان محل آن را اندکی تغییر دهید. برزنت اتصال دهانه‌ی کولر به کانال کولر راکنترل کنید تا هوا از کنار آن نشت نکند یا پاره نشده باشد. همچنین شلنگ انتقال آب و فلکه‌ی آب را نیز چک کنید تا نشتی یا چکه نداشته باشد. ایجاد سایه‌بان برای کولر به گونه‌ای که از تابش مستقیم آفتاب به دور باشد به کارایی آن بسیار کمک خواهد کرد. چهار پایه‌ی کولر را مستقیماً روی سطح آسفالت یا ایزوگام قرار ندهید و زیر پایه‌های آن سنگ بگذارید تا در سطح آسفالت فرو نرود.

کلید های کولر آبی و نو ع اتصال برق آن

سرویس کولر آبی تهران

سرویس کولر آبی تهران

کلید جدید کولر آبی

کلید جدید کولر آبی

کلید جدید کولر آبی

سرویس کولر آبی در نظام آباد – سرویس کولر آبی در گرگان – سرویس کولر آبی در وحیدیه – سرویس کولر آبی در تهران نو – سرویس کولر ابی ارباب مهدی – سرویس کولر آبی مسیل باختر – سرویس کولر آبی لشکر – سرویس کولر آبی سبلان شمالی و جنوبی – سرویس کولر آبی در عباس آباد – سرویس کولر آبی در نیروی هوایی – تعویض کفی کولر – تعویض حلزونی کولر – تعویض پمپ و موتور کولر — تعویض یاتاقان کولر آبی – سرویس کولر گرگان – سرویس کولر نارمک – سرویس کولر مسیل باختر – سرویس کولر ارباب مهدی – سرویس کولر زرکش – سرویس کولر 10 متری بانک نبییان

آموزش تصویری سیم کشی کولر آبی

آموزش تصویری سیم کشی کولر آبی

آموزش تصویری سیم کشی کولر آبی ، در این مقاله در نظر داریم شکل کامل سیم کشی کولر های آبی و مشکلات پیش روی این نوع کولر ها برایتان باز گو نماییم . در ضمن سرویس کار های ما هر لحظه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند . سرویس سالانه کولر آب ضروری می باشد . چون اینکار هم باعث هر چه بهتر کار کردن قطعات می شود و هم  با تعویض پوشال ، شما از شر آلرژی فصلی و بودی بد کولر خلاص خواهید شد.

ابتدای کار باید متذکر شوم که اگر سر رشته ای از برق کشی ندارید از یک متخصص بخواهید تا سیم کشی کولر شما را انجام دهد چون برق به شدت خطرناک است هم امکان برق گرفتگی هست و هم اتصال و آتش سوزی.

کولر آبی یک کلید دارد که داخل اتاق نصب می شود و با یک کابل 4 رشته ای مفتولی با خود کولر در ارتباط است . کلید های کولر اشکال مختلفی دارد که در تصویر زیر مشاهده می کنید. ولی همه آنها دارای سه دکمه یا همان پل هستند .

دکمه دور کند و تند که اکثرا به رنگ سبز است و برای دور کند شکل پروانه 2 تایی و دور تند پروانه 4 تایی دارد.

دکمه موتور که به رنگ قرمز است و جهت روشن کردن موتور استفاده می شود.

دکمه پمپ آب به رنگ آبی که شکل قطره آب یا شیر آب دارد و جهت روشن کردن پمپ آب و خیس کردن پوشالها مورد استفاده قرار می گیرد.

آموزش تصویری سیم کشی کولر آبی

آموزش تصویری سیم کشی کولر آبی

برای سیم کشی باید از یک کابل 4 رشته ای ترجیهاً مفتولی استفاده کنیم . چون پشت کلید و تقسیم داخل کولر به صورت جای سوکت است بهتر از به سر سیم سوکت یا همان سر سیم وصل کنیم تا اتصال دادن سیم ها آسان شود.

 

سر سیم

سر سیم

بعد از اینکه به سر سیم سوکت وصل کردیم نوبت به کار اصلی یعنی وصل کردن سیم ها می رسد. ابتدا سیم های پشت کلید را وصل می کنیم و رنگ هر سیم را یاد داشت می کنیم . سیم آبی را برای نول انتخاب می کنیم . سیم قرمز برای تند و مشکی برای کند و سیم زرد را برای پمپ انتخاب می کنیم. ( البته این رنگ ها را برای یاد گیری آسان مطرح کردم شما می توانید با توجه به رنگ سیم های کال به دلخواه رنگ ها را انتخاب نمایید)

در شکل زیر نمای پشت کلید را مشاهده می کنید.

کلید کولر آبی

کلید کولر آبی

برای سرویس کولر آبی قطعات مکانیکی می‌بایست کنترل و بازدید شود. محل اتصال محور توربین هوا به بولبیرینگ‌ها لازم است روغن‌کاری گردد. تسمه‌ی گرداننده‌ی توربین می‌بایست در یک وضعیت تعادلی باشد. یعنی نه خیلی سفت و محکم باشد که به موتور فشار وارد کند و نه چندان شل باشد که موتور دچار گیرپاژ شود. در صورتی که تسمه از حالت نرمال خود خارج شده و از اطراف آن نخ بیرون زده، لازم است آن را تعویض کنید. شناورهای قدیمی موجود در بازار یا به صورت دو قطعه پلاستیک زانویی شکل بودند که با یک پیچ تنظیم به هم متصل شده بودند و در انتهای آن یک حباب پلاستیکی قرار داشت و یا به صورت یک میله‌ی فلزی متصل به یک حباب پلاستیکی بودند. شرکت آبسال اخیراً شناوری را به بازار معرفی کرده است که مشکلات شناورهای قدیمی را ندارد و بر روی خود حباب پلاستیکی از عدد ۱ تا ۸ مدرج شده و می‌توان اندازه‌ی آب داخل کولر را با گرداندن حباب به خوبی تنظیم کرد.

 

 

تشخیص-ترکیدگی

تشخیص ترکیدگی لوله

تیم پشتیبانی شبانه روزی تخلیه چاه لوله بازکنی تیم پشتیبانی شرکت تهران پارسه بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلی آماده پاسخگویی و دادن مشاوره تخصصی رایگان به مشتریان محترم می باشند. تنها کافی است با نزدیک ترین شعبه ما در تماس باشید تا ضمن راهنمایی تخصصی گروه متخصصین ما، از خدمات مدرن ما هم بهره […]

کول گذاری چاه

کول گذاری چاه تهران

آموزش تمیز کردن سرویس بهداشتی

تخلیه-چاه

تخلیه چاه

تخلیه چاه تهران

شرکت تخلیه چاه ، لوله بازکنی و حفاری چاه پگاه تهران پارسه جام ( شماره ثبت : 524903) یکی از بزرگترین شرکتهای خدماتی در تهران با بیش از ۲۰ سال سابقه

تخلیه چاه تهران
لایروبی
کفتراشی
لوله بازکنی تهران
حفر چاه

شرکت تخلیه چاه تهران پارسه


تخلیه چاه لوله بازکنی تهران پارسه  با بیش از 20 سال سابقه فعالیت موفق باز هم در نظر دارد مانند سالهای قبل، رضایت کامل مشتریان خود را جلب نماید. ما یکی از بزرگترین شرکت های معتبر در سطح تهران هستیم و بهترین و متنوع ترین خدمات را با نرخ اتحادیه و فوری شبانه روزی ارائه می کنیم.  ما جمعی از بهترین و ماهرترین سرویسکاران، مقنی ها و تجهیزات و ماشین آلات روز را گرد هم در آورده تا به اهداف خود جامع عمل بپوشانیم.
سرویس کار ماهر، مقنی های حرفه ای و اکیپ های پشتیبانی قوی بصورت شبانه روزی در حال فعالیت هستند. بزرگترین هدف شرکت ما کسب رضایت مشتریان عزیز مان است.

بازدید و مشاوره رایگان است.

تنها کافیست با یکی از شماره های این شرکت تماس بگیرید تا در کمتر از نیم ساعت سرویسکار های ما درب منازل شما عزیزان تهرانی باشد.
لوله بازکنی، تخلیه چاه، تخلیه سبتیک، لایروبی چاه، لایروبی سپتیک منهول و چربی گیر، تعمیرات چاه ریزش کرده، کفتراشی و احیای چاه کهنه، کول گذاری، حفر چاه نو، اجرای سپتیک. ساخت منهول، لوله کشی آب و فاضلاب، حفر کانال، تشخیص و رفع نم و چکه و ترکیدگی لوله، بازسازی و تعمیرات داخلی.

خدمات شرکت تهران پارسه (بر روی خدمت مورد نظر کلیک نمایید)

 • 22612939

  تخلیه چاه شمال تهران

 • 77031774

  تخلیه چاه شرق تهران

 • 88549334

  تخلیه چاه مرکز تهران

باز کردن درب چاه

درب چاه

درب چاه

پیدا کردن دقیق محل قرار گرفتن درب چاه تخصص ماست. ما با چکش برقی مخصوص و توسط مقنی ماهر درب چاه را به اندازه مورد نیاز باز خواهیم نمود. لطفا به هیچ عنوان از کارگر ساده میدان برای باز کردن درب چاه استفاده نکنید. مقنی ها  ابتدا وضعیت را بررسی و سپس اقدام به باز کردن می کنند. احتمال دارد زیر طوقه ریزش کرده باشد و کارگر ساده قادر به حدس خطر نباشد و با اولین کلنگ درون چاه پر از فاضلاب سقوط کند.

تخلیه چاه با تانکر

تخلیه تانکری

تخلیه تانکری

بعد از باز کردن در چاه به اندازه استاندارد، تانکر های بزرگ ما در محل حاضر می شوند. این تانکر های قادر هستند به هر سه روش یعنی آب کش لجن کش و مکنده چاه را خالی کنند. انتخاب روش تخلیه با  شما است. البته که ما شما را راهنمایی خواهیم نمود.

طوقه چینی و بستن درب چاه

بستن درب چاه طوقه چینی

بستن درب چاه طوقه چینی

پس از اتمام کار تخلیه کردن چاه باید درب چاه دوباره با بتن بسته و محکم شود. ما با طوقه چینی سر چاه به بهترین نحوه درب چاه را می بندیم تا کاملا امن باشد. مصالح مورد استفاده در این کار بتن ساخته شده از سیمان سیاه و ماسه است که با میلگرد یا اجر کار می شود. البته طوقه چینی با آجر موقعی مورد استفاده است که لایروبی یا کف تراشی انجام شده باشد.

لوله بازکنی تخلیه چاه تهران

شرکت تخلیه چاه، لوله بازکنی و حفر چاه پگاه تهران پارسه جام با شماره ثبت 524903 با بیش از 20 سال تجربه در نظر دارد با ارائه خدماتی نوین، متفاوت، ارزان و حرفه ای بتواند رضایت مندی کامل مشتریان محترم خود را کسب نماید. در همین راستا منطقه خدمات و سرویس دهی را به کل تهران گسترش داده و سرویسکار ها و تیم پشتیبانی بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلی در حال خدمت رسانی هستند.

اگر مشکل گرفتگی چاه دارید یا چاه فاضلاب منزلتان بالا زده. اگر با وجود تخلیه کردن چاه فاضلاب باز هم در زمان کوتاهی پر شده. اگر احساس می کنید موزائیک یا سنگ های کف پارکینگ زیرش خالی شده و احتمال ریزش چاه را می دهید. اگر قصد حفر چاه در ساختمان را دارید تنها کافی است که با دفاتر شرکت تهران پارسه در تماس باشید تا ضمن راهنمایی و مشاوره جهت انجام صحیح و کم هزینه کار از خدمات متنوع شرکت ما بهرمند شوید.

مطمئنا با اولین تماس مشتری دایمی ما خواهید شد. خدمات حرفه ای لوله بازکنی و رفع گرفتگی، تخلیه چاه با تانکر بزرگ و کوچک و پمپ آب کش لجن کش و مکنده، لایروبی و کف تراشی چاه فاضلاب، حفر چاه، تشخیص ترکیدگی لوله، رفع بوی گند فاضلاب و لوله کشی آب و فاضلاب


تخلیه چاه تهران نصف قیمت

لازمه تخلیه هر چاه فاضلابی دقت به چند نکته است. اول این که مطمئن شویم مشکل پیش رو از پر بودن چاه است نه چیز دیگر. به فرض مثال امکان دارد لوله رایزر اصلی از زانویی سر چاه کیپ شده باشد و وقتی اهالی ساختمان از آب استفاده می کنند از کف شور نزدیک چاه آب بالا میزند و ما تصور می کنیم که چاه پر شده. در حالی که اینگونه نیست و فقط یک گرفتگی فاضلاب ساده است که با فنر زدن باز می شود .***

کارشناسان شرکت ما با تشخیص محل چاه و باز کردن در چاه با چکش تخریب، بعد از انجام کار مجدد درب چاه را بسته و محکم می کنند.

درب چاه را به چه اندازه باید باز کنیم

شاید برایتان سوال پیش بیاید که درب چاه را به چه اندازه گشاد کنیم؟ برای پاسخ به این سوال باید بدانیم با چه روشی قرار است چاه تخلیه شود. برای تخلیه کردن چاه با تانکر مکنده نیازی نیست زیاد درب چاه را به هم بزنیم، اگر به اندازه 10 سانت باز شود کافی است. در تخلیه با پمپ کفکش آبکش یا لجن کش باید در چاه به اندازه 50 در 50 باز شود تا پمپ درون چاه برود . برای لایروبی و کف تراشی باید کل طوقه چینی برداشته شود و بعد از اتمام کار مجدد چیده خواهد شد.

شعبه غرب تهران09124555123
شعبه شمال تهران22612939
شعبه مرکز تهران88549334
شعبه شرق تهران77031774

تخلیه چاه تهران

تخلیه و کشیدن آب و لجن چاه فاضلاب با تانکر و پمپ مخصوص قوی. تخلیه مدرن و مکانیزه چاه های فاضلاب ساختمانی و صنعتی با تانکر های بزرگ و کوچک و انواع پمپ های کف کش ارتفاع زن لجن کش آبکش سپتیگی قوی لجن کشی.

تخلیه چاه

تخلیه چاه

تخلیه چاه تهران با تانکر لجن کش

تخلیه چاه فاضلاب با تانکر های 12000 و 6000 لیتری و انواع پمپ های قوی کفکش از نوع تک فاز و سه فاز ، لجن کش، ارتفاع زن ، سپتیگی ویژه لجن زن  با نرخ اتحادیه.

تخلیه چاه و سپتیگ تهران با تانکر مکنده ساکشن

تخلیه مکانیزه چاه با تانکر مکنده جهت تخلیه آب و لجن سفت چاه با حداقل خرابی درب چاه به اندازه لوله 8 توسط تانکر ساکشن (مکنده ) پمپ سرخود ساخت آلمان. قوی ترین نوع تخلیه چاه با تانکر استفاده از همین کامیون های ساکشن مکنده است که قدرت قوی مکش خود را از نیروی محرکه موتور ماشین می گیرد و نیازی به برق و فرستادن پمپ درون چاه ندارد. خالی کردن فاضلاب سبتیگ و تمیز کردن و شستشوی دیوار و کف سبتیگ توسط مقنی . لایروبی لجن های سفت کف سبتیگ سیمانی و سبتیگ تانک.

تخلیه چاه تهران با تانکر مکنده

اگر محل چاه طوری است که نمی توان لایروبی انجام داد یا طوقه چاه بیش از 1.5 متر است ما از ماشین مکنده استفاده می کنیم که با تخریب در چاه به اندازه لوله 8، می توان هم تخلیه آب کرد و هم تخلیه لجن سفت و نیازی به قطع کردن آب ساختمان نیست. لازم به ذکر است که ماشین های ساکشن به صورت مکانیزه با هزینه بسیار کم و زمان اندک عمل لایروبی را نیز انجام می دهند و با این وجود نیازی به لایروبی چاه با بشکه و نیسان و رفتن مقنی درون چاه و سپتیک نیست.

لایروبی و لجن کشی

تخلیه چاه و لجن کشی و تخلیه نخاله های سفت چاه توسط  مقنی و نیروی انسانی و حمل با نیسان 9 بشکه. برخی از چاه های فاضلاب قدیمی به دلیل گذشت زمان، لجن و آشغال درون چاه در ته آن به صورت لایه ای ته نشین می شود و طوری می شود که پمپ قادر به مکش آن نیست. این لجنها و آشغالها هم حجم چاه را اشغال می کنند و هم مانند یک مانع نمی گذارند که آب از کف چاه جذب خاک شده از چاه بیرون برود. این لایه های سفت شده زیرین باید توسط مقنی با سطل و بشکه با استفاده از بالابر به بیرون چاه انتقال داده شود و بار نیسان های 10 بشکه ای 110 لیتری گردد تا به بیرون شهر منتقل گردد.

← انواع تانکر تخلیه چاه:6 هزار لیتری و 12 هزار لیتری
← روش تخلیه چاه:آبکش، لجن کش و مکنده
← مناطق سرویس دهی:کل تهران و حومه
← ساعات کاری شرکت:24 ساعته و 7 روز هفته

کفتراشی و تهزنی

تراش انباری چاه کهنه جهت افزایش حجم و افزایش قدرت جذب آب چاه توسط حرفه ای ترین مقنی های کهنه کار و نیروی انسانی با تجهیزات ایمنی مدرن و حمل با خاور کمپرسی کفه تخت استاندارد.

یکی از بزرگترین مشکلاتی که در باره چاه برای ساختمان اتفاق می افتد این است که بعد از اول تخلیه چاه دیگر کار نمی کند. بطور مثال اگر چاه 10 سال کار کرده باشد اگر پر شود و تخلیه بکنیم دیگر انتظار نداشته باشید 10 سال کار بکند. اگر شانس بیاورید یک سال کار خواهد کرد.پس باید چه کنیم؟

حل مشکل زود پر شدن چاه فاضلاب

راه حل های متعددی برای اینکار وجود دارد.

1- کار گذاشتن دریچه چدنی سر چاه و تخلیه چاه بعد از هر بار پر شدن آن.

2- لایروبی و تعمیر جزیی که مقداری زمان پر شدن را بیشتر و فاصله دار خواهد کرد.

تخلیه چاه تهران

3 – کف تراشی و ته زنی چاه که تعمیرات اساسی چاه است.

4- کندن چاه جدید و اتصال دو چاه به هم.


حفر چاه نو در تهران

کندن چاه ارت، چاه جذبی فاضلاب، آب، اجرای کامل منهول، ساخت و راه اندازی سپتیک و مسیر لوله کشی با نیروی انسانی و دستگاه.

سوالاتی که قبل از حفر چاه مطرح می شود این است که کجا چاه حفر کنیم ؟ چقدر عمق میله باشد ؟ حجم انباری چقدر باشد؟ نیاز به کول گذاری برای میله و انباری هست؟ محل کندن چاه، اندازه میله چاه و حجم انباری چاه جزء بسیار محل است و برای هر منطقه و تعداد طبقات و نوع خاک منطقه متغیر است. کارشناسان ما در این زمینه شما را راهنمایی خواهند کرد.

چاه جذبی فاضلاب

برای دفع فاضلاب از چاه فاضلاب استفاده می شود که در آن 99 درصد فاضلاب جذب خاک خواهد شد. مقدار 1 درصد باقی مانده به شکل لجن و چربی در ته چاه انباشته می شود. خود چاه فاضلاب از سه بخش زیر تشکیل شده است که در زیر به معرفی آنها می پردازیم.

1- میله چاه

میله چاه که قطری بین 70 الی 110 سانتیمتر دارد و جهت استحکام ساختمان حداقل تا 6 متر عمق دارد. ولی بستگی به محل چاه و نوع جنس لایه های خاک حتی تا 25 متر نیز عمق ایجاد می کنند.

2- طوقه چینی و گلدانی سر چاه

سر چاه از عمق 2 متری آجر چینی می شود و بعد از یک متر چیدن آجر گلدانی سفالی یا مخصوص پلاستیکی کار گذاشته می شود. این گلدانی نقش جمع آوری آب چاه به مرکز میله را دارد تا ریزش آب از لوله های باعث شسته شدن دیوار و ریزش چاه نشود. بیشترین علت ریزش کردن میله چاه هم همین نبودن گلدانی سر چاه است.

3- انباره یا همان مخزن چاه

مخزن چاه که غالبا 2 الی 3 متر عرض و 2 الی 3 متر ارتفاع داشته و بستگی به نوع خاک با طولهای مختلف و به شکل چادری حفر می گردد. انباری چاه نقش جمع آوری آب فاضلاب و جذب را انجام میدهد. مقدار حجم که باید برای انباری چاه کنده شود  به عوامل مختلفی بستگی دارد. مانند تعداد واحدهایی که فاضلاب آنها به این چاه متصل می شود. نوع خاک منطقه. تعداد سالهایی که باید چاه کار بکند و مهم تر از همه مقدار هزینه ای که برای چاه در نظر گرفته اید.

کول گذاری چاه

کول ها بلوک های سیمانی به شکل گرد و بیضی هستند که جهت استحکام دادن به چاه جهت جلوگیری از ریزش چاه استفاده می شود. برای میله چاه از کول نوع گرد که قطری به اندازه 60 الی 120 سانتیمتر دارد استفاده می شود. برای انباری چاه هم از کولهای بیضوی استفاده می شود. اگر چاه فاضلابی به درستی و اصولی کول گذاری شده باشد به هیچ عنوان در هیچ زمانی ریزش نخواهد کرد. ولی دقت فرمایید ما چاه های ریزشی تعمیر کرده ایم که قبلا کول گذاری شده بود.

علت ریزش این چاه ها چیدن بلوک زیر کول ها  بوده که درون آن سیمان و بتون ریزی نشده بوده. در این حالت کافی است یکی از بلوک ها زیر فشار بشکند و یا جابجا شود تا همه کول های بالای سر آن بریزد. ***

حفر کانال روی زمین و حفر تونل در زیر زمین جهت انتقال لوله در عمق  و طول های مختلف در زمان بسیار کوتاه.


 ♦  خطر ریزش چاه را جدی بگیریم  ♦

تعمیر و تخلیه چاه ریزشی

هر چاهی بعد از گذشت چند سال نیاز مبرم به بازدید حرفه ای دارد تا از خطرات احتمالی پیشگیری شود.  با این کار هزینه های بعدی و شاید جبران نا پذیر به حداقل میرسد.

شرکت ما برای این منظور درب چاه را پیدا کرده، باز نموده و بعد از بازدید و کارشناسی، مجدد درب چاه را می بندند. تخلیه چاه های فاضلاب پر شده برای کاهش خطر ریزش و رفع بوی بد لوله های داخل ساختمان و افزایش جذب چاه با باز کردن منفذهای کور شده با لجن ته نشین شده ، با عملیات متنوع تخلیه مانند تخلیه آب ، تخلیه لجن با پمپ ، تخلیه لجن سفت شده توسط مقنی و نیسان 10 بشکه ای. تراش دیواره انباری چاه توسط مقنی ماهر و حمل یا خاور کمپرسی. اجرای کول برای دیواره میله چاه برای جلوگیری از ریزش چاه. طوقه چینی جهت استحکام دهانه چاه و حفاری چاه نو و… با قیمت مناسب و در سرتاسر شهر تهران بصورت شبانه روزی  فوری تضمینی. تخلیه چاه تهران

شاید این سوال برایتان مطرح شود که چاهتان بعد از تخلیه چند سال کار می کند ؟ این سوال را مقنی کارشناس ما دقیقا به شما خواهد گفت. و البته به مقدار هزینه کرد شما بستگی مستقیم دارد.

پر شدن و تخلیه مکرر چاه چه خطراتی دارد

پر شدن و پر ماند چاه و بالا بودن سطح آب چاه بسیار خطرناک است چون در این حالت آب توسط خاکهای نزدیک سطح زمین جذب شده و زیر پی ساختمان خیس شده نشست خواهد کرد. اگر خاک زیر طوقه چینی سر چاه با این آب شسته  و بریزد ، کل طوقه یکجا به درون چاه خواهد افتاد و دهنه چاه به شکل وحشتناکی باز خواهد شد و هرچه در روی آن است به درون چاه فاضلاب خواهد افتاد. کار گذاشتن دریچه چدنی و خالی کردن چاه بعد از هر بار پر شدن برای چاه هایی مناسب است که درون آن کول گذاری شده و خطر ریزش در آن کم است.

تعمیر چاه خود را به ما بسپارید ما تضمین می کنیم که چاه شما تا 15 سال پر نشود.

تعمیرات چاه ریزشی

تعمیر و احیای چاه ریزش کرده و تضمین استحکام آن بعد از تعمیرات اساسی توسط اکیب مقنی های تهران پارسه.

اکثر مشکلات چاه در مناطق تهران به علت ریزش میله چاه و مسدود شدن ورودی انباری چاه است. در این صورت عملا شما انباری ندارید و فقط از یک میله کوچک باقی ماده بعد از ریزش استفاده می کنید. تصور کنید که چاه با 15 متر میله و حجم مناسبی از انباری داریم. اگر میله ریزش کند 10 متر آن با خاک پر می شود و انباری از سیستم جذبی فاضلاب جدا می شود و فقط یک میله 5 متری باقی خواهد ماند که در زمان بسیار اندکی پر خواهد شد. ***

پروسه تعمیر چاه ریزشی به این گونه است که :

1 – قبل از هر کاری باید کارشناس تخلیه چاه محل ریزش را بررسی کرده تا شما را در اخذ تصمیم درست مشاوره دهد.

2- اگر کارشناس تشخیص داد که چاه قابل تعمیر است ، قسمتهای سست محکم کاری و ایمن کرد .

3 – آب چاه توسط تانکر تخلیه گردد. تخلیه چاه در مناطق تهران.

4- نخاله های ریزش کرده از چاه خارج و به خارج از شهر انتقال یابد.

5- میله چاه کول گذاری شده و طوقه چینی گردد.

6 – در صورت نیاز لایروبی و تراش انجام شود.

جنس خاک مناطق تهران

اگر همه مراحل فوق به درستی انجام پذیرد اولا چاه شما بسیار مقاوم خواهد شد ثانیا به خاطر تراش و لایروبی بهتر از چاه نو کار خواهد کرد و شما تا سالیان زیادی نیاز به تخلیه نخواهید داشت.

خاک مناطق غرب تهران به شدت سست و مستعد ریزش است البته این سستی خاک، قدرت جذبی چاه را بسیار بسیار بالا می برد. تصور کنید یک آپارتمان 4 طبقه یک واحدی در منطقه ای مثل تهران پارس نیاز به حداقل 60 متر چاه دارد این چاه شاید 5 لی 10 سال کار بکند. حال اگر همین آپارتمان در غرب تهران باشد و با همان 60 متر مکعب چاه و مستحکم شده باشد تا ریزش نکند، باید بالای 20 سال کار بکند.

کار تمیز و مرتب

تمامی خدمات لوله بازکنی تخلیه چاه ما با رعایت تمامی شیوه نامه ها و اصول بهداشتی است. سرویسکار های ما موظف به انجام کار بسیار تمیز و تحویل کار به صورت شسته رفته هستند.

100% تضمینی

تجربه بالای نیروهای شرکت، حرفه ای بودن در کار، داشتن ابزار آلات مدرن همه باعث بازدهی 100% خواهد شد. به همین جهت همه خدمات ما تضمینی بی عیب و ایراد است.

خدمات سریع و فوری

ما در سطح تهران بیش از 250 سرویسکار فعال داریم. به همین جهت از نزدیکترین محل به شما، سرویسکار لوله بازکنی برایتان اعزام می کنیم. زمان رسیدن نیرو کمتر از 30 دقیقه و زمان انجام کار نیز نهایت 20 دقیقه طول خواهد کشید.

چاه باز کنی تهران

باز کردن گرفتگی های لوله فاضلاب با فنر فولادی دور بزرگ و متنوع و تراکم باد ، خارج کردن گوشی موبایل دسته کلید و … از لوله. رسوب کنی و تعمیر لوله های ترکیده و معیوب. لوله بازکنی با فنر فولادی. لوله بازکنی با پمپ باد. لوله بازکنی با واتر جت

فنر زن لوله بازکنی در تهران

رفع گرفتگی لوله فاضلاب های ساختمانی با دستگاه ژنراتور برقی و فنر فولادی قوی توسط سرویسکاران خبره و مورد اعتماد . قیمت لوله بازکنی با نرخ اتحادیه.

فنر زنی به لوله های قدیمی و جدید جهت باز کردن گرفتگی های دشوار و همچنین رسوب کنی جداره داخلی لوله های جرم گرفته و تبدیل به لوله نو بدون تعویض لوله

باز کردن گرفتگی های لوله های کف شوی آشپزخانه، لوله فاضلاب زیر سینک، لوله پشت لباسشویی و ظرفشویی با تمیز ترین حالت. رفع گرفتگی لوله های کاسه توالت ایرانی و روشویی. رفع انسداد لوله کف حمام و توالت فرنگی. برطرف کردن گیر کف شور های پارکینگ با فنر های 40 متری.

تشخیص ترکیدگی لوله تهران

تشخیص ترکیدگی لوله و رفع نم و بازسازی و تعمیرات ساختمانی هم یکی از مهمترین خدماتی است که شرکت تهران پارسه در سراسر شهر تهران ارایه می کند. وجود رطوبت نم و بوی نا در هر منزلی می تواند باشد ولی بیشتر ما آن را جدی نمی گیریم. وجود هریک از این علایم نشان از نقصی در سیستم لوله کشی آب یا لوله کشی فاضلاب و یا حتی نقص در سیستم عایق بندی کف حمام و سرویس بهداشتی می باشد که باید بر طرف شود.

تبدیل توالت ایرانی به فرنگی

در باره تبدیل توالت ایرانی به فرنگی یک نکته سیار مهم را همیشه در نظر داشته باشید. در تبدیل توالت ایرانی به فرنگی امکان دارد شرکت های مختلف قیمتهای متفاوتی به شما بدهند و خواهید دید اختلاف برخی قیمتها بسیار بالا است. ولی گول قیمت ارزان را نخورید. اصول این تبدیل این است که کف کامل جمع شود و حتما حتما شتر گلویی توالت ایرانی از مسیر لوله برداشته شود و به جای آن از یک زانویی 90درجه و یا دو زانویی 45 درجه استفاده شود تا لوله توالت فرنگی هر هفته نگیرد و کیپ نشود.

توالت فرنگی خودش سیفون دارد و نباید از شتر گلویی در مسیر لوله استفاده گردد. همین امر است که موجب اختلاف قیمتها می شود. برخی از شرکت ها متاسفانه کار را ناقص انجام داده و دست به لوله زیر کاسه نمی زنند. همین کافی است تا در طول یک سال شما بیش از 20 بار مجبور به باز کردن توالت فرنگی شوید و هزینه اضافه پرداخت کنید و نهایت هم مجبور شود دوباره کاری کرده شتر گلویی را از سر راه لوله بردارید.

گرفتگی گلدانی سر چاه

یکی از  اتفاقاتی که اخیراً در ساختمان های نو ساز مشاهده می شود، همین کیپ شدگی گلدانی سر چاه است. در گذشته از گلدانی های سفالی در سر چاه استفاده می شد که ته ان را گشاد کرده و سر چاه می گذاشتند. اما الان از گلدانی های پلی اتیلن سبز در سر چاه استفاده می شود. این گلدانی ها که ته آن به اندازه 10 سانت باز است، باید هنگام کار گذاشتن بریده شده و گشاد شود.

بیشتر مقنی ها از این ماجرا مطلع نیستند و گلدانی را به همان شکل اولیه کار می گذارند. با افتاد آجر یا هر جسم دیگر درون گلدانی، مسیر ورودی چاه بسته می شود. در این شرایط ما تصور می کنیم که چاه پر شده است چاهی که نهایت یک سال کار کرده. در صورتی که اینگونه نیست و هیچ فاضلابی درون چاه نرفته و این مدت همه فاضلاب جذب خاک زیر سنگ و موازئیک بالای گلدنی شده است. ***

چرا ما ؟

پشتیبانی عالی

تیم پشتیبانی جهت مشاوره تخصصی رایگان، 24 ساعته در خدمت شما است.

قیمت ارزان و رقابتی

قیمت تمامی خدمات ما بر مبنای نرخ اتحادیه حتی کمتر از آن بوده و قطعی می باشد.

20 سال تجربه

ما با 20 سال سابقه کار موفق، قادر به انجام هر نوع پروژه سنگین و حرفه ای هستیم.

حفاری چاه فاضلاب جذبی در تهران

حفر چاه فاضلاب توسط مقنی های ماهر با تجهیزات مدرن و کامل از صفر تا صد، در کوتاهترین زمان و قیمتی مناسب در سرتاسر شهر بزرگ تهران.

اجزای چاه های فاضلاب استاندارد:

1 – میله چاه : قسمتی از چاه که ما می توانیم ببینیم. استوانه ای به قطر 70 الی یک متر است که عمق آن به نسبت جنس خاک منطقه از 4 متر الی 20 متر متغیر است.

2 – انباری چاه :  مخزن اصلی چاه فاضلاب است که به صورت چادری حفر می شود که غالبا عرض آن 2 الی 3 متر، ارتفاع آن نیز 2 الی 3 متر و طول آن به نسبت تعداد واحد های ساختمانی متغیر است.

3 – طوقه چینی سر چاه : از ارتفاع 1 الی 2 متری سطح زمین قطر میله را بیشتر می کنیم و به شکل طاقچه درست می کنیم.  از همان جا آجر ها را به صورت گرد می چینیم و با بالا آمدن قطر دایره حاصل از آجر چینی را کمتر می کنیم تا در نهایت کامل درب چاه بسته شود. ملات برای لای آجر ها، سیما ن سیاه با ماسه است.

4 – گلدانی سر چاه : در حین طوقه چینی در وسط طوقه گلدانی سفالی یا پلی اتیلن کار گذاشته می شود تا در حین ریختن آب توسط لوله ها ، گلدانی آب را به مرکز چاه هدایت کند تا ریزش آب، دیواره خاکی چاه را شستشو ندهد تا چاه ریزش کند.

5 – کول گذاری میله و انباری چاه : در مناطقی که خاک سست دارند برای جلوگیری از ریزش احتمالی چاه میله و انباری چاه را با کول یا همان بلوک های گرد و استوانه ای می پوشانیم تا مانع از ریزش خاک چاه شود.

خدمات شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران پارسه

­

1-  تخلیه چاه : تخلیه سبتیک ، چاه و منهول با تانکر 12 و 6 هزار لیتری و پمپ کفکش آبکش و لجنکش.

2-  تخلیه با مکنده : تخلیه مکانیزه چاه، تخلیه آب و لجن بدون نیاز به لایروبی دستی با تانکر مکنده.

3- لایروبی چاه : لایروبی چاه، سپتیک، منهول، چربی گیر و کانال توسط نیروی انسانی و مقنی و نیسان 10 بشکه.

4- کفتراشی : کف تراشی و کندن انباری چاه کهنه توسط اکیپ ویژه و مقنی ماهر و حمل با خاور کمپرسی.

5- چاه ریزشی : تعمیرات و احیای مجدد چاه های ریزشی و تضمین 100 % استحکام چاه.

6- تشخیص ترکیدگی : تشخیص دقیق محل در چاه، باز کردن با هیلتی و بستن مجدد آن بعد از اتمام کار.

7- طوقه چینی کول گذاری : طوقه چینی و کول گذاری انباری و میله چاه، کار گذاشتن دریچه چدنی.

8- لوله بازکنی :  لوله بازکنی و رفع انسداد لوله های فاضلاب با ابزار های مدرن.

9- تبدیل چاه کهنه به نو : تبدیل چاه کهنه و قدیمی به نو با روش های مدرن و 100 % تضمینی.

10- حفر چاه : حفاری چاه جذبی فاضلاب، چاه آب، ارت، کانال و ….

تخلیه چاه شمال تهران

تخلیه چاه تهران تخلیه چاه نیاوران, تخلیه چاه تجریش, تخلیه چاه دربند, تخلیه چاه کاشانک, تخلیه چاه داراباد. تخلیه چاه فرمانیه, خالی کردن فاضلاب در قیطریه, اقدسیه, لوله بازکنی زعفرانیه, حفر  ولنجک  کامرانیه اختیاریه پارک وی.

تخلیه چاه ولیعصر, شریعتی, پاسداران چیذر نوبنیاد, محمودیه امانیه باهنر, باغ شاطر دربند, قلهک دروس. لوله بازکنی در محدوده پل رومی، الهیه فرشته, تخلیه چاه تهران در بلوار کاوه, تخلیه چاه تهران در بلوار ارتش, شهید محلاتی, jogdi ]hi jivhk ,  کامرانیه.

تخلیه چاه شرق تهران

تهران پارس نارمک مجیدیه نظام آباد تسلیحات، خالی کردن چاه فاضلاب در حکیمیه خاک سفید جشنواره ناهیدی خیابان فرجام، خیابان هنگام، خیابان مدنی هفت حوض امامت نبوت میدان هال احمر میدان رسالت.

تخلیه چاه در اتوبان شهید سردار سلیمانی، همت زین الدین بزرگراه وفادار یاسینی، استخر بلوار پروین خیابان حجر ابن عدی، فلکه اول تهرانپارس فلکه دوم تهرانپارس فلکه سوم تهرانپارس فلکه چهارم تهران پارس. دلاوران، تکاوران سراج.

تخلیه چاه غرب تهران

تخلیه چاه غرب تهران فوری ارزان: تخلیه چاه سمت شهرک غرب, تخلیه چاه حوالی سعادت آباد,  تخلیه چاه در سردار جنگل, شماره تخلیه چاه در منطقه جنت آباد شاهین شمالی آبشناسان سیمون بلیوار.

عدل کوهسار شهران پیغمبر یادگار امام اشرفی اصفهانی و پونک. خدمات چاه فاضلاب محدوده ی فلکه اول صادقیه فلکه دوم صادقیه آزادی فلاح محمدعلی جناح تهرانسر. تهران ویلا, آریاشهر شهر زیبا شهرک آزادی شهرک اکباتان شهرک ژاندارمری بعثت. کبیری طائمه 20 متری گلستان خیابان کن شهران سردار جنگل جنت آباد جنوب جنت آباد مرکزی جنت آباد شمال.  

تخلیه چاه مرکز تهران

تخلیه چاه مرکز تهران, تخلیه فاضلاب در عباس آباد, تخلیه سپتیک در یوسف آباد, خدمات چاه در امیر آباد, حفاری چاه در مرکز تهران, تخلیه.چاه در محدوده خیابان شهید بهشتی, سهروردی.

تخلیه چاه تهران سمت هفت تیر، لوله بازکنی در محدوده طالقانی, لوله بازکنی در سید خندان چابازکن در مفتح, حفر چاه در تخت طاووس مطهری, خیابان اندیشه, میدان فاطمی, خیابان ولیعصر, خیابان حافظ , خیابان کریمخان, میدان هفت تیر. 

تشخیص بوی فاضلاب

تشخیص علت انتشار بوی فاضلاب و رفع بو


یکی از کار های تخصصی شرکت ما پیدا کردن علت و قطع بوی فاضلاب در ساختمان است. بیشتر شرکت ها به علت نداشتن افراد ماهر در این زمینه، هرگاه برای رفع بو مراجعه می کنند سریعا لوله ها را فنر زده یا ادعا می کنند چاه پر است. در مورد پر بودن چاه شاید 10 درصد علت بو همین پر بودن چاه است ولی فنر زدن لوله تاثیری در بوی فاضلاب ندارد.

چندین علت برای انتشار بو در ساختمان وجود دارد. از جمله ایراد در سیستم تهویه و لوله های ونت چاه. نبودن گلو شتری در مسیر لوله های کف شوی. نبودن واشر مناسب در لوله های دیوار. نبودن یا ناقص بودن سیفون های زیر سینک و روشویی و چندین علت دیگر که باید توسط فردی ماهر و حرفه ای برسی شود.


کول گذاری چاه

کول گذاری و طوقه چینی چاه فاضلاب


کول گذاری چاه های فاضلاب جهت استحکام دادن به چاه و جلوگیری از ریزش احتمالی چاه فاضلاب در آینده توسط ماهرترین مقنی های سطح تهران. کول گذاری چاه نو و کول گذاری چاه فاضلاب کهنه که احتمال ریزش بالایی دارد، کار گذاشتن کول در انباری چاه به شکل لانه زنبوری جهت جلوگیری از خوابیدن انباری چاه فاضلاب.

تعمیر چاه فاضلاب ریزش کرده. در آوردن خاک و لجن ریزش کرده و کار گذاشتن کول در انباری و میله چاه که با این کار احتمال ریزش مجدد چاه در آینده صفر خواهد شد.


کف تراشی تهران

تعمیرات و کف تراشی چاه های فرسوده فاضلاب


تخلیه چاه و سپتیک با تانکر های بزرگ و انواع پمپ های کف کش آب کش، لجن کش و ارتفاع زن. تخلیه و لایروبی مکانیزه چاه با تانکر های ساکشن مکنده بدون نیاز به نیروی انسانی و بدون آلودگی با هزینه خیلی کمتر. لایروبی و لجن کشی دستی، کف تراشی و تعمیرات تخصصی چاه با باز کردن چشمه های جذبی چاه فاضلاب.

پیدا کردن محل قرار گرفتن چاه در ساختمان، باز کردن درب چاه با چکش برقی به اندازه مورد نیاز با توجه با نوع تخلیه و بستن مجدد درب چاه پس از اتمام کار همه توسط نیروی های شرکت تهران پارسه.


تعمیر توالت فرنگی

تعمیرات کاسه توالت فرنگی در تهران


تعمیرات تخصصی انواع کاسه توالت های فرنگی در سرتاسر شهر تهران توسط فنی ترین و ماهر ترین سرویسکار های شرکت تهران پارسه با قیمتی ارزان فوری و تضمینی صورت می گیرد. تنظیم، تعویض کامل قطعات، نصب کاسه نو، تبدیل کاسه توالت ایرانی به فرنگی، رفع گرفتگی توالت فرنگی بدون کوچکترین آسیب به چینی و لعاب کاسه با روش های مدرن. تعمیر و تعویض کامل درب پلاستیکی و رفع بو و آب دهی کاسه از زیر.


لایروبی چاه

لایروبی چاه فاضلاب و سپتیک


لایروبی چاه و سپتیک توسط تیم حرفه ای و ماهر با تجهیزات کامل و مقنی ماهر و باتجربه. پس از تخلیه چاه توسط پمپ و تانکر، برای تخلیه لجن های سفت و آشغال های موجود در چاه باید اکیپ لایروبی وارد عمل شده و با بالابر مقنی را به درون چاه فرستاده و مقنی لجن ها را با سطل بیرون می دهد. لجن ها درون بشکه های داخل نیسان بار گیری به بیرون شهر انتقال داده می شود. لایروبی منهول و سپتیک های فاضلاب، تمیز کردن و شستشوی دیواره های سپتیک و منهول به روش دستی و توسط مقنی.


تشخیص-ترکیدگی-لوله-تهران

حفر تشخیص ترکیدگی و رفع نم


تشخیص ترکیدگی لوله کشی آب با دستگاه های تشخیص ترکیدگی دیجیتالی، رفع نم و چکه، ترمیم عایق کف سرویس های بهداشتی حمام و آشپزخانه و پشت بام. تعمیر و تعویض لوله های معیوب آب و فاضلاب، توسط سرویسکار های تشخیص کار حرفه ای ما در سطح تهران.

نیروهای ما ضمن تشخیص علت و محل دقیق آن، خودشان اقدام به کنده کاری، تعویض و ترمیم قسمت آسیب دیده و همچنین بازسازی مجدد محل حفر شده می کنند. یعنی کاشیکاری سنگ کاری موزائیک کاری و …


لوله بازکنی تخلیه چاه

لوله بازکنی تخلیه چاه تهران پارسه یکی از معتبر ترین و بزرگترین شرکت های خدماتی در تهران است که با بیش از 100 سرویسکار چاه باز کنی و مقنی های ماهر و تانکر های تخلیه چاه، همه مناطق تهران را پوشش می دهد.

لوله بازکنی تخلیه چاه

شرکت بزرگ پگاه تهران پارسه جام با بیمه و شماره ثبت رسمی 524903

خدمات شرکت تهران پارسه در سرتاسر تهران

 1. لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله فاضلاب با فنر و پمپ باد
 2. تخلیه چاه با تانکر بزرگ و پمپ لجنکش و آبکش
 3. لایروبی چاه و سپتینگ با نیروی انسانی و حمل با نیسان 10 بشکه
 4. کفتراشی و تهزنی و تراش دیواره انباری چاه برای باز کردن منفذهای جذبی آب و افزایش حجم چاه توسط مقنی
 5. تعمیرات تخصصی چاه های ریزشی و کول گذاری جهت جلوگیری از ریزش مجدد
 6. حفاری حفر چاه آب، چاه جذبی فاضلاب، ارت، کانال، منهول، سپتینگ و مسیر لوله کشی
 7. تشخیص دقیق محل درب چاه و باز و بست درب چاه و طوقه چینی و کول گذاری چاه
 8. چاه بازکنی رفع گرفتگی و تشخیص و رفع ترکیدگی و نم و بوی بد فاضلاب
 9. تعویض کاسه، نصب کاسه، رفع گرفتگی و سرویس کاسه توالت فرنگی
 10. در آوردن گوشی موبایل، دسته کلید، انگشتر، فرچه و… داخل سیفون لوله فاضلاب- داخل توالت
 • 22612939

  لوله بازکنی تخلیه چاه شمال تهران

 • 88549334

  لوله بازکنی تخلیه چاه مرکز تهران

 • 77031774

  لوله بازکنی تخلیه چاه شرق تهران

 • 09124555123

  لوله بازکنی تخلیه چاه غرب و جنوب تهران

تخلیه چاه و سبتیک

لوله بازکنی چاه بازکنی

حفاری چاه فاضلاب

تعمیرات تخصصی چاه ریزشی

برای تماس مستقیم روی شماره مورد نظر کلیک نمایید.

09124555123

88549334

2261299

77031774

لوله بازکنی تخلیه چاه فاضلاب در تهران

لوله باز کنی و تخلیه چاه شرکت پگاه تهران پارسه جام با شماره ثبت 524903 یکی از بزرگترین و معتبر ترین شرکت های خدماتی در سطح تهران می باشد که افتخار خدمات رسانی بیش از 15 سال را به همشهریان محترم تهرانی دارد. مهمترین خط مشی این شرکت ارائه بهترین ، متنوع ترین و ارزان ترین خدمات جهت جلب رضایت مشتریان خود می باشد.

ما آمادگی جهت عقد قرار داد های رسمی با ارگان های دولتی خصوصی ادارات کارخانجات و مجتمع های مسکونی و تجاری را داریم جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره تخصصی رایگان با دفاتر ما در سرتاسر تهران در ارتباط باشید. همکاران ما به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی و ارائه خدمات و سرویس دهی می باشند.

به همین جهت بهترین سرویسکاران و مقنی ها را برای همکاری گردآوری نموده ایم تا خدمات شایسته ای را برای عزیزان همشهری خود ارائه کنیم.

شماره لوله بازکن تخلیه چاه

شماره لوله بازکن تخلیه چاه

شماره لوله بازکنی تخلیه چاه

شماره لوله بازکنی تخلیه چاه

لوله بازکنی, تخلیه چاه, لایروبی, حفر چاه

نیم ساعته

شبانه روزی

ارزان و مقطوع

مشاوره و بازدید رایگان

لوله بازکنی تخلیه چاه

لوله بازکنی تخلیه چاه

خدمات ما شامل:

 رفع انسداد لوله های فاضلاب ساختمانی و صنعتی

 تخلیه چاه، سپتیک، منهول با تانکر 12 و 6 هزار لیتری و پمپ لجن کش و آب کش

تشخیص دقیق محل چاه ، باز کردن و تخریب و بستن و طوقه چینی مجدد به همراه کار گذاشتن دریچه

لایروبی و لجن کشی توسط نیروی انسانی و مقنی و حمل لجن با نیسان 10 بشکه

کف تراشی و تهزنی چاه جهت افزایش حجم و قدرت جذب آب خاک توسط مقنی حرفه ای

تعمیر چاه ریزشی و کول گذاری میله چاه جهت افزایش 100 % استحکام چاه

حفر چاه نو فاضلاب، آب، ارت و شمع توسط مقنی و دستگاه

رفع نم، چکه و تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه 

تشخیص و رفع بوی بد و گند فاضلاب برای همیشه

لوله کشی آب و فاضلاب و نصب شیرآلات

تعویض کاسه توالت ایرانی با فرنگی و بر عکس

سرویس کولر آبی، نصب و تعمیرات تخصصی

بنایی جزیی، عایق کاری کف حمام و دستشویی و سرامیک کاری

برق کشی ساختمانی از صفر تا 100 و تعمیرات قطعی برق

رفع همه نوع گرفتگی از هر نوع لوله فاضلاب ساختمانی و صنعتی در اسرع وقت و شبانه روزی با ارزان ترین قیمت توسط ماهرترین و متصف تین سرویسکاران سطح تهران. مطمئن باشید با اولین تماس مشتری دائمی شرکت ما خواهید بود.

با به سرویسکاران خود توصیه می کنیم که اولا کار تمیز و اصولی انجام دهند و هزینه کار خود را منصفانه اعلام نمایند طوری که نه حقی از مشتری ضایع شود و نه سرویسکار متضرر گردد.

برای تخلیه کردن چاه نیز ما از تانکر های بزرگ بادسان و بنز 911 که با پمپ کفکش آبکش و لجن کش پر می شوند و کامیونهای خاور که با تانکر کوچک که هم با پمپ و هم با مکنده که همان لایروبی و تخلیه مکانیزه است استفاده می کنیم.

تعمیرات تخصصی چاه فاضلاب

تعمیر کردن و احیای چاه فاضلاب به عملیاتی مانند لایروبی کف تراشی تهزنی کول گذاری و طوقه چینی گفته می شود. علت اینکه چاه در زمان کمی پر می شود و بالا میزند اینکه که خاصیت جذبی خودش را از دست داده. در این حالت چاه حکم یک مخزن را دارد و منفذهایش با چربی و لجن کور شده.****

مقنی های چاه نو که چاه جذبی فاضلاب حفر می کنند به تمامی لوازم و وسایل مورد نیاز مجهز هستند و متراژ واقعی برایتان حفر خواهند نمود.

کول گذاری چیست

کول بلوک های سیمانی به اشکال حلقوی و بیضوی هستند که برای جلوگیری از ریزش احتمالی چاه در میله و انباری چاه روی هم چیده می شوند تا مانع از فرو ریختن خاک دیوار چاه و ریزش یک دفعی آن شوند.

خدمات تخصصی توالت های فرنگی در تهران

ارائه کلیه خدمات مربوط به توالت فرنگی اعم از:

 1. نصب کاسه توالت فرنگی
 2. تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و برعکس
 3. چاه بازکنی و رفع گرفتگی کاسه و لوله زیر توالت فرنگی
 4. سرویس کامل ، تعویض و تعمیر قطعات سیفون توالت فرنگی
 5. رفع نشتی و آب بندی زیر کاسه توالت
تعمیر فرنگی در تهران

تعمیر فرنگی در تهران

خدمات تخصصی کاسه توالت های فرنگی در تهران توسط حرفه ای ترین تکنسین های شرکت تهران پارسه. کاسه های توالت فرنگی بر خلاف کاسه های تخت ایرانی که خیلی ساده بودند، دارای مخزن آب جهت شوتینگ است که قطعات مصرفی درون مخزن وجود دارد. این قطعات به مرور زمان و به علت وجود املاح و سختی آب دچار خرابی و فرسودگی می شود که هر از چند گاهی باید بازدید، تنظیم، سرویس و تعویض گردند. شناور یا همان فلوتر  یا پمپ پر کن، یکی از قطعاتی است که سختی آب بیشترین تاثیر را روی آن می گذارد. خرابی این قطعه به ادو شکل است. اول اینکه شناور آن کار نمی کند و پس از پر شدن مخزن دیگر قادر به بستن و قطع ورودی آب نیست و در ین حالت مدام آب هدر رفته وارد سیستم فاضلاب و چاه می گردد. این خرابی هم اسراف آب شهری است هم قبض آب بالایی خواهید داشت و هم چاه فاضلاب خیلی زود پر می شود. نوع دیگر خرابی این قطع پر نکردن مخزن و یا دیر پر کردن آن است که موجب بو گرفتن کاسه و گرفتگی مکرر آن می شود.

مناطق سرویس دهی شرکت تهران پارسه

لوله بازکني و تخلیه چاه شمال تهران، لوله باز کنی تخلیه چاه شرق تهران، لوله بازکنی تخلیه چاه غرب تهران، لوله بازکنی تخلیه چاه مرکز تهران، لوله باز کنی و تخلیه چاه در عباس آباد. لوله بازکنی تخلیه چاه  تهرانپارس، لوله بازکنی و تخلیه چاه  ولیعصر،  نیاوران.

 شبانه روزي، حفرچاه فاضلاب، بنايي، طوقه چيني، لايروبي چاه، تراش چاه، تخليه چاه باتاکر بزرگ، لوله بازکني با فنر، لوله بازکني با ژنراتور. خالی کردن چاه با تانکر مکنده، سیم زدن به  لوله فاضلاب، لوله بازکن فوری، تعمیرات تخصصی کاسه توالت های فرنگی در تهران نمایندگی کاسه های فرنگی.

Drain pipe wells north of Tehran – evacuation drill pipe Tehran East – drain pipe shafts West Tehran – drain pipe wells in Tehran – pipe and drain wells Abbas Abad – pipe and drain well Tehranpars – pipe and drain well Niyavaran – pipe and drain wells city West – pipe and drain well NARMAK – pipe and drain well Vali – well pipe opener in Tehran

 [ditty_news_ticker id=”1585″]

لوله بازکنی و تخلیه چاه شمال تهران

تجریش, نیاوران, جردن, فرمانیه, قیطریه, ولیعصر, زعفرانیه, ولنجک, پارک وی, پاسداران, شریعتی, دولت, صدر, کاشانک, داراباد, سعادت آباد. آفریقا, فرشته, الهیه, محمودیه, مقدس اردبیلی, سعادت آباد, چیذر کامرانیه, لوله بازکن دربند, اقدسیه, چاه بازکنی آجودانیه, پل رومی, ظفر, ونک.

 لوله باز کنی تخلیه چاه شرق تهران

تهرانپارس، مجیدیه، شهرک شهید بهشتی، شهرک لاله، حکیمیه، احسان اتحاد سازمان آب جشنواره ناهیدی تهران نو، نارمک، نظام آباد، چاه باز کن در نظام آباد شهید مدنی. تهرانپارس غربی، تهران پارس شرقی، لوله باز کنی در بلوار پروین، خیابان استخر، خیابان امامت.

لوله بازکنی تخلیه چاه مرکز تهران

عباس آباد، یوسف آباد، امیر آباد، بهشتی، مطهری، هفت تیر، طالقانی، مفتح، سهروردی، سیدخندان، فاطمی، اندیشه، وزرا، تخت طاووس, عشرت آباد. شهید صدوقی, خیابان هویزه, خیابان دبستان کابلی.

لوله بازکنی و تخلیه چاه در غرب تهران

جنت آباد, مرزداران, شاهین, آبشناسان,  سردار جنگل اشرفی اصفهانی یادگار امام پونک, جاده مخصوص, جاده کرج, آزادی, فلاح, لوله بازکن در صادقیه, چاه بازکن در ستارخان باقرخان.

چاه بازکنی در تهران, تهرانپارس, عباس آباد, یوسف آباد, امیر آباد, چاه بازکن شهرک غرب, چاه بازکنی سعادت آباد, اقدسیه, الهیه ولنجک زعفرانیه, دربند, مقدس اردبیلی پارک وی.

 لوله بازکن شهرک قدس, لوله بازکن نیاوران, لوله بازکن ولیعصر, ستارخان, چاه بازکن سعادت آباد, شهرک مخابرات, شهرآرا, صادقیه, طرشت, گیشا, همایونشهر, جردن فرمانیه چیذر.

مرزداران, اختیاریه, پاسداران دروس دولت دیباجی, ولیعصر, سید خندان, ظفر قلهک میرداماد ونک, بلوار پروین, حکیمیه, سراج, شمس آباد مجیدیه, شمیران نو, علم و صنعت.

فرجام, قنات کوثر, لویزان شیان, نارمک, هروی, هنگام, آیت الله کاشانی باغ فیض بلوارفردوس پونک جنت آباد حصارک سازمان برنامه شاهین شهران شهر زیبا, شهرک آپادانا.

شهرک اکباتان, شهرک اندیشه, شهرک پرواز, شهرک کوهسار, شهرک نفت, شهرک والفجر, شهرک شهید بهشتی, شهرک البرز, شهرک لاله, کن, کوی ارم, کوی بیمه, آرژانتین, ساعی.

ایرانشهر, پارک لاله, دانشگاه تهران, شریعتی, شیراز, بهار شیراز, وصال شیراز, شیرازی, فاطمی, قائم مقامی, سنائی, کشاورز غربی, گاندی میدان جهاد نصرت, اجاره دار, ارامنه.

خاقانی, باغ صبا, بهار, حشمتیه, خواجه نصیر حقوقی, دبستان, مجیدیه سبلان, اندیشه قصر, کاج مطهری, نامجو نظام آباد, نیلوفر شهید قندی, هفت تیر, تسلیحات, دردشت، کن.

زرکش فدک, کرمان لشکر, استاد معین, دکتر هوشیار, سرآسیاب, مهرآباد شمشیری, شهید دستغیب, فتح, صنعتی, فرودگاه, بریانک جی شبیری, جیحون رودکی زنجان.

تخلیه چاه تهران، عباس آباد، تهرانپارس، یوسف آباد، امیر آباد، شهرک غرب سعادت آباد، نیاوران، ولیعصر, سلیمانی, تیموری, کارون قزوین کمیل مالک اشتر نواب صفوی.

ولنجک, آذربایجان, اسکندری, امیریه, خرمشهر, راه آهن, شیخ هادی, عباسی, فلسطین, انقلاب, منیریه, میدان حر, هلال احمر, جمالزاده, حشمت الدوله, جمهوری بهارستان, جردن.

تختی, دروازه شمیران فردوسی, قیام،  امامت, پیروزی, تهران نو, زاهد گیلانی, سرخه حصار, شهید اسدی, صفا, قاسم آباد, نیروی هوایی, 13 آبان, آهنگ ابوذر, بروجردی, جوادیه.

جهارصد دستگاه, خاوران, دولاب, شاهین, شیوا, افسریه, شوش, شهرک رضویه, کیانشهر, مسعودیه مشیریه, مطهری ولیعصر, خزانه, شهرک بعثت, نازی آباد یاخچی آباد آذری.

امامزاده حسن, فلاح , 17 شهریور, خلیج فارس, امام خمینی, شهید رجایی, صاحب الزمان, صادقیه, اسفندیاری, بهمنیار, دولتخواه, شریعتی, اقدسیه, شهید بهشتی, هاشمی.

تعمیر توالت فرنگی

رفع گرفتگی توالت فرنگی

رفع گرفتگی توالت فرنگی

شرکت تهران پارسه ارائه دهنده خدمات تخصصی توالت های فرنگی

لوله بازکنی و رفع گرفتگی
نصب کاسه توالت فرنگی
سرویس کاسه فرنگی
تبدیل کاسه ایرانی به فرنگی
تعویض قطعات فرنگی

تعمیرات تخصصی توالت فرنگی در تهران

ارائه کلیه خدمات مربوط به توالت فرنگی اعم از :

 1. نصب و تعویض کامل کاسه توالت فرنگی
 2. تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و برعکس
 3. رفع گرفتگی کاسه و لوله توالت فرنگی
 4. سرویس کامل ، تعویض و تعمیر قطعات سیفون توالت فرنگی
 5. رفع آب دهی و آب بندی زیر کاسه

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی رایگان با ما در تماس باشید

شعبه غرب تهران09124555123
شعبه شمال تهران22612939
شعبه مرکز تهران88549334
شعبه شرق تهران77031774
شعبه جنوب تهران09124555123

با مدیریت بداغی

تضمینی     ارزان     فوری      شبانه روزی       حتی ایام تعطیلی

رفع گرفتگی، تعمیر و نصب توالت فرنگی

شرکت تهران پارسه با بیش از 15 سال سابقه در زمینه خدمات مربوط به نصب و تعویض و تعمیر کاسه توالتهای فرنگی، خدمات خود را بصورت کاملا حرفه ای و 100 % تضمینی ارائه می نماید.

رفع گرفتگی توالت فرنگی، سرویس کلی، نصب و تعویض کاسه فرنگی در کلیه مناطق تهران بصورت تخصصی توسط کارشناسان ماهر و دوره دیده انجام می گیرد.

امروز به علت تغییر سبک زندگی و مدرن شدن ابزار و وسایل زندگی، استفاده از کاسه توالت های فرنگی بسیار بیشتر از قبل شده است. این کاسه ها بر خلاف نوع تخت و ایرانی آن که بسیار ساده بود، دارای مخزن آب است که نقش فلش تانک و شوتینگ را بر عهده دارد. مخزن قطعاتی دارد که به مرور زمان و همچنین به علت وجود املاح در آب مصرفی شهر، زود به زود خراب شده و باید تعمیر و یا تعویض گردد. این کار بر خلاف ظاهر ساده، پیچیده است و نیاز به تنظیم خاصی دارد تا توالت مکش استاندار خود را از دست ندهد که باعث گرفتگی زود به زود آن شود.

سرویس دوره ای توالت فرنگی که باید سالی یکی دو بار صورت گیرد مانع از گرفتگی های مکرر توالت فرنگی، به هدر رفتن آب شرب شهری و پر شدن چاه فاضلاب خواهد شد. هزینه ای که برای سرویس مصرف می شود در برابر هزینه ای که حاصل از خرابی قطعات توالت است اعم از مبلغ بالای قبض آب، پر شدن چاه فاضلاب مبلغ نا چیزی است. پس حتما سالی یکی دو بار توالت فرنگی را سرویس نمایید.

­

رفع گرفتگی توالت فرنگی در تهران فوری

ساختار کاسه فرنگی به شکلی است که سیفون یا همان شتر گلویی درون خود کاسه تعبیه شده تا از نشت گازهای درون چاه به محیط دستشویی جلوگیری کند ولی همین امر موجب گرفتگی در کاسه توالت فرنگی می شود .

اولین مرحله و می شود گفت مهمترین مرحله جهت باز کردن انسداد فرنگی تشخیص محل گرفتگی است. البته بیش از 80% از گرفتگی های این کاسه ها مروط به خود کاسه است. لوله زیر کاسه خیلی کم می گیرد مگر اینکه قبلا، توالت ایرانی بود که به فرنگی تبدیل شده بدون حذف شتر گلویی لوله. در این صورت است که گرفتگی لوله هم بیشتر می شود.

همانطور که در شکل می بینید مسیر خروجی کاسه پیچ در پیچ ساخته شده تا آب ته کاسه بماند تا مانع ورود بوی فاضلاب در محیط سرویس گردد. در ضمن سایز خلوله خود کاسه هم 5 سانت است. لوله زیر کاسه مستقیم و سایز 10 است. پس نباید چیزی که از لوله مار پیچ و سایز باریک عبور می کند، در لوله مستقیم سایز بزرگ گیر کند. به این دلیل خود کاسه بیشتر از لوله زیر کاسه می گیرد.

رفع گرفتگی توالت فرنگی

رفع گرفتگی توالت فرنگی

بخش اول: گرفتگی توالت فرنگی در شتر گلویی خود کاسه توالت است. در این حالت ما تا حد امکان از فنر لوله بازکنی استفاده نمی کنیم. چون اولا موجب خراشیدگی لعاب درون کاسه می گردد. دوما اگر کمی بدشانس باشیم بخش داخلی کاسه توالت شکسته و کاسه خراب خواهد شد. پس چه باید کرد؟ تنها راه ممکن ایجاد فشار هوا یا آب است که توسط لوله بازکن انجام می شود. سرویسکار لوله بازکن با روش های مختلف ایجاد تراکم هوا با استفاده از وسایلی مانند تلمبه لوله بازکن، پمپ باد ویژه انجام می گیرد. لوله بازکنی فرنگی

بخش دوم: گرفتگی بعد از کاسه توالت فرنگی باشد یعنی در مسیر لوله کشی فاضلاب گیر اتفاق بیفتد. این روش تخصصی تر می شود چون در اینصورت باید کاسه از جای خود برداشته شود و بعد اقدام به رفع گرفتگی شود. در این نوع گرفتگی هم می توان از فنر لوله بازکنی استفاده کرد و هم از پمپ های باد.

­

رفع گرفتگی کاسه توالت های فرنگی

مواردی را مشاهده کرده ایم که کاسه توالت فرنگی مکشش ضعیف شده. افراد متعددی جهت باز کردن آن اقدام نموده اند و با روش هایی مثل مکش، فنر زنی و حتی بر داشتن کاسه موفق به حل مشکل نشده اند و نظر به این داده اند که باید کاسه تعویض شود و خراب است. ولی ما با روش های خاصی از همان کاسه ها اجسام پلاستیکی در آورده ایم که مشکل حل شده. اجسامی مثل اسباب بازی بچه ها نوار تفلن درب شامپو و … که در قسمت داخلی کاسه گیر کرده و مانع از تخلیه و مکش کامل کاسه می شود.

وجود جسم خارجی درون سیفون، رسوب گرفتگی لوله فاضلاب. افتادن جسمی درون کاسه باعث گرفتگی و یا ضعیف شدن مکش توالت فرنگی خواهد شد.

سرویسکاران ما ابتدا با روش مکش اقدام به باز کردن کاسه می کنند و اگر با این روش موفق به باز کردن گرفتگی نشدن آن زمان با فنر های باریک و مخصوص با احتیاط زیاد کاسه را فنر می زنند.

بعضی مواقع برای سرویسکاران ما پیش آمده که روش مکش و فنر زنی مکش لازم را برای کاسه ایجاد نمی کند و بعد از برداشتن کاسه شی بزرگی را از کاسه بیرون کشیدن و مشکل حل شد.

­بهترین روش باز کردن گرفتگی توالت فرنگی چیست

تجربه ثابت کرده که بیش از 80 درصد از گرفتگی مربوط به توالت فرنگی، گرفتگی در درون خود کاسه بوده نه لوله زیر کاسه. چون سایز لوله زیر کاسه 10 سانت است در صورتی که لوله سفالی خود کاسه 5 سانت است. پس مشخص است که اگر چیزی از خود کاسه که 5 سانت قطر دارد رد شود، حتما از لوله 11 سانتی هم به راحتی رد خواهد شد.

اولا ما برای باز کردن توالت فرنگی سرویسکار لوله باز کنی اعزام نمی کنیم بلکه سرویسکار متخصص توالت فرنگی می فرستیم. در ثانی برای باز کردن گرفتگی تا حد امکان از فنر استفاده نمی کنیم. چون چرخ فنر باعث خراشیدگی لعاب سفید کاسه شده و شکل بسیار بدی با درون کاسه می دهد و احتمال هم دارد که خود کاسه را از داخل بشکند.***

باز کردن گرفتگی توالت فرنگی شبانه روزی

تنظیم سیفون ( فلاشتانک) کاسه توالت می تواند تا حد بسیار زیادی از گرفتگی جلوگیری نماید. اگر مخزن آب به حد کافی پر نگردد فشار حاصله از آب حین زدن سیفون قادر به رد کردن و بردن تفاله ها نخواهد بود و اگر بیش از حد آب پر شود توالت فرنگی آب ساختمان را هدر داده و مصرف آب ساختمان را بالا برده و باعث پر شدن چاه فاضلاب خواهد بود.

تعمیر توالت فرنگی هایی که قدرت مکش فاضلاب ان کم شده و افزایش قدرت شوتینگ توالت فرنگی . اگر کاسه توالت منزلتان اخیراً ضعیف شده حتما چیزی درون کاسه افتاده باشد که در آوردن آن کار هر کسی نیست و نیازمند تعمیر آن است.


نصب توالت فرنگی در خانه توسط خودتان

مواد و لوازم نصب توالت فرنگی در سرویس بهداشتی

کاسه توالت، واشر زیر کاسه
جا پیچی (اختیاری، اما با آن کارها راحت می‌شود)
پیچ‌گوشتی
آچار فرانسه یا آچار شلاقی
حلقه مومی با پیچ
چسب آکواریوم
شیلنگ رابط بین شیر پیسوال و کاسه
سکه یا واشر پلاستیکی

1- حلقه مومی جدید را در روی لوله فاضلاب گذاشته و تنظیم کنید.

نصب توالت

نصب توالت

نصب توالت فرنگی در خانه

2- کاسه توالت را با احتیاط بلند کرده و بر روی حلقه مومی قرار دهید.

مطمئن شوید که لوله بر آمده زیر کاسه دقیق درون لوله فاضلاب کف دستشویی و بین مومی قرار بگیرد تا آب رو به کف دستشویی نریزد.

نصب توالت فرنگی

نصب توالت فرنگی

3- مهره‌ها و واشرها را در هر پیچ نصب کنید. ( اختیاری )

که به نظر بنده بهتر است به جای پیچ کردن توالت از چسپ آکواریوم استفاده کنید تا در صورت نیاز بتوانید کاسه را بردارید. پیچ ها در محیط مرطوب دستشویی زنگ زده در بعد از مدتی دیگر باز نمی شوند.

4- پوشش پلاستیکی را نصب کنید.

به جای یک بست پلاستیکی می توانید از یک قطعه کوچک درزگیر استفاده کنید.

5- توالت را هم سطح و تراز کنید.

نصب فرنگی 1

نصب فرنگی 1

برای اینکار می توانید از تراز استفاده کنید. اگر تراز نبود از سکه های برای تراز کردن استفاده نمایید.

6- مخزن توالت را نصب کنید.

تعمیر فرنگی تهران

تعمیر فرنگی تهران

البته توالت های کنونی مخزنشان به خود توالت بسته است و شما از این مرحله معافیت.

7- شیلنگ ارتباط دهنده را نصب کنید.

یک سر شیلنگ را به شیر پیسوال روی دیوار و سر دیگر آن را به مخزن متصل کنید. پیش از خریدن شیلنگ فاصله بین مخزن و دیوار را حتما اندازه‌گیری کنید. البته سایز سری شیلنگ ها نیز متفاوت است 1/2 و 3/4 و 3/8 البته سر طرف مخزن 1/2 است.

­

چاه بازکنی سرویس توالت فرنگی

8- نشیمن‌گاه توالت را نصب کنید.

نشیمن‌گاه را با استفاده از پیچ گوشتی به توالت نصب کنید. اگر می‌توانید نشیمن‌گاه و توالت را به صورت یک کیت خریداری کنید چراکه بعضی اوقات خریدن نشیمن‌گاهی که با توالت هم‌اندازه باشد کمی سخت است. برای رعایت اصول بهداشتی نشیمن‌گاه پلاستیکی پیشنهاد می‌شود. هم‌چنین اگر در نیمه‌های شب به دستشویی بروید بسته شدن در نشیمن‌گاه کسی را از خواب بیدار نمی‌کند.

9- پوشش پلاستیکی را بر روی پیچ‌ها قرار دهید.

نکته: این پوشش‌ها دارای ویژگی هستند که کم‌تر کسی از آن آگاه است. هنگام تمیز کردن کاسه توالت این پوشش‌ها را جدا کرده و به این ترتیب نشیمن‌گاه به راحتی از توالت جدا شده و می‌توانید آن را به راحتی تمیز کنید.

نصب توالت فرنگی در خانه

10-  درز بین توالت و سرامیک‌های کف را درزگیری کنید.

چسب آکواریوم را ما بین کف کاسه و محل اتصال آن به کاشی یا سرامیک زده و با انگشت صاف و یک دست کنید.

11-  شیر فلکه را باز کنید.

توالت شما نصب شده است.

اگر قادر به نصب کاسه توالت فرنگی نیستید کار را به متخصصین شرکت تهران پارسه بسپارید 09124555123


قطعات داخلی فلاش تانک یا همان سیفون توالت فرنگی

در زیر قطعات به کار رفته در هر کاسه توالت فرنگی را برایتان معرفی و نوع خرابی آن ها را شرح خواهیم داد.

فلوتر یا شناور یا پر کن توالت فرنگی

شناور اشکال مختلفی دارد که رایج ترین و بهترین نوع آن که هم اکنون در بازار است فلوتر آسانسور است.

خرابی این قطعه دو گونه است یا جرم گرفته و مخزن را پر نمی کند و یا دیر پر می کند و حالت بعدی این است که فلوتر از کار افتاده و بعد از پر شدن مخزن آب را قطع نمی کند و مدام آب در جریان بوده و در فاضلاب می ریزد که این امر هم فاضلاب را پر می کند و هم مصرف آب ساختمان بالا رفته و مبالغ فیش آب بسیار بالا می آید پس بهتر است در اولین فرصت این قطعه تعویض گردد.

floter

floter

مکانیزم توالت فرنگی

مکانیزم هم دو نوع دارد: قدیمی و ساده و دو زمانه پیستونی

کار مکانیزه بستن مسیر خروجی آب از مخزن به سمت کاسه است که با دکمه مسیر را باز می کند و بعد از تخلیه شدن آب مخزن درون کاسه مجدد بسته شده تا فلوتر مخزن را برای استفاده بعدی پر کند. خرابی این قطعه حتما قبض آب شما را افزایش خواهد داد پس برای جلوگیری از اسراف آب و هزینه حتما چند وقت یکبار بررسی نمایید. مکانیزم های قدیمی یا همان دریچه کهلر از جنس پلاستیک نرم است که با گذشت زمان خشک و نافرم می شود و نمی تواند کامل دریچه را ببند. پس حتما چند وقت یکبار باید تعویض شود.

مکانیزم توالت فرنگی

مکانیزم توالت فرنگی

تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی

اگر قصد دارید توالت ایرانی خود را برداشته و به جای آن کاسه توالت فرنگی نصب نمایید به چند نکته توجه داشته باشید. توالت ایرانی در زیر خود شتر گلویی دارد که مانع از ایجاد بوی فاضلاب داخل توالت می شود ، برای تبدیل ایرانی به فرنگی باید این شتر گلویی برداشته شده و به جای آن از دو زانویی 45 درجه استفاده شود تا لوله در آینده دچار گرفتگی نشود. چون کاسه فرنی خودش درون خود سیفون دارد و نیازی به شترگلویی نیست . در حین برداشتن کاسه ایرانی عایق کف به هم می خورد و بهتر است تمام کف برداشته شده و مجدد سیمانکاری و ایزوگام اساسی شود تا در آیند نم و نشتی به طبقه پایین نداشته باشید.

رفع گرفتگی توالت فرنگی در شمال تهران, رفع گرفتگی توالت فرنگی در شرق تهران, رفع گرفتگی توالت فرنگی در غرب تهران, رفع گرفتگی توالت فرنگی در مرکز تهران. باز کردن گرفتگی کاسه توالت فرنگی در عباس آباد, رفع گرفتگی از کاسه توالت فرنگی در تهرانپارس, روش باز نمودن کاسه توالت فرنگی, خدمات توالت فرنگی در خیابان ولیعصر.

تعمیرات توالت فرنگی در سمت نیاوران, تعمیر توالت فرنگی در فرمانیه, باز کردن توالت فرنگی در قیطریه, خدمات کاسه توالت فرنگی اقدسیه, رفع رفتگی فرنگی در تهران پارس. تعمیر توالت فرنگی در نارمک, خدمات کاسه های فرهنگی در مجیدیه, لوله بازکنی سریع سمت نظام آباد تهران, چاه بازکن لوله بازکنی طرف ما, تعرفه های تعمیر و سرویس توالت فرنگی در تهران.

اجرت تعمیر توالت فرنگی, دست مزد تعمیر و سرویس کاسه فرنگی, شرایط تعمیر توالت فرنکی, خرابی توالت فرنکی, توالت فرنگی آب نکه نمی دارد چه کار کنم. نمایندگی کاسه توالت فرنگی توتی toty, نمایندگی کاسه توالت مروارید کسری آرمیتاژ, تعمیرات تخصصی توالت فرنگی خارجی, شماره تکنسین تعمیر کار توالت فرنگی در تهران.

تعمیر توالت فرنگی تهران

تعمیر توالت فرنگی در غرب تهران

رفع گرفتگی توالت فرنگی در  لوله بازکنی غرب تهران فوری ارزان, شماره تخلیه چاه, شماره لوله بازکنی غرب تهران در آیت الله کاشانی, رفع گرفتگی توالت فرنگی در بلوار فردوس. تلفن تعمیر کار توالت فرنگی غرب تهران در شهرک غرب, تکنسین تعمیرات توالت فرنگی در غرب تهران در سعادت آباد, سرویسکار توالت فرنگی در پونک, چاه بازکن و قطعات توالت فرنگی سمت جنت آباد.

شماره دفتر خدمات توالت فرنگی در محدوده مرزداران, تخلیه چاه فاضلاب, حفر چاه نو, رفع گرفتگی کاسه توالت های فرنگی در فلکه صادقیه, چاه بازکنی و تعمیر توالت فرنگی در ستارخان. نزدیکترین شعبه لوله بازکنی غرب تهران در فلکه صادقیه, لوله بازکنی غرب تهران در جاده کرج, شماره لوله بازکنی غرب تهران در تهرانسر, لوله بازکنی غرب در محدوده اشرفی اصفهانی, لوله بازکنی غرب در شاهین.

دفتر تخلیه چاه لوله بازکن در سردار جنگل, فنر زن لوله بازکن, چاه بازکنی سیمون بلیوار, عدل سردار جنگل یادگار امام, ستار خان, ستاری, باکری, جاده مخصوص, جاده کرج, حکیم. فتح, خوش, تخلیه فاضلاب در شهرک غرب, شهران کوهسار, دهکده المپیک, شهرک شهید باقری,  شهید خرازی, حکیم, آزادگان فتح محمدعلی جناح.

تعمیر توالت فرنگی در شرق تهران

رفع گرفتگی توالت فرنگی در شرق تهران, رفع گرفتگی توالت فرنگی در تهران نو, رفع گرفتگی توالت فرنگی در نارمک, رفع گرفتگی توالت فرنگی در نظام آباد, باز کردن گرفتگی کاسه توالت فرنگی در مجیدیه. رفع گرفتگی از کاسه توالت فرنگی در تهرانپارس, روش باز نمودن کاسه توالت فرنگی در خیابان کرمان, خدمات توالت فرنگی در خیابان گرگان, تعمیرات توالت فرنگی در سمت نیروی هوایی, تعمیر توالت فرنگی در هفت حوض.

باز کردن توالت فرنگی در نبوت, خدمات کاسه توالت فرنگی امامت, رفع رفتگی فرنگی در تهران پارس, تعمیر توالت فرنگی در نارمک, خدمات کاسه های فرهنگی در مجیدیه, لوله بازکنی سریع سمت نظام آباد تهران. چاه بازکن لوله بازکنی طرف ما, تعرفه های تعمیر و سرویس توالت فرنگی در حکیمیه, اجرت تعمیر توالت فرنگی سراج, دست مزد تعمیر و سرویس کاسه فرنگی در فرجام.

شرایط تعمیر توالت فرنکی در هنگام, خرابی توالت فرنکی در تکاوران, توالت فرنگی آب نکه نمی دارد چه کار کنم, نمایندگی کاسه توالت فرنگی توتی toty در رسالت, نمایندگی کاسه توالت مروارید کسری آرمیتاژ  در لویزان. تعمیرات تخصصی توالت فرنگی خارجی در قنات کوثر, شماره تکنسین تعمیر کار توالت فرنگی در تهران در امام حسین.

لایروبی چاه در تهران

لایروبی چاه فاضلاب

لایروبی چاه فاضلاب

شرکت بزرگ تهران پارسه مجری عملیات تخلیه و بازسازی چاه های فاضلاب در تهران

لایروبی چاه فاضلاب تهران >> شرکت فنی خدماتی تهران پارسه بزرگترین شرکت تخلیه چاه حفر چاه تعمیرات و بازسازی چاه های فاضلاب قدیمی تعمیر چاه های ریزشی لوله بازکنی و سایر خدمات فنی خدماتی در سطح شهر تهران می باشد.

خدمات شرکت تهران پارسه در تهران

 1. لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله فاضلاب با فنر و پمپ باد
 2. تخلیه چاه با تانکر بزرگ با استفاده از پمپ کفکش لجنکش و آبکش
 3. لایروبی چاه و سپتینگ با نیروی انسانی و حمل با نیسان 10 بشکه
 4. کفتراشی و تهزنی و تراش دیواره انباری چاه برای باز کردن منفذهای جذبی آب و افزایش حجم چاه توسط مقنی
 5. تعمیرات تخصصی چاه های ریزشی و کول گذاری جهت جلوگیری از ریزش مجدد
 6. حفر چاه آب ، چاه جذبی فاضلاب ، ارت ، کانال ، منهول ، سپتینگ و مسیر لوله کشی
 7. تشخیص دقیق محل درب چاه و باز و بست درب چاه و طوقه چینی و کول گذاری چاه
 8. چاه بازکنی رفع گرفتگی و تشخیص و رفع ترکیدگی و نم و بوی بد فاضلاب
 9. تعویض کاسه ، نصب کاسه ، رفع گرفتگی و سرویس کاسه توالت فرنگی
 10. در آوردن گوشی موبایل ، دسته کلید ، انگشتر ، فرچه و… داخل سیفون لوله فاضلاب – داخل توالت
 • 22612939

  لایروبی چاه شمال تهران

 • 88549334

  لایروبی چاه مرکز تهران

 • 77031774

  لایروبی چاه شرق تهران

تخلیه چاه و سبتیک

لوله بازکنی چاه بازکنی

حفاری چاه فاضلاب

تعمیرات تخصصی چاه ریزشی

برای تماس مستقیم روی شماره مورد نظر کلیک نمایید.

09124555123

88549334

2261299

77031774

لایروبی سپتیک و چاه فاضلاب تهران

لایروبی چاه فاضلاب و سپتیک در تهران با نازلترین قیمت، کمترین کثیف کاری، کوتاهترین زمان توسط شرکت تهران پارسه 09124555123 در سرتاسر تهران انجام می گیرد.

شرکت پگاه تهران پارسه جام با شماره ثبت 524903 مجری تعمیرات چاه های فرسوده و کهنه و احیای مجدد آن، لایروبی و شستشوی سپتیک، منهول، چاه و چربی گیر در تمامی مناطق تهران می باشد.

خدمات ما بصورت شبانه روزی، بدون حتی یک روز تعطیلی و  قیمتهای مناسب و مقطوع می باشد.

چاه و سپتینگ فاضلاب که سالهای زیادی کار کرده است به مرور زمان لجن و چربی و آشغال ها در ته چاه رسوب و ته نشین شده و لایه به لایه سفت می شود. هنگام تخلیه کردن با هر نوع پمپی لجنهای سفت کف در چاه می ماند. این لجنها، هم مقداری از حجم چاه را اشغال می کند و هم مانع جذب شدن آب از کف چاه می شود. در نظر داشته باشید که مهمترین بخش برای جذب آب همان کف چاه است چون بیشترین فشار آب بر کف است. حال اگر کف چاه لجن داشته باشد این لجن مانع جذب می شود.

لایروبی تهران

لایروبی تهران

برای رفع این مشکل باید اکیپ ماهر و مجهز لایروبی با مقنی ماهر در محل حاضر شود و اقدام به خارج کردن لجن ها بکند و با بشکه و نیسان از شهر خارج گردد.

تفاوت لایروبی و کف تراشی چیست؟

اگر چاه فاضلاب شما زود به زود پر می شود نشان دهنده آن است که دیواره چاه لجن و رسوب گرفته است و مانند یک لایه عایق و ایزوله مانع از نفوذ آب درون خاک می شود. به زبان ساده چاه شما مثل یک مخزن یا بشکه شده که آب درون آن راه خروجی ندارد. در این صورت چاه باید لایروبی سپس کف تراشی شود. حتی پمپ های لجن کش قوی نیز قادر به مکش تمامی لجن ها نیستند بلکه لجن های سفت و آشغال های موجود در چاه در هنگام تخلیه درون چاه باقی می مانند و همین امر هم حجم چاه را اشغال نموده و هم قدرت جذب چاه را به شدت کاهش می دهد. البته تخلیه و لایروبی به تنهایی جواب گو کار کرد چاه نیست. به فرض اگر چاه با تانکر تخلیه شود و 6 ماه کار بکند تا دوباره پر شود، اگر لایروبی هم انجام شود 6 ماه می شود نهایتا 1 سال. اگر می خواهید چاه مثل روز اول بالای 5 سال کار بکند باید کف تراشی و ته زنی شود و دیواره انباری چاه تا جایی کنده شود تا به خاک تمیز برسد. در این حالت چاه مثل چاه نو می شود.

­

لجن کشی چاه با ماشین ساکشن مکنده ( مکانیزه بدون دخالت نیروی انسانی)

برای لجن کشی باید مقنی درون چاه برود و این امر مستلزم رعایت نکاتی است که باید حتما رعایت شود. باید از ابتدا تا انتهای انجام این پروسه آب ساختمان کلا قطع شود. طوقه چاه کاملا برداشته شود. اگر در ساختمان شما امکان قطع کردن آب وجود ندارد یا برای کار لاروبی عجله دارید و یا اینکه طوقه چاه طوری چیده شده که قابل برداشتن نیست در اینگونه موارد ما از ماشین تانکر مکنده استفاده می کنیم. این ماشین با قدرت مکش بالایی که نیرویش را از نیرو محرکه موتور ماشین می گیرد تمامی لجن ها را مکش و تخلیه می کند. در این روش لایروبی، دیگر نیازی به برداشتن طوقه چاه نیست و سطح آلودگی و کثیف کاری در این روش به صفر می رسد. ما در این گونه لایروبی لوله ای با قطر 6 تا 8 اینچ را درون چاه فرستاده و عمل مکش با نیروی محرکه خود کامیون انجام می گیرد.

­

لایروبی چاه با نیروی انسانی

اکیپ لایروبی متشکل از یک مقنی کار کشته و با تجربه، تعدادی کارگر برای پر کردن بشکه های و بار کردن بشکه ها پشت نیسان، نیسان 10 بشکه ای و راننده هستند. این اکیپ هر نوع چاه، سپتیک، منهول و چربی گیری را تمیز و لجن کشی می کنند.

چاهی که سالیان زیادی است کار می کند، لجنها و چربی ها به صورتی لایه ای ته نشین می شوند و از بالای چاه هرچه با لایه های زیرین نزدیک می شویم لجنها سفت و سفت تر می گردند و همین امر است که باعث کند شدن جذب آب توسط  کف چاه می گردد. این لجنها را پمپ و یا مکنده قادر نیست مکش و پمپ کند و باید حتما مقنی با تجهیزات ایمنی کامل و پمپ های دمکش تخلیه گاز چاه درون چاه برود و با سطل و بیل اقدام به تخلیه اینگونه لجنها و چربی ها کند. مقنی هر گونه لجن سفت، آشغال و چربی سفت شده را درون سطل های مخصوصی پر می کند و نفرات بالای چاه آن را با بالابر و یا چرخ دستی بیرون کشیده درون بشکه های بزرگتری می ریزند و در آخر کار این بشکه های پر لجن و چربی را با نیسان به محل های مخصوصی در بیرون شهر انتقال می دهند. با این کار درون چاه شما کاملا تخلیه شده و عاری از هر گونه چربی و لجن سفت و اشغالی می گردد.

­

تمیز کردن و لایروبی چربی گیر

چربی گیر ها سپتیک هایی در حجم کوچک هستند که نقش تصفیه فاضلاب را دارند به این شکل که فاضلاب توسط لوله هایی درون چربی گیر ریخته و چربی ها که سبک هستند و روی آب قرار می گیرند و آب صاف از زیر به چاه می ریزد. با اینکار چاه فاضلاب خراب نمی شود. ولی چند وقت یکبار باید این چربی گیر تمیز و تخلیه شود. به علت تجمع خیلی زیاد چربی و گرفته شدن آب آن به شدت سفت شده و هیچ پمپی قادر نخواهد بود آن را مکش نماید. در این حالت باید اکیپ لایروبی اقدام به خالی و تمیز کردن چربی گیر نماید.

البته چربی گیر های کامل دو قسمتی هستند. در قسمت اول چربی های و آشغال های سبک روی آب مانده و فاضلاب از زیر به مخزن دوم می ریزد. در مخزن دوم چربی و لجن های سنگین ته نشین شده و آب صافی وارد چاه فاضلاب جذبی می شود. هر از چند گاهی حتما باید این چربی گیر ها تمیز و شسته شوند تا با انباشته شدن چربی و لجن روی هم به درون چاه نروند که دیواره چاه را خراب کنند. این چربی ها اگر به درون چاه فاضلاب وارد شوند در دیواره چاه رسوب کرده و مانند یک عایق مانعی می شوند برای جذب آب توسط دیواره چاه. اگر دیواره چاه هم آب را جذب نکند سریع چاه بالا آمده و پر خواهد شد.

­

لاروبی منهول در تهران

منهول ها که نقش انتقال فاضلاب در مسیر های طولانی را دارند بعد از گذشت چند سال چربی و لجن گرفته و آب از آنها رد نمی شود. پس باید آن ها را پس از مدتی تمیز و تخلیه کنند. البته اگر این منهول ها مربوط به آشپزخانه های صنعتی باشند که مشکل بسیار حادتر است. چون در مسیر بین منهول ها، لوله ها به شدت چربی گرفته و کاملا کیپ می شود. اگر برای رفع گرفتگی از فنر استفاده شود مطمین هیچ نتیجه ای نخواهید گرفته. چون چربی های بسیار چسبنده بوده و اگر از قسمتی از لوله توسط فنر جدا شود بلا فاصله در جایی دیگر خواهد چسبید پس فنر را حل مناسبی برای رفع این مشکل نخواهد بود.**

لاروبی چاه شمال تهران – لجن کشی سپتینگ شرق تهران – چربی زدایی منهول غرب تهران – تمیزکاری چربی گیر مرکز تهران.

لایروبی و شستشوی منهول با واتر جت در تهران

منهول های انتقال فاضلاب به دلیل طولانی بودن مسیر و همچنین افقی بودن مسیر به مرور چربی و لجن در آن ته نشین شده و مسیر را مسدود می کند. بهترین روش مکانیزه رفع گرفتگی و همچنین شستشوی آن استفاده از دستگاه واتر جت است که با فشار بسیار بسیار بالای آب اینکار را به بهترین روش ممکن انجام می دهد.

*****  مناطق سرویس دهی شرکت تهران پارسه : شمال , شرق , غرب , مرکز , جنوب , حومه تهران   *****

لایروبی چاه در تهران, لایروبی چاه در شمال تهران, لایروبی چاه در شرق تهران, لایروبی کردن چاه و سپتیک در غرب تهران, لایروبی و لجن کشی چاه و سپتیک سمت مرکز تهران. خدمات لایروبی و تخلیه چاه در جنوب تهران, قیمت لایروبی چاه در تهران, نرخ لایروبی کردن چاه, هزینه لایروبی چاه فاضلاب خانگی, زمان لازم برای لایروبی یک چاه کوچک, شستشوی منهول.

تمیز کردن چربی گیر فاضلاب, اکیپ لایروبی کار در تهران, لایروبی با مکنده ساکشن, روش های لایروبی چاه و سپتیک توسط مقنی تهران, لایروبی با واتر جت. لوله بازکنی با واتر جت, لجن کشی چاه فاضلاب در عباس آباد, لایروبی چاه و سپتیک در جاده کرج جاده مخصوص, لایروبی چاه در یوسف آباد فاطمی, تعمیرات چاه فاضلاب در امیر آباد.

حفاری چاه در تهرانپارس, تخلیه لایروبی چاه در رسالت، لایروبی چاه فاضلاب با نیسان در نیاوران و فرمانیه، تخلیه لجن درون منهول منحول در تهران و حومه. تخلیه لاکروبی چاه فاضلاب تهران، لاروبی چاه فاضلاب تهران در مناطق مرکزی عباس آباد یوسف اباد، لجن کشی سمت حکیمیه، خدمات حرفه ای چاه فاضلاب در تهران.

تخلیه-چاه-تهران

تخلیه چاه تهران | 09124555123

Call Now Buttonتماس مستقیم