تخلیه چاه در تهران

خدمات تخصصی و حرفه ای تخلیه چاه های فاضلاب در شهر تهران توسط شرکت تهران پارسه. تعدد نیروها، مقنی ها، تانکر ها باعث کاهش قیمت خدمات و افزایش سرعت خدمات ما می شود.

تانکر های تخلیه چاه فاضلاب

کامیون های ما بنز 911 و بادسان هستند. تانکر این کامیون ها از نوع تانکر بزرگ با ظرفیت اسمی 12 هزار لیتر و ظرفیت واقعی 7 هزار لیتری هستند.

روش های تخلیه چاه تانکری

تانکر ها مجهز به دو نوع پمپ کف کش هستند. پمپ آب کش تک فاز و لجن کش سه فاز. ضمنا این کامیون ها مجهز به سیستم ساکشن لجن یا همان مکنده نیز هستند.

بهترین روش تخلیه چاه

مناسب ترین روش تانکر بزرگ با پمپ کف کش لجن کش است. به چند دلیل:

1- هیچ سر و صدایی ندارد.

2- هیچ آلودگی و بویی ندارد.

3- بیش از 90 درصد از چاه خالی می شود.

4- به نسبت سایر روش ها ارزان تر است.

5- در زمان بسیار اندکی تانکر پر می شود.


شماره شعب تخلیه چاه ما در سر تا سر تهران

شمال تهران22612939
شرق تهران77031774
مرکز تهران88549334
غرب تهران09124555123
جنوب تهران09199151746

اقدامات لازم قبل از اقدام به خالی کردن چاه

اول اینکه مطمین شویم واقعا چاه پر است. یعنی گرفتگی فاضلاب نیست. اینکار را ما برای شما انجام می دهیم.

سپس درب چاه را در محل پیدا کنیم. بتن سر چاه را بشکافیم. تا اینجا می توان از تانکر برای تخلیه چاه استفاده کرد. بعد از همه اینکار ها مجدد درب چاه را مثل قبل ببندیم.

لایروبی چاه و سبیتک

لجن های لایه های زیرین چاه به شدت سفت و غلیظ می شوند. پمپ کف کش قادر به مکش این لجن نیست. مقنی با سطل باید این ها را خالی کند. در لایروبی مقنی با اکیپ کامل و نیسان کار تخلیه لجن را انجام می دهد.

چرا چاه پر می شود

چاه فاضلاب خاصیت جذبی دارد. یعنی فاضلاب بعد ز مدتی جذب زمین و دفع می شود. با مرور زمان لجن و چربی این خاصیت دیواره چاه را از بین می برد. لجن مانند عایق مانع از جذب آب توسط دیواره می شود. در این حالت چاه پر می شود. با تخلیه چاه با تانکر هم مجدد خیلی سریع پر خواهد شد. چون چاه دیگر جذبی نیست. یعنی مثل مخزن شده است.

تعمیر و احیای چاه با کف تراشی

در تعمیر چاه از دیواره سقف و کف انبار چاه، 50 سانت کنده می شود. یعنی به خاک تمیز می رسیم. این خاک تمیز قدرت جذب چاه نو را خواهد داشت. حجم چاه هم بزرگتر می شود. باز این چاه تعمیری ده الی بیست سال کار می کند.

تخلیه چاه مرزداران