حفر چاه غرب تهران

شرکت تخلیه چاه لوله بازکنی و حفاری چاه پگاه تهران پارسه جام با شماره ثبت 524903

تخلیه چاه و سپتیک
لوله بازکنی
لایروبی چاه
حفر چاه فاضلاب
رفع نم و تشخیص

حفر چاه غرب تهران >> شرکت فنی خدماتی پگاه تهران پارسه جام با شماره ثبت 524903 بزرگ ترین شرکت حفر چاه در غرب و سایر مناطق تهران با بیش از 20 سال سابقه است. ما ضمن داشتن بیش از 15 دست مقنی با تجهیزات کامل، مقنی هایی جهت تعمیر چاه های فاضلاب قدیمی هم داریم.

خدمات شرکت تهران پارسه در غرب تهران (بر روی خدمت مورد نظر کلیک نمایید)

حفر چاه غرب تهران

شرکت پگاه تهران پارسه جام با شماره ثبت رسمی آمادگی دارد هر نوع چاه جذبی را در تهران اجرا نماید. به همین جهت چندین اکیپ مجهز و ماهر مقنی ها را در هم جمع آوردیم تا در اسرع وقت هر نوع کاری حفاری را انجام دهیم. حفر چاه فاضلاب توسط مقنی های ماهر با تجهیزات مدرن و کامل از صفر تا صد، در کوتاهترین زمان و قیمتی مناسب در سرتاسر شهر بزرگ تهران.

آپارتمان به نسبت واحد های آن به چند چاه نیاز دارد؟ حجم چاه چه مقدار باید باشد؟ میله چاه با چه قطری حفر شود و چقدر عمق داشته باشد؟ آیا میله چاه را کول گذاری کنیم یا نه؟ انباری چاه در چه عمقی حفر شود و چند در چند باشد و چه حجمی داشته باشد؟ آیا انباری نیاز به کول گذاری دارد؟ آیا باید با بلوک انباری را مستحکم نمود؟ در کجای ساختمان مناسب است چاه حفر کنیم؟ این های سوالات مهم و تخصصی هستند که باید توسط کارشناس خبره شرکت ما پاسخ داده شود تا مشکلی در آیند پیش نیاید.

حفر چاه غرب تهران

حفر چاه غرب تهران

حفر چاه جذبی فاضلاب غرب تهران

انتخاب نوع دفع و چاه بستگی به جنس خاک و نوع زمین و سطح آب زیر زمینی منطقه داشته و در مناطقی که خاک آن به میزان کافی شن و ماسه یا خرده سنگ داشته باشد از چاه جذبی و در مناطقی که خاک آن حاوی رس فراوان یا خاصیت باتلاقی بوده یا سطح آب زیر زمینی بالا باشد (در صورت عدم وجود سیستم فاضلاب شهری) از چاه (مخزن) سپتیک استفاده می گردد.

اجزای چاه های فاضلاب استاندارد:

1 – میله چاه: قسمتی از چاه که ما می توانیم ببینیم. استوانه ای به قطر 70 الی یک متر است که عمق آن به نسبت جنس خاک منطقه از 4 متر الی 20 متر متغیر است.

2 – انباری چاه:  مخزن اصلی چاه فاضلاب است که به صورت چادری حفر می شود که غالبا عرض آن 2 الی 3 متر ، ارتفاع آن نیز 2 الی 3 متر و طول آن به نسبت تعداد واحد های ساختمانی متغیر است.

3 – طوقه چینی سر چاه: از ارتفاع 1 الی 2 متری سطح زمین قطر میله را بیشتر می کنیم و به شکل طاقچه درست می کنیم و از همان جا آجر ها را به صورت گرد می چینیم و با بالا آمدن قطر دایره حاصل از آجر چینی را کمتر می کنیم تا در نهایت کامل درب چاه بسته شود . ملات برای لای آجر ها، سیما ن سیاه با ماسه است.

4 – گلدانی سر چاه: در حین طوقه چینی در وسط طوقه گلدانی سفالی یا پلی اتیلن کار گذاشته می شود تا در حین ریختن آب توسط لوله ها، گلدانی آب را به مرکز چاه هدایت کند تا ریزش آب، دیواره خاکی چاه را شستشو ندهد تا چاه ریزش کند.

5 – کول گذاری میله و انباری چاه: در مناطقی که خاک سست دارند برای جلوگیری از ریزش احتمالی چاه میله و انباری چاه را با کول یا همان بلوک های گرد و استوانه ای می پوشانیم تا مانع از ریزش خاک چاه شود.

تعیین حجم چاه جذبی در غرب تهران

برای تعیین مقدار حجم چاه فاضلاب جذبی برای ساختمان چند نکته مهم است. از جمله نوع جنس خاک منطقه برای مثال مناطقی مثل تهرانپارس استخر داری خاک رسی هستند و این نوع خاک جذب بسیار پایینی دارد. پس در این مناطق باید حجم انباری چاه بالا باشد تا جواب دهد. منطقه ای مثل تهرانسر هم خاک بسیار سستی دارد و نمی توان در آنجا انباری کند و باید حتما میله چاه را کول گذاشت ولی این مناطق جذب بسیار خوب و مناسبی دارند. در این مناطق یک میله خالی 10 متری به اندازه یک چاه 200 متری در تهرانپارس کار خواهد کرد.

برای مناطقی با خاکی با جذب متوسط، هر واحد باید 10 متر مکعب چاه داشته باشد. به فرض مثال برای یک ساختمان 4 واحدی حدودا باید 40 متر انباری با 10 الی 20 متر میله حفر شود. این مبنای پایه است یعنی حداقل باید هر واحد 10 متر مکعب چاه داشته باشد. حفر کردن یک چاه مناسب با میله استاندارد و انباری با پهنا و ارتفاع و طول مناسب و متراژ واقعی توسط بهترین و مجهزترین اکیپ های حفاری چاه شرکت تهران پارسه در تمامی مناطق شهر تهران و حومه با قیمت مناسب.

لازم بذکر است حتما باید آب باران و سطحی از چاه فاضلاب انسانی جدا بوده و بهتر است حد الامکان چاه مربوط به آب باران از چاه فاضلاب انسانی دور باشد.
محاسبه حجم انباره چاه جذبی
حجم انباره چاه جذبی بستگی به میزان نفوذ پذیری خاک محیط، عمر طراحی چاه، تعداد حمام و سرویس بهداشتی در ساختمان و تعداد نفرات ساکن در ساختمان دارد (سهم تولید فاضلاب توسط میهمان ها نیز در ضرایب مربوطه دیده شده است).

برای یک ساختمان با عمر طراحی چاه حداقل ۱۵ سال و جمعا ۳ سرویس بهداشتی در هر آپارتمان به ازای هر نفر ساکن ۸/۲ متر مکعب انباره مورد نیاز است.یعنی برای ۵ واحد بزرگ و ۳۰ نفر ساکن در ساختمان بر اساس محاسبات حجم انباره چاه ۸۴ متر مکعب برای حداقل ۱۵ سال مکفی است.

و برای عمر چاه حداقل ۱۵ سال و جمعا بیش از ۳ سرویس در هر آپارتمان به ازای هر نفر ۳/۳ متر مکعب انباره مکفی است.یعنی برای مثال فوق در این شرایط حجم انباره ۹۹ متر مکعب مکفی است.

البته لازم به ذکر است که این محاسبه مشمول چاه آب باران نمی شود.

نکته قابل توجه آنست که بر اساس این محاسبه سطح نفوذ پذیری انباره ۲/۰ برابر مقدار عددی حجم انباره در مقیاس متر مربع باید باشد. یعنی یک انباره ۸۴ متر مکعبی باید حداقل ۸/۱۶ متر مربع سطح نفوذ از کف داشته باشد.

حفر چاه و احداث کامل سپتیک فاضلاب غرب تهران

این چاه از مصالح نفوذ ناپذیر و مقاوم در برابر خوردگی از جمله بتن یا مصالح ساختمانی یا پلی اتیلن و مواد پلیمری و غیره ساخته شده و وظیفه آن حفظ و نگهداری فاضلاب و عدم اجازه نشت از آن یا به آن توسط محیط اطراف بوده و این چاهها میبایست در دوره های کوتاه و مشخص توسط تانکرها یا دستگاه های مخصوص تخلیه گردند.

چاه های سپتیک در دو نوع یک بخشی یا چند بخشی تقسیم میشوند که این تقسیم بندی بر اساس بخش بندی داخلی سپتیک بوده به گونه ای که اگر سپتیک شامل یک بخش باشد لازم است با استفاده از دیوارهای کوتاه به عنوان موج گیر سرعت حرکت فاضلاب در ان را کاهش داده تا امکان جدا شده آب از مواد معلق در فاضلاب ایجاد گردد که به مرور زمان فضولات بصورت لجن در کف مخزن جمع خواهند شد.

حفر چاه ارت ساختمان

چاه های ارت غالباً  شامل 8 الی 10 متر میله با قطر 80 سانت تا یک متر است. در ساختمان سازی مدرن هر نوع سخت و سازی نیاز حتمی به داشتن چاه ارت دارد. ما حفاری این چاه ها را برایتان انجام می دهیم.

حفر چاه آزمایش خاک منطقه

برای گود برداری و تامین مقاومت خاک قبل از احداث ساختمان نیاز به حفر چاه آزمایش خاک هست. با حفر این چاه، نوع لایه های خاک محلی که قرار است در آن آپارتمانی احداث گردد مشخص می شود.

کول گذاری میله و انباری چاه

کول  گذاری به انباری و میله چاه با قیمت ارزان – کول گذاری باعث استحکام بسیار بالای چاه فاضلاب می شود و می توان به جرات گفت که چاهی که به درستی کول گذاری شده هیچ وقت ریزش نخواهد کرد

کول نوعی بلوک از جنس سیمان است که  در آن از مفتول برای استحکام استفاده شده . کول ها دو نوع دارند کول حلقوی گرد که مخصوص میله چاه است و قطری بین 60 الی 120 سانتیمتر دارد و ارتفاع آن 25 سانتیمتر است یعنی هر 4 تا کول یک متر طول میله را پوشش می دهد. نوع دوم کول انباری است که شکلی تقریبا بیضوی دارد و در کنار هم و روی هم چیده می شود تا فضای داخلی انباری چاه را بپوشاند تا در صورت ریزش کردن احتمالی سقف و دیواره انباری مانع از فروپاشی چاه شود.***

کار تمیز و مرتب

تمامی خدمات لوله بازکنی تخلیه چاه ما با رعایت تمامی شیوه نامه ها و اصول بهداشتی است. سرویسکار های ما موظف به انجام کار بسیار تمیز و تحویل کار به صورت شسته رفته هستند.

100% تضمینی

تجربه بالای نیروهای شرکت، حرفه ای بودن در کار، داشتن ابزار آلات مدرن همه باعث بازدهی 100% خواهد شد. به همین جهت همه خدمات ما تضمینی بی عیب و ایراد است.

خدمات سریع و فوری

ما در سطح تهران بیش از 250 سرویسکار فعال داریم. به همین جهت از نزدیکترین محل به شما، سرویسکار لوله بازکنی برایتان اعزام می کنیم. زمان رسیدن نیرو کمتر از 30 دقیقه و زمان انجام کار نیز نهایت 20 دقیقه طول خواهد کشید.

تخلیه چاه فاضلاب در نیروی هوایی

تخلیه چاه نیروی هوایی

تخلیه چاه نیروی هوایی >> شرکت فنی خدماتی پگاه تهران پارسه جام با شماره ثبت 524903 بزرگ ترین شرکت در  تهران است. ما در نظر دایم مانند سالهای قبل با ارائه خدماتی متنوع و مدرن، رضایت کامل مشتریان خود را جلب نماییم و بتوانیم مشکلات تاسیساتی مشتریان خود را  در کوتاهترین زمان برطرف کنیم. به همین جهت جمعی از بهترین و ماهرترین سرویسکاران و مقنی هارا با تجهیزات روز دنیا گرد هم در آورده ایم تا به اهداف خود جامع عمل بپوشانیم.

تخلیه چاه نیروی هوایی

شرکت تخلیه چاه لوله بازکنی و حفاری چاه پگاه تهران پارسه جام با شماره ثبت 524903

تخلیه چاه و سپتیک
لوله بازکنی
لایروبی چاه
حفر چاه فاضلاب
تعمیر چاه فاضلاب

تخلیه چاه فاضلاب نیروی هوایی

جهت کسب اطلاعات و مشاوره تخصصی رایگان با دفاتر ما در تهران در تماس باشید. جمعه و روز های تعطیل هم باز هستیم و سرویس ارائه می کنیم.

دفتر شرق تهران77031774
دفتر شمال تهران22612939
دفتر مرکزی تهران88549334
دفتر غرب تهران09124555123
دفتر جنوب تهران09124555123

تخلیه سبتیک و چاه فاضلاب سمت نیروی هوایی تهران فوری

انجام کلیه امور مربوط به تخلیه چاه نیروی هوایی از صفر تا صد در یک روز انجام می گیرد. تشخیص محل قرار گرفتن چاه، باز کردن درب چاه با هیلتی، بستن و گرفتن مجدد درب چاه بعد از اتمام کار توسط خود شرکت صورت می گیرد.

نشانه های پر بودن چاه فاضلاب

۱- بالا آمدن فاضلاب از کفشور پارکینگ یا زیر زمین یکی از علامت های پر بودن چاه است. روز های اول بیشتر هنگام غروب که مصرف بالا است، فاضلاب بالا میزند و مجدد پس از مدتی فروکش می کند.

۲- افزایش حشرات موزی در اطراف چاه فاضلاب و محوطه اطراف چاه فاضلاب از علل بالا بودن سطح آب چاه است.

۳- افزایش بوی نا مطبوع فاضلاب که اخیراً شدیدتر هم شده و افزایش شدت بو در هنگام بارندگی و ساعات اوج مصرف آب در ساختمان.

البته باید بدانیم که همیشه این نشانه دلیل بر پر بودن چاه نیست مثلا احتمال دارد که لوله فاضلاب از سر چاه کیپ شده و آب بالا میزند و یا لوله ونت آسیب دیده و بوی فاضلاب در ساختمان می پیچد.

­تانکر بزرگ لجن کش تخلیه چاه در نیروی هوایی

شرکت ما دارای تانکر های بزرگ و کوچک است که با انواع پمپ های کف کش تخلیه چاه نیروی هوایی را انجام می دهند. پمپ های کف کش آب کش، لجن کش، ارتفاع زن و پمپ بزرگ لجن کش مخصوص سبتیک بر روی تمامی تانکر های ما مستقر هستند.

تخلیه مکانیزه چاه و سپتیک در منطقه نیروی هوایی

خالی کردن فاضلاب با تانکر های مکنده با قدرت مکش بسیار بالا جهت تخلیه چاه نیروی هوایی و لایروبی مکانیزه با صرف کمترین زمان و هزینه. مکنده زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که نتوانیم و یا نخواهیم درب چاه را به اندازه ای که پمپ رد شود باز و گشاد کنیم و یا امکان قطع کردن آب مصرفی ساختمان برای لایروبی توسط مقنی نباشد و یا کمبود زمان برای لایروبی داشته باشیم. در کل مکنده هم کار تخلیه و هم کار لایروبی را بصورت مکانیزه انجام می دهد . هرچند مکنده برای تخلیه چاه مقرون به صرفه نیست اما برای لایروبی چاه بسیار مناسب و ارزان است.

­

تخلیه چاه نیروی هوایی

تخلیه چاه نیروی هوایی

لایروبی چاه سبتیک و چربی گیر

لایروبی چاه و سبتیک توسط اکیپ مخصوص لایروبی با مقنی های ماهر و باتجربه اقدام به تمیز کردن لجن های سفت می کنند. لجن ها بعد از بیرون آمدن از چاه، درون بشکه های 120 لیتری پشت نیسان های بار گیری می شوند و به بیرون شهر منتقل می گردد.

کف تراشی و تعمیرات چاه

ما برای تعمیر چاه های که بصورت مکرر و در زمان کوتاه پر می شود راه حل های متنوعی ارائه می کنیم.

راه حل اول: کف تراشی و تهزنی است که در این روش مقنی و تیم ماهر، ضمن تراش دادن چربی و لجن که در دیواره انباری چاه رسوب بسته و مانع جذب آب توسط دیواره چاه می شود، حجم آن ر نیز بزرگ تر می کنند. با این روش چاه تعمیر و احیا می خواهد شد. نخاله حاصل را با نیسان و خاور کمپرسی از محل تخلیه می کنند. این پروسه بیش از دو سه روز زمان نمی برد.

راه حل دوم: حفر چاه جذبی جدید و لوله کشی به سر چاه نو می باشد. این روش برای ما ساده ترین روش است ولی زیاد توصیه نمی شود. چون زیر ساختمان با حفر چاه جدید خالی تر خواهد شد.

راه حل سوم: حفر چاه جدید و وصل کردن چاه قدیمی به جدید که در این روش چاه اول نقش چربی و لجن گیر و چاه جدید نقش چاه جذبی را دارد و سر ریز چاه قدیمی پس از ته نشین شدن آشغال و لجن در چاه جدید ریخته و جذب می شود که آب صاف است.

راه حل چهارم: کار گذاشتن دریچه چدنی سر چاه و تخلیه آن بعد از هر بار پر شدن است. این روش بسیار خطرناک است. وقتی چاه به صورت متوالی پر و خالی می شود احتمال ریزش میله و زیر طوقه بالا خواهد بود.

روش پیشنهادی ما کف تراشی و احیای همان چاه قبلی است. چون هم زمان کمتری می برد و هم به نسبت حجمی که حاصل می شود با در نظر گرفتن خاکبرداری و لوله کشی خیلی به صرفه تر از بقیه روش ها است.

لوله بازکنی در نیروی هوایی

باز کردن کیپ شدگی لوله فاضلاب های ساختمانی و صنعتی با فنر های فولادی و دستگاه قوی ژنراتور برقی و پمپ باد.

♦ رفع مشکل لوله (چاه) کفشور حمام و سیفون توالت

♦ رفع گرفتگی لوله کفشور و سینک آشپزخانه

♦ باز کردن انسداد لوله های توالت فرنگی

♦ رفع انسداد لوله (چاه) توالت ایرانی ( سرویس بهداشتی )

♦ باز کردن لوله کفشور محوطه و پشت بام

♦  رسوب زدایی لوله قدیمی و چربی و رسوب گرفته

♦ تشخیص و رفع گرفتگی مکرر لوله

♦ بهترین روش رفع دایمی گرفتگی لوله

علت گرفتگی مکرر لوله فاضلاب: نداشتن شیب مناسب لوله، وجود جسم خارجی درون سیفون مانند( سری شیر مخلوط، فرچه دستشویی، سگک کمربند، مسواک، ژیلت اصلاح، خودکار و …). وجود سیمان نخاله ساختمانی در لوله که هنگام ساخت و ساز در لوله ریخته شده. جرم گرفتگی و چربی گرفتگی به علت شستشو های ظروف چرب آشپزخانه ایجاد می گردد از علل گرفتگی مکرر لوله های فاضلاب است. البته نقص در سیستم لوله کشی فاضلاب را نباید فراموش کرد. کار گذاشتن زانویی یا سه راهی اشتباه یا ایجاد شیب نا مناسب برای لوله هم از دلایل پرفتگی در لوله است. لوله بازکنی

وجود انحنا ها مانند زانویی، سه راهی، سیفون و تبدیل ها در لوله فاضلاب عاملی هستند که باعث انباشت آشغال و نخاله ها در لوله شده و این انباشت ها به مرور رسوب کرده و ته نشین می شوند و لوله خواهد گرفت. پس بهتر است برای اطمینان بیشتر و جلوگیری از افزایش گرفتگی که باعث افزایش هزینه شما خواهد شد بهتر است هر 6 ماه یکبار لوله ها فنر زده شود تا هم با گرفتگی بد موقع مواجه نشوید و هم بوی فاضلاب در ساختمان نپیچد. لوله بازکنی

­

تشخیص ترکیدگی لوله

نم و رطوبت که از نقص در سیستم لوله کشی آب و فاضلاب و عایق کف ایجاد می شود باعث تبله و تغییر رنگ، شوره زدن و ریختن گچ دیوار و سقف و زنگ زدن چارچوبهای در ها و بوی رطوبت و کپک زدن دیوار ها در ساختمان می شود. هر چه زمان تعمیر و تشخیص علت را به تعویق بیندازیم مسلما خسارت بیشتر شده و هزینه تعمیرات هم به مراتب بالا خواهد رفت. البته در بسیاری از موارد که ما برای تشخیص و تعمیر می رویم، علت این نم و رطوبت چیز های بسیار ساده و کم هزینه است که در کمتر از یک ساعت کاملا برطرف می شود.

قسمت اصلی کار رفع نم و چکه، تشخیص درست  و علت یابی است. بعد از آن تعمیر و  درست کردنش کار سختی نخواهد بود. مواردی را مشاهده کرده ایم که تشخیص کار در تشخیص علت مهارت نداشته و با روش آزمون و خطا اقدام به رفع مشکل کرده که هم بسیار زمان گیر و پر هزینه است و هم همه را کلافه و خسارات بیشتری به منزل خواهد زد. ما با دستگاه های دیجیتالی و صد البته تشخیص کار های ماهر، علت اصلی را شناسایی می کنیم.

تشخیص کار ما، ابتدا علت و سپس محل دقیق نشت و ترکیدگی را با دستگاه دیجیتالی پیدا می کند. سپس با برآورد هزینه تعمیر و توافق با مشتری، اقدام به کنده کاری و سپس تعمیر و نوسازی محل می کند و پس از اتمام کار محل را مثل روز اول کرده تحویل مشتری می دهند. تشخیص کار های ما، لوله کش های ماهر و در بنایی هم سر رشته دارند یعنی تمام کار را برایتان انجام می دهند.***

شرکت رسمی حفاری چاه در نیروی هوایی

حفر انواع چاه های جذبی فاضلاب چاه آب چاه ارت آزمایش خاک و کانال توسط مقنی های ماهر و با تجربه با تجهیزات مدرن و کامل در کمترین زمان. برسی چاه جهت کار گذاشتن کول در انباری و میله چاه. کول ها بلوک های سیمانی حلقوی و بیضی شکلی هستند که برای جلوگیری از ریزش کردن احتمالی چاه در آن کار گذاشته می شود. **

حفاری چاه جذبی فاضلاب ارزان فوری

شرکت پگاه تهران پارسه جام با شماره ثبت رسمی آمادگی دارد هر نوع چاه جذبی را در تهران اجرا نماید. به همین جهت چندین اکیپ مجهز و ماهر مقنی ها را در هم جمع آوردیم تا در اسرع وقت هر نوع کاری حفاری را انجام دهیم. حفر چاه فاضلاب توسط مقنی های ماهر با تجهیزات مدرن و کامل از صفر تا صد، در کوتاهترین زمان و قیمتی مناسب در سرتاسر شهر بزرگ تهران.

آپارتمان به نسبت واحد های آن به چند چاه نیاز دارد؟ حجم چاه چه مقدار باید باشد؟ میله چاه با چه قطری حفر شود و چقدر عمق داشته باشد؟ آیا میله چاه را کول گذاری کنیم یا نه؟ انباری چاه در چه عمقی حفر شود و چند در چند باشد و چه حجمی داشته باشد؟ آیا انباری نیاز به کول گذاری دارد؟ آیا باید با بلوک انباری را مستحکم نمود؟ در کجای ساختمان مناسب است چاه حفر کنیم؟ این های سوالات مهم و تخصصی هستند که باید توسط کارشناس خبره شرکت ما پاسخ داده شود تا مشکلی در آیند پیش نیاید.

اجزای چاه های فاضلاب استاندارد:

1 – میله چاه: قسمتی از چاه که ما می توانیم ببینیم. استوانه ای به قطر 70 الی یک متر است که عمق آن به نسبت جنس خاک منطقه از 4 متر الی 20 متر متغیر است.

2 – انباری چاه:  مخزن اصلی چاه فاضلاب است که به صورت چادری حفر می شود که غالبا عرض آن 2 الی 3 متر ، ارتفاع آن نیز 2 الی 3 متر و طول آن به نسبت تعداد واحد های ساختمانی متغیر است.

3 – طوقه چینی سر چاه: از ارتفاع 1 الی 2 متری سطح زمین قطر میله را بیشتر می کنیم و به شکل طاقچه درست می کنیم و از همان جا آجر ها را به صورت گرد می چینیم و با بالا آمدن قطر دایره حاصل از آجر چینی را کمتر می کنیم تا در نهایت کامل درب چاه بسته شود . ملات برای لای آجر ها، سیما ن سیاه با ماسه است.

4 – گلدانی سر چاه: در حین طوقه چینی در وسط طوقه گلدانی سفالی یا پلی اتیلن کار گذاشته می شود تا در حین ریختن آب توسط لوله ها، گلدانی آب را به مرکز چاه هدایت کند تا ریزش آب، دیواره خاکی چاه را شستشو ندهد تا چاه ریزش کند.

5 – کول گذاری میله و انباری چاه: در مناطقی که خاک سست دارند برای جلوگیری از ریزش احتمالی چاه میله و انباری چاه را با کول یا همان بلوک های گرد و استوانه ای می پوشانیم تا مانع از ریزش خاک چاه شود.

کار تمیز و مرتب

تمامی خدمات لوله بازکنی تخلیه چاه ما با رعایت تمامی شیوه نامه ها و اصول بهداشتی است. سرویسکار های ما موظف به انجام کار بسیار تمیز و تحویل کار به صورت شسته رفته هستند.

100% تضمینی

تجربه بالای نیروهای شرکت، حرفه ای بودن در کار، داشتن ابزار آلات مدرن همه باعث بازدهی 100% خواهد شد. به همین جهت همه خدمات ما تضمینی بی عیب و ایراد است.

خدمات سریع و فوری

ما در سطح تهران بیش از 250 سرویسکار فعال داریم. به همین جهت از نزدیکترین محل به شما، سرویسکار لوله بازکنی برایتان اعزام می کنیم. زمان رسیدن نیرو کمتر از 30 دقیقه و زمان انجام کار نیز نهایت 20 دقیقه طول خواهد کشید.

تخلیه چاه مرزداران

شرکت تخلیه چاه لوله بازکنی و حفاری چاه پگاه تهران پارسه جام با شماره ثبت 524903

تخلیه چاه و سپتیک
لوله بازکنی
لایروبی چاه
حفر چاه فاضلاب
رفع نم و تشخیص

تخلیه چاه مرزداران >> شرکت فنی خدماتی پگاه تهران پارسه جام با شماره ثبت رسمی 524903 یکی از معدود شرکت های رسمی و معتبر در زمینه تخلیه چاه مرزداران در تهران است. هدف اصلی تیم بزرگ تهران پارسه جلب رضایت مشتری با خدمات مدرن و حرفه ای است.

خدمات شرکت تهران پارسه در غرب تهران (بر روی خدمت مورد نظر کلیک نمایید)

 • 88549334

  تخلیه چاه مرکز تهران

 • 22612939

  تخلیه چاه شمال تهران

 • 77031774

  تخلیه چاه شرق تهران

تخلیه چاه فاضلاب مرزداران

شرکت تهران پارسه با 20 سال سابقه کاری، بزرگترین شرکت تخلیه و تعمیرات تخصصی چاه های فاضلاب است. جهت کسب اطلاعات و مشاوره تخصصی رایگان با دفاتر ما در تهران در تماس باشید. جمعه و روز های تعطیل هم باز هستیم و سرویس ارائه می کنیم.

تخلیه چاه مرزداران صفر تا صد

اگر قصد تخلیه چاه مرزداران را دارید کل مراحل کار را به ما بسپارید. ما محل چاه را پیدا  باز می کنیم. تخلیه چاه مرزداران را انجام می دهیم. در صورت لزوم لایروبی و کف تراشی کرده و در نایت مجدد درب چاه را مثل روز اول می بندیم.

تخلیه چاه مرزداران

تخلیه چاه مرزداران

نشانه های پر بودن چاه فاضلاب

۱- فاضلاب از آخرین طبقه منفی از کف شوی ها خود ه خود بالا می آید و پس از مدتی فروکش می کند. البته بیشتر هنگام غروب و در هنگام بارندگی این حالت شدت می یابد.

۲- افزایش حشرات موزی در اطراف چاه فاضلاب و محوطه اطراف چاه فاضلاب از علل بالا بودن سطح آب چاه است.

۳- افزایش بوی نا مطبوع فاضلاب که اخیراً شدیدتر هم شده و افزایش شدت بو در هنگام بارندگی و ساعات اوج مصرف آب در ساختمان.

البته باید بدانیم که همیشه این نشانه دلیل بر پر بودن چاه نیست مثلا احتمال دارد که لوله فاضلاب از سر چاه کیپ شده و آب بالا میزند و یا لوله ونت آسیب دیده و بوی فاضلاب در ساختمان می پیچد. تشخیص پر بودن را به عهده ما بگذارید تا بی دلیل درب چاه را نشکافید.

 دفتر غرب تهران09124555123
دفتر شمال تهران22612939
دفتر شرق تهران77031774
دفتر مرکزی تهران88549334
دفتر جنوب تهران09124555123

شرکت تخلیه چاه مرزداران با تانکر لجن کش

شرکت ما دارای کامیون های بادسان و بنز 911 مجهز به تانکر های بزرگ و کوچک است که با انواع پمپ های کف کش تخلیه انجام می دهند. پمپ های کف کش آب کش، لجن کش، ارتفاع زن و پمپ بزرگ لجن کش مخصوص سبتیک بر روی تمامی تانکر های ما مستقر هستند.

تخلیه چاه فاضلاب مکانیزه در مرزداران

خالی کردن فاضلاب با تانکر های مکنده با قدرت مکش بسیار بالا جهت تخلیه و لایروبی مکانیزه با صرف کمترین زمان و هزینه. مکنده زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که نتوانیم و یا نخواهیم درب چاه را به اندازه ای که پمپ رد شود باز و گشاد کنیم و یا امکان قطع کردن آب مصرفی ساختمان برای لایروبی توسط مقنی نباشد و یا کمبود زمان برای لایروبی داشته باشیم. در کل مکنده هم کار تخلیه و هم کار لایروبی را بصورت مکانیزه انجام میدهد . هرچند مکنده برای تخلیه چاه مقرون به صرفه نیست اما برای لایروبی چاه بسیار مناسب و ارزان است.

­

لایروبی چاه سبتیک و چربی گیر

لایروبی چاه و سبتیک توسط اکیپ مخصوص لایروبی با مقنی های ماهر و باتجربه اقدام به تمیز کردن لجن های سفت می کنند. لجن ها بعد از بیرون آمدن از چاه، درون بشکه های 120 لیتری پشت نیسان های بار گیری می شوند و به بیرون شهر منتقل می گردد.

کف تراشی و تعمیرات چاه

ما بزرگترین مرکز تعمیرات تخصصی چاه های فاضلاب قدیمی است که زود به زود پر می شوند. ما اینگونه چاه ها را طوری تعمیر می کنیم که دوباره بیش از 10 سال چاه پر نشود.ما برای تعمیر چاه های که بصورت مکرر و در زمان کوتاه پر می شود راه حل های متنوعی ارائه می کنیم.

راه حل اول: کف تراشی و تهزنی است که در این روش مقنی و تیم ماهر، ضمن تراش دادن چربی و لجن که در دیواره انباری چاه رسوب بسته و مانع جذب آب توسط دیواره چاه می شود، حجم آن ر نیز بزرگ تر می کنند. با این روش چاه تعمیر و احیا می خواهد شد. نخاله حاصل را با نیسان و خاور کمپرسی از محل تخلیه می کنند. این پروسه بیش از دو سه روز زمان نمی برد.

راه حل دوم : حفر چاه جذبی جدید و لوله کشی به سر چاه نو می باشد. این روش برای ما ساده ترین روش است ولی زیاد توصیه نمی شود. چون زیر ساختمان با حفر چاه جدید خالی تر خواهد شد.

راه حل سوم : حفر چاه جدید و وصل کردن چاه قدیمی به جدید که در این روش چاه اول نقش چربی و لجن گیر و چاه جدید نقش چاه جذبی را دارد و سر ریز چاه قدیمی پس از ته نشین شدن آشغال و لجن در چاه جدید ریخته و جذب می شود که آب صاف است.

ره حل چهارم : کار گذاشتن دریچه چدنی سر چاه و تخلیه آن بعد از هر بار پر شدن است. این روش بسیار خطرناک است. وقتی چاه به صورت متوالی پر و خالی می شود احتمال ریزش میله و زیر طوقه بالا خواهد بود.

روش پیشنهادی ما کف تراشی و احیای همان چاه قبلی است. چون هم زمان کمتری می برد و هم به نسبت حجمی که حاصل می شود با در نظر گرفتن خاکبرداری و لوله کشی خیلی به صرفه تر از بقیه روش ها است.

لوله بازکنی مرزداران

باز کردن کیپ شدگی لوله فاضلاب های ساختمانی و صنعتی با فنر های فولادی و دستگاه قوی ژنراتور برقی و پمپ باد.

♦ رفع مشکل لوله (چاه) کفشور حمام و سیفون توالت

♦ رفع گرفتگی لوله کفشور و سینک آشپزخانه

♦ باز کردن انسداد لوله های توالت فرنگی

♦ رفع انسداد لوله (چاه) توالت ایرانی ( سرویس بهداشتی )

♦ باز کردن لوله کفشور محوطه و پشت بام

♦  رسوب زدایی لوله قدیمی و چربی و رسوب گرفته

♦ تشخیص و رفع گرفتگی مکرر لوله

♦ بهترین روش رفع دایمی گرفتگی لوله

علت گرفتگی مکرر لوله فاضلاب: نداشتن شیب مناسب لوله، وجود جسم خارجی درون سیفون مانند( سری شیر مخلوط، فرچه دستشویی، سگک کمربند، مسواک، ژیلت اصلاح، خودکار و …). وجود سیمان نخاله ساختمانی در لوله که هنگام ساخت و ساز در لوله ریخته شده. جرم گرفتگی و چربی گرفتگی به علت شستشو های ظروف چرب آشپزخانه ایجاد می گردد از علل گرفتگی مکرر لوله های فاضلاب است. البته نقص در سیستم لوله کشی فاضلاب را نباید فراموش کرد. کار گذاشتن زانویی یا سه راهی اشتباه یا ایجاد شیب نا مناسب برای لوله هم از دلایل پرفتگی در لوله است.

وجود انحنا ها مانند زانویی، سه راهی، سیفون و تبدیل ها در لوله فاضلاب عاملی هستند که باعث انباشت آشغال و نخاله ها در لوله شده و این انباشت ها به مرور رسوب کرده و ته نشین می شوند و لوله خواهد گرفت. پس بهتر است برای اطمینان بیشتر و جلوگیری از افزایش گرفتگی که باعث افزایش هزینه شما خواهد شد بهتر است هر 6 ماه یکبار لوله ها فنر زده شود تا هم با گرفتگی بد موقع مواجه نشوید و هم بوی فاضلاب در ساختمان نپیچد.

­

تشخیص ترکیدگی لوله

نم و رطوبت که از نقص در سیستم لوله کشی آب و فاضلاب و عایق کف ایجاد می شود باعث تبله و تغییر رنگ، شوره زدن و ریختن گچ دیوار و سقف و زنگ زدن چارچوبهای در ها و بوی رطوبت و کپک زدن دیوار ها در ساختمان می شود. هر چه زمان تعمیر و تشخیص علت را به تعویق بیندازیم مسلما خسارت بیشتر شده و هزینه تعمیرات هم به مراتب بالا خواهد رفت. البته در بسیاری از موارد که ما برای تشخیص و تعمیر می رویم، علت این نم و رطوبت چیز های بسیار ساده و کم هزینه است که در کمتر از یک ساعت کاملا برطرف می شود.

قسمت اصلی کار رفع نم و چکه، تشخیص درست  و علت یابی است. بعد از آن تعمیر و  درست کردنش کار سختی نخواهد بود. مواردی را مشاهده کرده ایم که تشخیص کار در تشخیص علت مهارت نداشته و با روش آزمون و خطا اقدام به رفع مشکل کرده که هم بسیار زمان گیر و پر هزینه است و هم همه را کلافه و خسارات بیشتری به منزل خواهد زد. ما با دستگاه های دیجیتالی و صد البته تشخیص کار های ماهر، علت اصلی را شناسایی می کنیم.

تشخیص کار ما، ابتدا علت و سپس محل دقیق نشت و ترکیدگی را با دستگاه دیجیتالی پیدا می کند. سپس با برآورد هزینه تعمیر و توافق با مشتری، اقدام به کنده کاری و سپس تعمیر و نوسازی محل می کند و پس از اتمام کار محل را مثل روز اول کرده تحویل مشتری می دهند. تشخیص کار های ما، لوله کش های ماهر و در بنایی هم سر رشته دارند یعنی تمام کار را برایتان انجام می دهند.***

حفاری چاه جذبی فاضلاب در مرکز تهران

شرکت پگاه تهران پارسه جام با شماره ثبت رسمی آمادگی دارد هر نوع چاه جذبی را در تهران اجرا نماید. به همین جهت چندین اکیپ مجهز و ماهر مقنی ها را در هم جمع آوردیم تا در اسرع وقت هر نوع کاری حفاری را انجام دهیم. حفر چاه فاضلاب توسط مقنی های ماهر با تجهیزات مدرن و کامل از صفر تا صد، در کوتاهترین زمان و قیمتی مناسب در سرتاسر شهر بزرگ تهران.

ما برای حفاری چاه قرارداد رسمی می بندیم تا هرگونه مسئولیت را از گردن شما بردایم. حفر انواع چاه های جذبی فاضلاب چاه آب چاه ارت آزمایش خاک و کانال توسط مقنی های ماهر و با تجربه با تجهیزات مدرن و کامل در کمترین زمان. برسی چاه جهت کار گذاشتن کول در انباری و میله چاه. کول ها بلوک های سیمانی حلقوی و بیضی شکلی هستند که برای جلوگیری از ریزش کردن احتمالی چاه در آن کار گذاشته می شود.

اجزای چاه های فاضلاب استاندارد:

1 – میله چاه: قسمتی از چاه که ما می توانیم ببینیم. استوانه ای به قطر 70 الی یک متر است که عمق آن به نسبت جنس خاک منطقه از 4 متر الی 20 متر متغیر است.

2 – انباری چاه:  مخزن اصلی چاه فاضلاب است که به صورت چادری حفر می شود که غالبا عرض آن 2 الی 3 متر ، ارتفاع آن نیز 2 الی 3 متر و طول آن به نسبت تعداد واحد های ساختمانی متغیر است.

3 – طوقه چینی سر چاه: از ارتفاع 1 الی 2 متری سطح زمین قطر میله را بیشتر می کنیم و به شکل طاقچه درست می کنیم و از همان جا آجر ها را به صورت گرد می چینیم و با بالا آمدن قطر دایره حاصل از آجر چینی را کمتر می کنیم تا در نهایت کامل درب چاه بسته شود . ملات برای لای آجر ها، سیما ن سیاه با ماسه است.

4 – گلدانی سر چاه: در حین طوقه چینی در وسط طوقه گلدانی سفالی یا پلی اتیلن کار گذاشته می شود تا در حین ریختن آب توسط لوله ها، گلدانی آب را به مرکز چاه هدایت کند تا ریزش آب، دیواره خاکی چاه را شستشو ندهد تا چاه ریزش کند.

5 – کول گذاری میله و انباری چاه: در مناطقی که خاک سست دارند برای جلوگیری از ریزش احتمالی چاه میله و انباری چاه را با کول یا همان بلوک های گرد و استوانه ای می پوشانیم تا مانع از ریزش خاک چاه شود.

­

کار تمیز و مرتب

تمامی خدمات لوله بازکنی تخلیه چاه ما با رعایت تمامی شیوه نامه ها و اصول بهداشتی است. سرویسکار های ما موظف به انجام کار بسیار تمیز و تحویل کار به صورت شسته رفته هستند.

100% تضمینی

تجربه بالای نیروهای شرکت، حرفه ای بودن در کار، داشتن ابزار آلات مدرن همه باعث بازدهی 100% خواهد شد. به همین جهت همه خدمات ما تضمینی بی عیب و ایراد است.

خدمات سریع و فوری

ما در سطح تهران بیش از 250 سرویسکار فعال داریم. به همین جهت از نزدیکترین محل به شما، سرویسکار لوله بازکنی برایتان اعزام می کنیم. زمان رسیدن نیرو کمتر از 30 دقیقه و زمان انجام کار نیز نهایت 20 دقیقه طول خواهد کشید.

تخلیه چاه فاضلاب ستارخان

تخلیه چاه ستارخان

تخلیه چاه ستارخانشرکت پگاه تهران پارسه جام با شماره ثبت رسمی 524903 یکی از شرکت های بزرگ تخلیه چاه ستارخان است. هدف بزرگ ما کسب رضایت مشتری با کار حرفه ای، اخلاق خوب و قیمت مناسب است. به همین جهت جمعی از مقنی های ماهر، سرویسکاران لوله بازکنی با تجربه و تجهیزات مدرن را کنار هم جمع نموده ایم.

تخلیه چاه ستارخان

تخلیه چاه فاضلاب ستارخان

خدمات شرکت تخلیه چاه پگاه تهران پارسه جام فقط منحصرا خالی کردن چاه های فاضلاب نیست بلکه اکثر کار های خدماتی و تاسیساتی را شامل می شود. اینجا به تعدادی از این خدمات که ممکن هست هر زمان به آن نیاز پیدا کنید را می شمارم.

 • لوله کشی آب و فاضلاب که شامل لوله کشی ساختمان های نو ساز و همچنین تعمیر و تعویض لوله های ساختمان های قدیمی می شود.
 • نشت یابی با دستگاه، رفع نم و چکه.
 • لوله بازکنی چاه بازکنی که شاید در اکثر منازل به آن نیاز پیدا شود.
 • حفاری چاه فاضلاب چاه ارت و آب.
 • تعمیر چاه قدیمی و احیای مجدد آن برای بازیابی قدرت جذب اولیه چا .
 • تعمیر و باز سازی چاه های ریزش کرده.
 • بازسازی و تغییرات داخلی ساختمان و واحد شما توسط معمار های بل تجربه و ماهر.
 • تعمیرات تخصصی کاسه توالت های فرنگی.
 • برداشتن کف ایزوگام و عایق کاری، کاشی سرامیک موزائیک و سنگ کاری.

09124555123

مراحل تخلیه چاه در ستارخان

خالی کردن چاه فاضلاب مراحلی دارد که در زیر به آن ها اشاره می کنیم:

 1. اطمینان از پر بودن چاه
 2. پیدا کردن محل دقیق سر چاه
 3. باز کردن و تخریب بتن سر چاه
 4. تخلیه کردن چاه با تانکر های بزرگ لجن کش
 5. لایروبی مکانیزه با تانکر بزرگ مکنده
 6. لایروبی دستی توسط مقنی به درخواست شما
 7. بستن مجدد درب چاه و بنایی نهایی
درب چاه را به اشتباه باز نکنید

طبق تجربه مشاهده کرده ایم که گرفتگی لوله از زانویی سر چاه را با پر بودن چاه اشتباه گرفته اند و درب چاه را باز کرده و چاه را خالی دیده اند. یا با انتشار بوی فاضلاب اقدام به باز کردن درب چاه گرفته اند. انتشار بوی فاضلاب 7 الی 8 علت دارد که سخت ترین و پر هزینه ترین آن تخلیه چاه است. مابقی علت ها ساده و بسیار کم هزینه است و ربطی به چاه ندارد. قبل از اقدام به باز کردن درب چاه با کارشناسان ما مشورت کنید تا مرتکب اشتباه نشوید. ما تجربه 20 ساله خود را در اختیار شما خواهیم گذاشت.

قدم بعدی برای تخلیه چاه ستارخان، پیدا کردن محل دقیق چاه و سپس باز کردن سر چاه است که غالبا با آجر و سیمان طوقه چینی شده است. برای اینکار نیاز به یک فرد ماهر و یک هیلتی برقی است تا با کمترین تخریب و دردسر درب چاه به اندازه مورد نیاز جهت تخلیه باز گردد. سپس توسط همان نیرو پس از تخلیه و اتمام کار، طوقه چینی و بسته شود.

تذکر جدی ما در مورد باز کردن درب چاه این است که حتما حتما از مقنی و فرد ماهر برای باز کردن درب چاه استفاده کنید. کارگر ساده مهارت لازم برای این کار را ندارد و ممکن است شما را به درد سر بزرگ بیندازد. بیشتر چاه های بعد از پر شدن ریزش می کنند و ممکن است با اولین ضربه کلنگ یا هیلتی کل طوقه و کارگر به درون چاه سقوط کنند و جانشان را از دست بدهند. ولی نیروی ماهر این کار ابتدا خطرات را بررسی کرد سپس با احتیاط کافی و تجربه ای که دارد اقدام با باز کردن درب چاه می کند.

­

تخلیه چاه با پمپ کف کش و تانکر بزرگ در ستارخان

تخلیه چاه ستارخان با پمپ های کف کش آب کشی و لجن کشی با تانکر بزرگ یکی از رایجترین و مناسب ترین روشهای خالی کردن آب و لجن چاه است که در زمان بسیار کم و قیمت نا چیزی انجام می گیرد.

البته لازمه اقدام به تخلیه هر چاهی باز کردن و یا بهتر بگویم باز بودن درب چاه است تا بتوان پمپ کفکش و یا شیلنگ مخصوص تانکر مکنده را به درون چاه فرستاد. بعضی از مشتریان ما به اشتباه فکر می کنند که از لوله کفشور و یا لوله توالت می توان چاه را تخلیه نمود ولی اینکار عملا غیر ممکن است و حتما باید درب چاه باز شود. حال اگر قرار به تخلیه چاه با پمپ کفکش بود درب چاه به اندازه 45 در 45 سانتیمتر باید گشاد شود و برای تخلیه با مکنده به اندازه ای که شیلنگ مکنده عبور کند یعنی به اندازه یک لوله هشت سانتی باز شود کفایت خواهد کرد.­

علت پر شدن مکرر چاه فاضلاب سمت ستارخان

چاه فاضلاب باید خاصیت جذبی داشت باشد. یعنی فاضلابی که در چاه وارد می شود باید از چاه جذب خاک شده و دفع گردد. به علت وجود چربی و لجن ته نشین شد در چاه بعد از مدتی منفذهای جذبی چاه کور می شود و چاه خاصیت جذبی خود را از دست خواهد داد. این امر باعث پر شدن زود به زود چاه فاضلاب می شود. البته کم بودن حجم چاه نیز خود دلیلی برای پر شدن زود هنگام چاه است. طی سال های اخیر چون سازندگان آپارتمان ها تصور می کردند که به زودی به سیستم فاضلاب شهری وصل خواهند شد و در برخی موارد هم به علت بالا بودن هزینه حفر چاه اقدام به حفر چاه کوچک نموده اند. همین امر باعث پر شدن زود هنگام چاه فاضلاب های ساختمان ها شده است.

ما این مشکل را به صورت حرفه ای برایتان حل می کنیم تا چاه فاضلاب منزلتان بالای 20 سال پر نشود. این کار و این اکیپ تنها در اختیار 5 درصد از شرکت های تخلیه چاه در تهران است. ما یکی از شرکت های معتبر و بزرگ در این زمینه هستیم که در این 20 سال بالای 1000 چاه تعمیر نموده ایم که هیچ کدام هنوز پر نشده اند.

­حل مشکل پر شدن مکرر چاه فاضلاب

کف تراشی عملیات حرفه ای است که با آن چاه های فاضلاب را تعمیر می کنیم. 95% شرکت های تخلیه چاه این اکیپ را ندارند و در مواجه با این مشکل فقط حفر چاه نو را پیشنهاد خواهند نمود. ما هم اکیپ حفر چاه نو داریم ولی قادر هستیم همین چاه فعلی شما را که زود به زود پر می شود را نیز تعمیر و احیا کنیم. بعد از تعمیر، این چاه بالای 10 سال کار خواهد نمود و پر نخواهد شد.****

حفر چاه فاضلاب در ستارخان

ما جهت حفر چاه مقنی های ماهر و با تجربه ی داریم که تمامی وسایل و تجهیزات مورد نیاز را به همراه دارند و در کمترین زمان قادرند هر نوع چاه جذبی ارت آزمایش خاک و کانالی را حفر نمایند.

حفر کانال، حفر مسیر لوله کشی رو شکافت و زیر شکافت جهت اتصال سیستم لوله کشی فاضلاب به فاضلاب شهری اگو. اجرای دقیق و بی نقص اتصال فاضلاب با در نظر گرفتن مناسب ترین شیب و ارتفاع مورد نیاز جهت اتصال.

اتصال لوله کشی فاضلاب به اگو در ستارخان

اتصال لوله کشی در ابتدا نیاز به مجوز از ارگان های مربوطه مثل آب و فاضلاب دارد. در صورتی که این مجوز ها اخذ شده باشد ما عملیات جمع کردن لوله ها و کنده کاری و اتصال را انجام خواهیم داد. به علت اینکه در هنگام اتصال به فاضلاب شهری تمامی لوله ها با هم جمع شده و با یک لوله 110 به فاضلاب متصل می شود گرفتگی های فاضلاب اصلی به شدت افزایش می یابد. در نظر داشته باشید وقتی که فاضلاب ساختمان را به اگو متصل می کنید حتما چندین کف شور در مسیر لوله در پارکینگ قرار دهید تا در صورت مسدود شدن مسیر اصلی که اصلا دور از انتظار نیست، فاضلاب از پارکینگ بالا بزند. اگر این کفشور را قرار ندهید در هر بار گرفتگی، فاضلاب از طبقه اول و از منزل یکی از ساکنین بالا خواهد زد که چون لوله اصلی است فورا منزل پر خواهد شد از فاضلاب طبقات بالا.***

لوله بازکنی ستارخان

باز کردن کیپ شدگی مسیر فاضلاب با دستگاه لوله بازکنی و انواع مختلف فنر و همچنین رسوب گیری و چربی زدایی لوله ها توسط لوله باز کن ها ما انجام می شود. در آوردن اجسام و اشیاء افتاده در لوله با انبر های مخصوص قابل انجام است. ( در آوردن گوشی موبایل انگشتری ساعت کلید سویچ فرچه اسپری و …. ) .

باز کردن گرفتگی انواع لوله های فاضلاب از هر نوع و هر جنس توسط نیرو های شرکت تهران پارسه. رفع گرفتگی لوله های چدنی قدیمی، لوله های گالوانیز و آهنی، لوله های پلیکا، لوله های پوش فیت و لوله های پلی اتیلن با فنر های مخصوص بدون آسیب رساندن به لوله توسط سرویس کار های لوله باز کنی حرفه ای و با تجربه در نظام آباد تهران.

چاه بازکنی در خیابان ستارخان

بهترین و متداول ترین روش برای رفع گرفتگی و لوله بازکنی استفاده از فنر های فولادی در قطر ها و طول های مختلف است که توسط دستگاه ژنراتور برقی مخصوص لوله بازکنی درون لوله به دوران در می آید. وقتی لوله با فنر باز می شود به غیر از بر طرف شدن جسم گیر کرده در محل گرفتگی لوله، سایر قسمت های لوله هم با فنر تمیز و چربی زدایی می شود. ما سر فنر را  سانت خم می کنیم و فنر در حال چرخش کل جداره داخلی لوله را تراشیده و تمیز می کند.

­خدمات لوله بازکنی چاه بازکنی ما بصورت تمام وقت می باشد که توسط بیش از  40 سرویسکار ماهر و حرفه ای در محله نظام آباد با تجهیزات کامل و مدرن انجام می شود. مهم ترین هدف ما در حین انجام کار، رضایت مشتری می باشد که تنها از طریق کار تمیز، سریع ، اساسی و قیمت مناسب حاصل می شود.

تعمیرات تخصصی کاسه توالت های فرنگی در ستارخان

کاسه توالت های فرنگی با توجه به شکل ظاهری و نوع تخلیه فاضلاب، سیستم حساسی دارد که باید هر چند وقت یک بار سرویس و تنظیم شود. عدم سرویس به موقع این کاسه ها موجب به هدر رفتن آب شرب شهری و اسراف می شود. همچنین گرفتگی های مکرر و هزینه هایی که باید برای رفع گرفتگی پرداخت نمایید در بسیاری از موارد به علت عدم سرویس به موقع مخزن توالت فرنگی است.

چرا ما ؟

پشتیبانی عالی

تیم پشتیبانی جهت مشاوره تخصصی رایگان، 24 ساعته در خدمت شما است.

قیمت ارزان و رقابتی

قیمت تمامی خدمات ما بر مبنای نرخ اتحادیه حتی کمتر از آن بوده و قطعی می باشد.

20 سال تجربه

ما با 20 سال سابقه کار موفق، قادر به انجام هر نوع پروژه سنگین و حرفه ای هستیم.

لوله-بازکنی-تهران

لوله بازکنی سمت ستارخان


لوله بازکنی چاه بازکنی کلیه لوله های ساختمانی و صنعتی چدنی، پلیکا، پلی اتیلن، سیمانی و آهنی از یک تا 30 اینچ با تجهیزات مدرن در کمترین زمان و نازلترین قیمت. باز کردن گرفتگی لوله های دستشویی، حمام، آشپزخانه، توالت فرنگی و … با فنر های قوی و پمپ باد برقی.

لوله بازکنی فوری ارزان تضمینی، چاه بازکنی با قیمت مقطوع و شبانه روزی. رسوب کنی و چربی زدایی جداره داخلی لوله با روشهای منحصر به فرد. پرداخت هزینه به شرط باز شدن لوله انجام می گیرد.

باز کردن و شستشوی لوله های بزرگ بین منهولی با دستگاه حرفه ای واتر جت انجام می گیرد. باز کردن این لوله ها با روش فنر بلند و قوی، پمپ باد، باز کردن با فشار پمپ کف کش و بهترین روش یعنی باز کردن با دستگاه واتر جت.


تخلیه چاه در تهران

تخلیه چاه فاضلاب در ستارخان


تخلیه چاه ستارخان و سپتیک با تانکر های بزرگ و انواع پمپ های کف کش آب کش، لجن کش و ارتفاع زن. تخلیه و لایروبی مکانیزه چاه با تانکر های ساکشن مکنده بدون نیاز به نیروی انسانی و بدون آلودگی با هزینه خیلی کمتر. لایروبی و لجن کشی دستی، کف تراشی و تعمیرات تخصصی چاه با باز کردن چشمه های جذبی چاه فاضلاب.

پیدا کردن محل قرار گرفتن چاه در ساختمان، باز کردن درب چاه با چکش برقی به اندازه مورد نیاز با توجه با نوع تخلیه و بستن مجدد درب چاه پس از اتمام کار همه توسط نیروی های شرکت تهران پارسه.


حفر چاه فاضلاب تهران فوری

حفر چاه در ستار خان


حفاری چاه جذبی فاضلاب، چاه آب، ارت، آزمایش خاک، حفر کانال و رایزر، اتصال لوله کشی به فاضلاب شهری اگو توسط مقنی های با تجربه و حرفه ای. کول گذاری میله و انباری چاه. کار گذاشتن دریچه چدنی و طوقه چینی سر چاه. محاسبه مقدار حجم مورد نیاز برای حفر چاه در یک ساختمان و تعیین شکل و اندازه انباری و میله چاه.

کارشناسی و تعیین محل مناسب حفر چاه در ساختمان، تعیین عمق میله و حجم انباری توسط حرفه ای ترین متخصصین شرکت تهران پارسه. ساخت سپتیک فاضلاب ساخت منهل و چربی گیر.


تخلیه فاضلاب فردوس

تخلیه چاه بلوار فردوس

تخلیه چاه بلوار فردوستخلیه چاه بلوار فردوس >> شرکت پگاه تهران پارسه جام ، بزرگترین شرکت تخلیه چاه لوله بازکنی حفر چاه تعمیرات چاه قدیمی لایروبی و تعمیرات توالت فرنگی در غرب تهران می باشد. این شرکت بزرگ با شماره ثبت رسمی 524903 و بیمه تمام خدمات خود را به صورت کاملا تضمینی و با نرخ اتحادیه انجام می دهد.


تخلیه چاه و سبتیک

لوله بازکنی چاه بازکنی

حفاری چاه فاضلاب

تعمیرات تخصصی چاه ریزشی

خدمات شرکت تهران پارسه در غرب تهران (بر روی خدمت مورد نظر کلیک نمایید)

 • 09124555123

  تخلیه چاه غرب و جنوب تهران

 • 22612939

  تخلیه چاه شمال تهران

 • 88549334

  تخلیه چاه مرکز تهران

 • 77031774

  تخلیه چاه شرق تهران

تخلیه چاه غرب تهران >>  شرکت فنی خدماتی تهران پارسه با سابقه 15 ساله خود در نظر دارد باز هم خدمات مدرن و متنوعی را به همشهریان محترم ارائه نماید. به همین منظور تعدادی از بهترین و ماهرترین سرویسکارها و مقنی ها را گردهم آورده و با در اختیار گذاشتن تجهیزات به روز و پیشرفته خدمات شایسته ای را ارائه نماید. ما بصورت 24 ساعته در حال فعالیت هستیم تا در هر ساعت از شبانه روز، مشکلات فاضلاب شما را مرتفع نماییم.

شرکت تهران پارسه  آماده عقد قرار داد با شرکتها و ارگانهای دولتی و خصوصی می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

تخلیه چاه بلوار فردوس

تخلیه چاه بلوار فردوس

تخلیه چاه در بلوار فردوس

09124555123  شماره مستقیم مدیریت بداغی

جهت دریافت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با یکی از شماره های این شرکت تماس حاصل فرمایید. بصورت شبانه روزی آماده پاسخگویی و خدمات رسانی به شما عزیزان هستیم.

دفتر بلوار فردوس09124555123
دفتر مرکزی88549334
دفتر تهرانپارس77031774
دفتر شمیرانات22612936
دفتر جمهوری09124555123

لوله بازکنی در بلوار فردوس

باز کردن لوله فاضلاب (حمام، توالت ایرانی و فرنگی، سینک آشپزخانه، کف شور پارکینگ و … ) با دستگاه و فنر و پمپ تراکم باد توسط سرویسکار های لوله بازکنی بلوار فردوس ما انجام می شود. این نفرات ماهر هستند و بدون خرابی و آلودگی تمیز و تضمینی کار می کنند. رفع گرفتگی از لوله های سیمان و مصالح و نخاله رفته را نیز انجام می دهیم. البته بدون برداشتن کاسه یا تعویض لوله و با روش های کاملا منحصر به فرد و عالی.

رفع گرفتگی توالت فرنگی، تنظیم سیفون توالت فرنگی، تعویض و نصب کاسه توالت فرنگی.

چاه بازکنی رفع گیر لوله

کار چاه بازکنی ما در تمامی مناطق تهران شبانه روزی و نیم ساعته است. قیمت های ما هم طبق نرخ اعلامی اتحادیه لوله بازکنی و تخلیه چاه بلوار فردوس است.


تخلیه چاه بلوار فردوس

ما با داشتن کلیه امکانات مورد نیاز جهت تخلیه چاه بلوار فردوس، صفر تا صد کار را به عهده می گیریم. از پیدا کردن درب چاه، باز کردن چاه، تخلیه چاه بلوار فردوس و تعمیرات و بستن درب چاه با ما است.

تانکر های لجن کش تخلیه چاه بلوار فردوس

کامیون های تخلیه چاه بلوار فردوس ما از مدل بادسان و بنز 911 که بروی خود تانکر بزرگ دارند هستند. این کامیونها همه نوع پمپ همراه خود دارند. در ضمن قادرند با روشش مکنده نیز چاه را خالی کنند.

انتخاب نوع تخلیه به محل چاه و همچنین نظر شما بستگی دارد. تانکر ما که در محل حاضر می شود به علت تجهیز کامل، می توانند به هر روشی کار انجام دهند.

انواع پمپ های مور استفاده برای تخلیه، آبکش، لجن کش، تک فاز، سه فاز، ارتفاع زن، سپتیکی ویژه لجن کشی.

← انواع تانکر تخلیه چاه:6 هزار لیتری و 12 هزار لیتری
← روش تخلیه چاه:آبکش، لجن کش و مکنده
← مناطق سرویس دهی:غرب تهران بلوار فردوس
← ساعات کاری:24 ساعته و 7 روز هفته

لایروبی و تمیز کردن چاه و سپتینگ

لجن کشی و تخلیه چاه بشکه ای با کارگر و نیروی انسانی و مقنی بیمه و حرفه ای و حمل لجن با نیسان ۱۰ بشکه ای

کفتراشی تهزنی جهت احیای چاه

شرکت ما جزو معدود شرکتهایی است که قادر است چاه های قدیمی که زود پر می شوند را تعمیر اساسی کند. تراش دیواره انباری چاه جهت افزایش نفوذ پذیری چاه و همچنین افزایش حجم چاه توسط مقنی و نیروی انسانی و حمل نخاله حاصله با خاور کمپرسی کفه استاندارد تخت.

عملیات کف تراشی ته زنی زمانی ضرورت پیدا می کند که چاه به صورت مکرر دچار پر شدگی می شود. در این حال دیواره ها لجن گرفته و روزنه های جذبی چاه کور شده.

چاه ریزش کرده را چه باید کرد؟

احیای چاه های فرسوده و ریزشی و تبدیل چاه کهنه به چاه نو در کمتر از 5 روز توسط متخصصین این شرکت.

ما پس از تخلیه خاک های ریزش کرده میله چاه را کول گذاری و طوقه چینی کرده و بعد لجن و چربی ها را خاج و چاه را تبدیل به یک چاه نو و ۱۰۰ % مستحکم می کنیم.

حفاری چاه فاضلاب در بلوار فردوس

جهت حفاری چاه فاضلاب با متراژ واقعی و قیمتی ارزان ما در خدمت شما هستیم. ما قبل از شروع کار با شما قرار داد رسمی عقد می کنیم تا تمامی مسئولیت کار با ما باشد.

Call Now Buttonتماس مستقیم