تشخیص-ترکیدگی

تشخیص ترکیدگی لوله

تیم پشتیبانی شبانه روزی تخلیه چاه لوله بازکنی تیم پشتیبانی شرکت تهران پارسه بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلی آماده پاسخگویی و دادن مشاوره تخصصی رایگان به مشتریان محترم می باشند. تنها کافی است با نزدیک ترین شعبه ما در تماس باشید تا ضمن راهنمایی تخصصی گروه متخصصین ما، از خدمات مدرن ما هم بهره […]

کول گذاری چاه

کول گذاری چاه تهران

لوله بازکنی تهرانپارس 1

لوله بازکنی تهرانپارس

شرکت تخلیه چاه و لوله بازکنی پگاه تهران پارسه جام با شماره ثبت 524903 و سابقه 15 ساله خود ارائه دهنده کاملترین خدمات چاه در تمامی مناطق 22 گانه تهران در اسرع وقت. خدمات ما تمام وقت شبانه روزی و بدون تعطیلی می باشد تا در هر ساعت از شبانه روز بتوانیم مشکلات پیش آمد […]

آموزش تمیز کردن سرویس بهداشتی

تخلیه-چاه-تهران-پارس

تخلیه چاه تهرانپارس شبانه روزی فوری

لوله بازکنی تهرانپارس
تخلیه چاه
حفر چاه
لایروبی چاه
تشخیص ترکیدگی

تخلیه چاه تهرانپارستخلیه چاه تهرانپارس >> شرکت پگاه تهران پارسه جام یکی از بزرگترین و معتبر ترین شرکتهای ارائه خدمات فنی در تهران می باشد با شماره ثبت 524903 که با استفاده از سابقه 15 ساله خود سعی در بهبود خدمات خود دارد تا رضایت 100 % مشتریان خود را کسب نماید . خدمات ما بصورت شبانه روزی و ارزان و فوری میباشد.آماده عقد قرار داد با ارگانهای دولتی خصوصی ادارجات کارخانجات پادگانها بیمارستانها مجتمع های مسکونی و اداری .

اگر هر نوع گرفتگی فاضلاب دارید ، اگر احساس میکنید چاه فاضلابتان پر شده ، اگر فکر میکنید که زیر موزاییک و سنگ فرش پارکینگ خالی شد و شاید چاه ریزش کرده ، اگر نیاز به حفر چاه جدید دارید ، اگر چاه فاضلابتان بعد از تخلیه زود ه زود پر میشود با دفاتر ما در تهرانپارس تماس بگیرید تا ضمن مشاوره و راهنمایی رایگان توسط متخصصین ما از خدمات متنوع و مدرن ما نیز بهرمند شوید.

طوقه چینی و بستن درب چاه

بستن درب چاه طوقه چینی

بستن درب چاه طوقه چینی

پس از اتمام کار تخلیه کردن چاه باید درب چاه دوباره با بتن بسته و محکم شود. ما با طوقه چینی سر چاه به بهترین نحوه درب چاه را می بندیم تا کاملا امن باشد. مصالح مورد استفاده در این کار بتن ساخته شده از سیمان سیاه و ماسه است که با میلگرد یا اجر کار می شود. البته طوقه چینی با آجر موقعی مورد استفاده است که لایروبی یا کف تراشی انجام شده باشد.

تخلیه چاه با تانکر

تخلیه تانکری

تخلیه تانکری

بعد از باز کردن در چاه به اندازه استاندارد، تانکر های بزرگ ما در محل حاضر می شوند. این تانکر های قادر هستند به هر سه روش یعنی آب کش لجن کش و مکنده چاه را خالی کنند. انتخاب روش تخلیه با  شما است. البته که ما شما را راهنمایی خواهیم نمود.

باز کردن درب چاه

درب چاه

درب چاه

پیدا کردن دقیق محل قرار گرفتن درب چاه تخصص ماست. ما با چکش برقی مخصوص و توسط مقنی ماهر درب چاه را به اندازه مورد نیاز باز خواهیم نمود. لطفا به هیچ عنوان از کارگر ساده میدان برای باز کردن درب چاه استفاده نکنید. مقنی ها  ابتدا وضعیت را بررسی و سپس اقدام به باز کردن می کنند. احتمال دارد زیر طوقه ریزش کرده باشد و کارگر ساده قادر به حدس خطر نباشد و با اولین کلنگ درون چاه پر از فاضلاب سقوط کند.

ارائه متنوع ترین خدمات چاه در شرق تهران با بکارگیری مدرن ترین دستگاه های روز و توسط مجرب ترین سرویسکار ها و ماهرترین مقنی ها و کارشناسان کار کشته بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلی.

شماره دفاتر ما در تهران بامدیریت بداغی

شعبه تهران پارس77031774
شعبه شرق تهران77031774
شعبه شمال تهران22612939
شعبه مرکز تهران88549334
شعبه غرب تهران09124555123

تخلیه چاه در تهرانپارس شبانه روزی

اگر مشکل بوی فاضلاب، پر شدن چاه، بالا آمدن فاضلاب از کفشور های پارکینگ، گرفتگی لوله و یا نیاز به حفر چاه دارید، قبل از اقدام به هر کاری از مشاورین ماهر ما کمک و راهنمایی بگیرید. این مشاوره رایگان باعث حذف کار های غیر ضروری و گرفتن درست ترین تصمیم برای رفع آن مشکل می شود.

اولین و اصلی ترین مرحله برای تخلیه چاه این است که محل چاه را بدانیم. بعد از تعیین نوع تخلیه ای که قرار است انجام دهیم، درب چاه را به نسبت نوع تخلیه به اندازه استاندارد باز کنیم. در این امر کارشناسان ما شما را راهنمایی می کنند. مثلا برای تخلیه چاه با پمپ آب کش یا لجن کش باید حتما درب چاه به اندازه 40 در 40 باز شود تا پمپ بتواند وارد چاه گردد. ولی برای تخلیه با مکنده این همه کنده کاری احتیاج نیست، به اندازه 10 در 10 کفایت می کند. برای کار های تعمیری مثل لایروبی و کف تراشی باید کاملا طوقه چاه برداشته شود.

تخلیه چاه تهرانپارس

تخلیه چاه تهرانپارس

تخلیه آب و لجن چاه فاضلاب با تانکر و پمپ مخصوص قوی

تخلیه مدرن و مکانیزه چاه های فاضلاب ساختمانی و صنعتی با تانکر های بزرگ و کوچک و انواع پمپ های کف کش ارتفاع زن لجن کش آب کش سپتینگی قوی لجن کشی انجام می گردد.

تشخیص دقیق محل در چاه های درون ساختمان و باز کردن درب چاه، برداشتن و چیدن مجدد طوقه، گرفتن درب چاه و کار گذاشتن در چدنی پس از اتمام کامل کار انجام خواهد شد.

بازدید حرفه ای چاه شما توسط کارشناسان خبره ما و ارائه بهترین راه حل برای تخلیه، ترمیم، احیا و مقاوم سازی چاه فاضلاب شما توسظ کارشناسان شرکت تهران پارسه.

تخلیه چاه فاضلاب تهرانپارس ارزان فوری

تانکر های 12000 و 6000 لیتری و انواع پمپ های قوی کفکش از نوع تک فاز و سه فاز، لجن کش، ارتفاع زن، سپتیکی ویژه لجن زن جهت خالی نمودن فاضلاب با نرخ اتحادیه. البته رایج ترین و مناسب ترین نوع از تخلیه چاه استفاده از کامیونهای تانکر بزرگ و پمپ کفکش لجن کش است که به دلیل زمان کوتاه برای تخلیه چاه، نداشتن هیچگونه سر و صدا، نداشتن هیچ آلودگی و کثیف کاری، خالی شدن بیشتر از 90 % حجم چاه این روش را بهترین روش تخلیه قرار داده است.

­

تخلیه سپتیک فاضلاب در تهران پارس با مکنده

تخلیه مکانیزه چاه با تانکر مکنده جهت تخلیه آب و لجن سفت چاه با حداقل خرابی درب چاه به اندازه لوله 8 توسط تانکر ساکشن (مکنده ) پمپ سرخود ساخت آلمان.
اگر محل چاه طوری است که نمی توان لایروبی انجام داد یا طوقه چاه بیش از 1.5 متر است ما از ماشین مکنده استفاده می کنیم. در این روش درب چاه به اندازه لوله 8 باز می شود.

­

← انواع تانکر تخلیه چاه:6 هزار لیتری و 12 هزار لیتری
← روش تخلیه چاه:آبکش، لجن کش و مکنده
← مناطق سرویس دهی:سراسر شرق تهران و حومه
← ساعات کاری شرکت:24 ساعته و 7 روز هفته

تعمیر تخصصی چاه قدیمی تهرانپارس

عملیات تعمیر و بازسازی چاه های فرسوده که زود به زود پر می شود در تخصص ما است. ما بیش از 60 مورد تعمیرات در طول سال انجام می دهیم. لازم به ذکر است تنها 3 درصد از شرکتهای تخلیه چاه تهرانپارس قادر به انجام این عملیات سنگین و حرفه ای هستند. ما در تعمیرات تضمین کار کرد بیش از 10 سال را می دهیم.

چرا بعضی از چاه ها زود به زود پر می شود؟

این امر دلایل مختلفی دارد از جمله کوچک بودن حجم چاه، آبکش نبودن خاک منطقه ای که در آن چاه جذبی حفر شده، مصرف زیاد آب و یا ترکیدگی لوله نزدیک چاه، نفوذ آب های زیر سطحی به چاه، کور شدن چشمه های جذبی آب چاه با لجن و چربی.

در مورد دلایلی که بالا ذکر کردیم تنها دلیل آخر یعنی گرفتگی منفذهای جذبی عمومیت دارد و برای همه چاه های فاضلاب رخ می دهد. پس این یکی از اصلی ترین دلایل از بین رفتن قدرت جذب چاه فاضلاب است که به راحتی ما با اکیپ های ویژه ای برایتان باز سازی خواهیم نمود. پس جای هیچگونه نگرانی نیست.

شرکتهای مختلف برای از بر طرف کردن مشکل کور شدگی منفذهای روشهای مختلفی را انجام می هند. ما برای این کار چند راه حل داریم.

راه حل های مشکل پر شدن زود به زود چاه فاضلاب

راه حل اول کف تراشی است. کف تراشی یعنی تعمیر و احیای همان چاه قبلی بدون به هم خوردن کف سازی و تغییر لوله کشی .

راه حل دوم حفر چاه جدید: بعد از حفر چاه، لوله ها به سر چاه جدید منتقل می شوند. البته اگر در محل جایی برای حفر چاه و انباری داشته باشید یعنی نزدیک چاه قبلی نباشد. این روش خیلی جالب نیست چون با این کار عملا زیر ساختمان به علت وجود دو چاه، جدید و قبلی، خالی می شود.

راه حل سوم، چاه جذبی و لجن گیر: حفر چاه جدید و استفاده همزمان از چاه قدیمی و جدید .

لایروبی و تمیز کردن سبتیگ و منحول

لایروبی به تنهای تعمیر چاه نیست که بیشتر شرکتها اعلام می کنند. پیش مقدمی برای تعمیر و کف تراشی است. هر نوع پمپ و مکنده ای قادر نیستند لجن های سفت چاه را مکش کنند. باید مقنی با تجهیزات مخصوص وارد چاه شود و با سطل لجن سفت را خالی کند.

تخلیه و تمیز کردن سبتیگ و منحول و راه آب های اصلی صنعتی و ساختمانی توسط مقنی و گروه لایروبی انجام می گیرد. اکیب لایروبی ما بعد از تخلیه آب و لجن شل سبتیگ و چربی گیر، لجنهای سفت و آشغال ها را در آورده و کاملا چربی گیر و سبتیگ را شستشو و تمیز می کنند.

کف تراشی تهزنی تهران پارس

در این روش ابتدا طوقه چاه کامل برداشته شده و چاه تخلیه می شود و در صورت نیاز باید لایروبی هم انجام شود. بعد از همه مراحل بالا، اکیپ کف تراشی با تجهیزات کامل اقدام به کندن و تراشیدن جداره داخلی انباری چاه می کنند. بعد از خارج کرد از درون چاه با خاور 608 کمپرسی و با نیسان کمپرسی خاک حاصله را به بیرون شهر انتقال می دهند. در این روش در کمتر از دو سه روز چاه احیا شده مثل روز اولش کار خواهد کرد.

دیواره چاه بعد از گذشت چندین سال، چربی و لجن می گیرد. این لجن و چربی مانند عایق عمل کرده و مانع جذب آب چاه، توسط دیواره چاه می شود. همین امر باعث بالا آمدن و پر شدن چاه می شود. مقنی های ما جداره داخلی انبار چاه را تا جایی که به خاک تمیز و سرخ برسد تراشیده و می کَنند. با اینکار شما چاه جدیدی داخل چاه قدیمی حفر کرده اید.

مزایای کف تراشی تعمیر چاه چیست؟

اولا چاه جدیدی حفر نمی شود و زیر ساختمان خالی نمی شود. کف سازی برای لوله کشی به هم نمی خورد. مسیر لوله ها عوض نمی شود که بگیرد. حجم جدید ایجاد شده دوبار چاه قبلی می شود. زمان کمی صرف تعمیرات می شود.

شرکت حفر چاه در تهرانپارس

ما برای حفر چاه فاضلاب از بهترین مقنی ها با تجهیزات مدرن استفاده می کنیم. قبل از حفر چاه با مشاوره و راهنمایی مشتریان خود برای تعیین مقدار حجم چاه کمک می کنیم. منطقه تهرانپارس به دلیل داشتن جنس خاک رسی که جذب آب بسیار پایینی دارد جزو مناطقی هست که باید حجم چاه را زیاد در نظر بگیریم. برای مثال برای یک ساختمان 4 طبقه 8 واحده باید 15 الی 20 متر میله و حدود 150 الی 200 متر مکعب انباری حفر گردد تا مدت زمان طولانی چاه برای آن ساختمان کار بکند.

اجزای چاه های فاضلاب استاندارد:

1 – میله چاه : قسمتی از چاه که ما می توانیم ببینیم . استوانه ای به قطر 70 الی یک متر است که عمق آن به نسبت جنس خاک منطقه از 4 متر الی 20 متر متغیر است .

2 – انباری چاه :  مخزن اصلی چاه فاضلاب است که به صورت چادری حفر می شود که غالبا عرض آن 2 الی 3 متر ، ارتفاع آن نیز 2 الی 3 متر و طول آن به نسبت تعداد واحد های ساختمانی متغیر است.

3 – طوقه چینی سر چاه : از ارتفاع 1 الی 2 متری سطح زمین قطر میله را بیشتر می کنیم و به شکل طاقچه درست می کنیم و از همان جا آجر ها را به صورت گرد می چینیم و با بالا آمدن قطر دایره حاصل از آجر چینی را کمتر می کنیم تا در نهایت کامل درب چاه بسته شود . ملات برای لای آجر ها ، سیما ن سیاه با ماسه است.

4 – گلدانی سر چاه : در حین طوقه چینی در وسط طوقه گلدانی سفالی یا پلی اتیلن کار گذاشته می شود تا در حین ریختن آب توسط لوله ها ، گلدانی آب را به مرکز چاه هدایت کند تا ریزش آب ، دیواره خاکی چاه را شستشو ندهد تا چاه ریزش کند .

5 – کول گذاری میله و انباری چاه : در مناطقی که خاک سست دارند برای جلوگیری از ریزش احتمالی چاه میله و انباری چاه را با کول یا همان بلوک های گرد و استوانه ای می پوشانیم تا مانع از ریزش خاک چاه شود.

حفر چاه نو بجای چاه قدیمی

یکی از روش های حل مشکل پر شدن مکرر چاه فاضلاب در زمان کوتاه، حفاری چاه جدید است. البته لازمه اینکار این است که جا برای حفر باشد و نزدیک چاه دیگری نباشد. بعد از حفر باید لوله ها از سر چاه قدیمی به چاه جدید منتقل گردد و خاک بیرون آمده از چاه جدید درون چاه قدیمی ریخته شود تا پر شود.

ایجاد چاه جذبی و لجن گیر در تهران پارس

در این روش دیگر لوله ها به هم نمی خورد بلکه از عمق حدود 2 متری دو چاه را به هم متصل می کنیم. اینکار با حفر کانال میسر است. این بهترین حالت است چون فاضلاب و چربی و لجن درون  چاه قدیمی می ریزد و ته نشین می شود و آب صاف و زلال به درون چاه جدید می ریزد. در این حالت دیگر چاه جدید خراب نمی شود و عمر چاه حداقل 3 برابر می شود.­

کول گذاری چاه فاضلاب تهران پارس

استفاده از کول ( بلوک های سیمانی گرد و بیضوی ) برای جلو گیری از ریزش احتمالی چاه های فاضلاب زمانی ضرورت پیدا می کند که خاک منطقه سست و شل باشد و با خوردن آب به آن بریزد و باعث ریزش شود. در صورتی که منطقه خاک سفت و رسی دارد استفاده از این کول ها به شدت قدرت جذب چاه را کاهش می هد. بیشتر منطقه تهرانپارس دارای خاک رس است البته در شمال این منطقه خاک به شدت فشرده و سفت است و به ندرت در این مناطق ریزش چاه اتفاق می افتد. این موضوع هر چند برای ریزش نکردن چاه عالی است ولی باید این موضوع را هم در نظر گرفت که قدرت جذبی خاک منطقه به شدت پایین است و شما برای ساختمان باید چاهی به حجم بالا حفر کنید تا جواب گوی مصرف ساکنین باشد.***

لوله بازکنی در محدوده تهرانپارس

باز کردن انواع لوله های فاضلاب پلیکا، پلی اتیلن، چدنی، آهنی، سیمانی و …. با فنر فولادی و تراکم هوا در کوتاهترین زمان و شبانه روزی. لوله بازکنی لوله فاضلاب حمام – باز کردن لوله آشپزخانه. رفع کلیه گرفتگی های مرتبط به فاضلاب از لوله های 1 اینچ تا 30 اینچ با دستگاه های خاص حرفه ای در تهران پارس.

چاه بازکنی سمت تهرانپارس

گرفتگی مسیر خروجی لوله های فاضلاب بسیار شایع و طبیعی است و ممکن است در هر نوع لوله ای ایجاد گردد. البته گرفتگی لوله های آشپزخانه بیشتر اتفاق می افتد چون هم قطر لوله های آن باریک است ( لوله توالت سایز 110 است ولی لوله آشپزخانه 60 یا نهایت 80 است) وجود چربی هم خود عاملی برای انسداد لوله است. شستشوی ظروف چرب در آشپزخانه باعث ماسیدن چربی ها در دیواره لوله می شود.  به مرور این چربی ها لایه ضخیمی  را تشکیل می دهند که باعث تنگ تر شدن مسیر فاضلاب شده و به کوچکترین پرز لباس یا ته مانده غذا لوله مسدود خواهد شد.

اگر در آشپزخانه شما در کف شور و لوله سینک مشکلی نیست و آب رد می شود ولی با تخلیه آب لباسشویی فاضلاب از پشت لباسشویی یا کف آشپزخانه بالا می زند، نشان دهنده همین مشکل چربی گرفتگی است. آب به حجم کم رد می شود ولی در تخلیه لباسشویی حجم زیادی از آب به یکباره به لوله می ریزد و به علت تنگ شدن مسیر لوله با چربی، مقداری از آب از کف آشپزخانه پس می زند. تنها راه حل این مشکل فنر زنی و رسوب و چربی گیری لوله توسط یک سرویسکار ماهر و با تجربه است. ما بدون تعویض لوله آن را مانند یک لوله نو به شما تحویل خواهیم داد.

­

لوله بازکنی در منطقه تهرانپارس

جهت باز کردن توالت فرنگی باید از روش پمپ هوا یا همان تراکم استفاده کرد مگر در صورتی که گرفتگی در کاسه نبوده و در مسیر لوله یا زانویی باشد که باید در این حالت فنر زده شود.

نشت آب یا چکه یا نم توالت فرنگی نیز دلایل مختلفی دارد. ممکن است این نشت از لوله های فاضلاب متصل به سرویس بهداشتی باشد. ممکن است در سیفون و یا پمپ آب نشتی رخ داده باشد. ممکن است ترکیدگی لوله آب اتفاق افتاده باشد.

برای تست نشت آب از تانک آب توالت، بهتر است ابتدا کناره های نم گرفته توالت را کاملا خشک کرده، آب موجود در تانک آب را با کمی جوهر قابل حل در آب، رنگی می کنیم.

کمی صبر می کنیم تا نم یا چکه مجددا اتفاق بیفتد.حال با دستمال سفیدی نم را پاک می کنیم.اگر دستمال سفید رنگی شد پس مطمئن می شویم که نشتی از تانک فرنگی است.

تعمیر، سرویس و رفع گرفتگی توالت فرنگی

توالت فرنگی به علت این که سیفون یا همان شتر گلویی در درون خود کاسه قرار دارد بسیار حساس بوده و با کوچکترین چیزی دچار گرفتگی می گردد. نصب و تعویض کاسه توالت فرنگی، تبدیل کاسه ایرانی به فرنگی، تعویض، تعمیر و سرویس قطعات سیفون، رفع گرفتگی کاسه فرنگی.

­


تشخیص و رفع و بوی فاضلاب تهران پارس

انتشار و پخش بوی گند در سرویس و حمام و حتی آشپزخانه واحد ها به علت وجود نقصان در سیستم لوله کشی فاضلاب و یا چاه فاضلاب است. تشخیص دقیق علت و منشا انتشار بو توسط نفرات حرفه ای ما صورت می گیرد و قادر هستند که هر نوع مشکل را خودشان هم بر طرف کنند. اگر در منزل بوی فاضلاب داشتید و نفر برای برطرف کردن آمده و ادعا کرده با فنر حل می شد نشانه بی تجربه بودن و ناشی گری او بوده چون با فنر بو قطع نمی شود .***

تخلیه چاه تهرانپارس

تخلیه چاه تهرانپارس سمت فلکه اول , تخلیه چاه منطقه تهرانپارس حوالی فلکه دوم , تخلیه چاه خیابان تهرانپارس در محدوده فلکه سوم , تخلیه چاه تهران پارس نزدیک فلکه چهارم , لوله بازکنی فلکه اول , لوله بازکنی فلکه دوم تهران پارس , لوله بازکنی فلکه سوم تهران پارس , لوله بازکنی محله فلکه چهارم تهران پارس , تخلیه چاه تهرانپارس در رسالت , تخلیه چاه تهرانپارس در حکیمیه , شماره تخلیه چاه فاضلاب تهرانپارس در ناهیدی جشنواره , تلفن شرکت تخلیه چاه تهرانپارس در , خدمات چاه فاضلاب تهران پارس در استخر  , تخلیه چاه تهرانپارس در اتحاد , تخلیه چاه تهرانپارس در احسان , تخلیه چاه تهرانپارس در پروین , تخلیه چاه تهرانپارس در فرجام , تخلیه چاه تهرانپارس سمت فرجام سه راه تهران پارس دماوند , تخلیه چاه تهرانپارس در استخر , تمیز کردن سپتیک در منطقه تهران پارس , تخلیه چاه سمت تهرانپارس شرقی , تخلیه چاه سمت تهرانپارس غربی , jogdi ]hi jivhkhvs , لوله بازکنی در چهار راه سید الشهدا , چاه بازکنی در زهدی

تخلیه چاه تهران پارس

لوله بازکنی در چهار راه اشراق فلکه دوم , لوله بازکنی در تهران پارس , چاه بازکنی در تهران پارس , لوله بازکنی در فلکه اول تهران پارس , لوله بازکنی در فلکه دوم , لوله بازکنی در فلکه سوم تهران پارس , لوله بازکن در فلکه چهارم , لوله بازکنی در چهار راه اشراق , لوله بازکنی در خیابان زهدی , لوله بازکنی در محدوده منطقه تهران پارس , لوله بازکن در تهرانپارس شرقی فوری , لوله بازکنی ارزان , چاه بازکنی , رفع بوی فاضلاب در تهران پارس , شماره تشخیص کار رفع بوی فاضلاب در شرق تهران , پیدا کردن علت بوی بد در سرویس و حمام , نحوه حذف بوی فاضلاب در آشپزخانه ,

حفر چاه تهرانپارس

حفر چاه تهران پارس فلکه اول ,حفر چاه تهران پارس در فلکه دوم ,حفر چاه در محدوده فلکه سوم تهران پارس ,حفر چاه تهران پارس فلکه چهارم ,حفاری کانال سپتیک در تهران پارس فرجام ,حفاری چاه جذبی در جشنواره ,حفاری چاه فاضلاب در خیابان استخر , حفاری چاه سمت سه راه تهران پارس , شرکت بزرگ حفر چاه فاضلاب در محدوده شرق تهران تهران پارس غربی شرقی , حفر چاه در بلوار شاهد , مقنی چاه کن در محله تهران پارس

تخلیه چاه و لوله بازکنی تهران

تخلیه چاه لوله بازکنی تهران

لوله بازکنی تخلیه چاه فاضلاب در تهران تخلیه چاه لوله بازکنی تهران پارسه افتخار دارد با بهره مندی از سابقه کاری 15 ساله خود و همکاری با بهترین و مجرب ترین سرویسکاران لوله بازکنی و تشخیص کاران ماهر و مقنی های حرفه ای بهترین خدمات را ارائه نماید تا باز هم مانند سالیان گذشته رضایت […]

لوله-بازکنی-تهران

لوله بازکنی تهران – شبانه روزی

تخلیه-چاه-تهران

تخلیه چاه تهران | 09124555123

تعمیر-چاه-غرب-تهران-1

تعمیر چاه غرب تهران

تعمیر چاه فاضلاب در غرب تهران شرکت پگاه تهران پارسه جام  با شماره ثبت 524903 آماده عقد قرار داد با ارگان های دولتی و خصوصی ادارات کارخانجات پادگانها بیمارستان و مجتمع های مسکونی است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. مدیریت بداغی     09124555123 شعبه غرب تهران 09124555123 شعبه شمال تهران 22612939 شعبه […]

تخلیه چاه در حکیمیه

تخلیه چاه حکیمیه

تخلیه چاه حکیمیه

باز کردن درب چاه

درب چاه

درب چاه

ما نفرات حرفه ای در پیدا کردن محل چاه و همچنین باز کردن بتن سر چاه داریم. این افراد به اندازه مورد نیاز درب چاه را باز خواهند نمود. لطفا به هیچ عنوان از کارگر ساده میدان برای باز کردن درب چاه استفاده نکنید. مقنی ها  ابتدا وضعیت را بررسی و سپس اقدام به باز کردن می کنند. احتمال دارد زیر طوقه ریزش کرده باشد و کارگر ساده قادر به حدس خطر نباشد و با اولین کلنگ درون چاه پر از فاضلاب سقوط کند.

تخلیه چاه با تانکر

تخلیه تانکری

تخلیه تانکری

کامیون های بادسان و بنز 911 ما که مجهز به تانکر بزرگ به اصطلاح 12 هزار لیتری هستند. این کامیون های تخلیه چاه حکیمیه ما به همراه خود انواع پمپ های کف کش آب کش و لجن کش را دارند. در ضمن می توانند به روش مکنده نیز چاه را خالی نمایند. انتخاب نوع تخلیه با شما است و البته به شرایط چاه نیز بستگی دارد.

طوقه چینی و بستن درب چاه

بستن درب چاه طوقه چینی

بستن درب چاه طوقه چینی

پس از اتمام کار تخلیه کردن چاه باید درب چاه دوباره با بتن بسته و محکم شود. ما با طوقه چینی سر چاه به بهترین نحوه درب چاه را می بندیم تا کاملا امن باشد. مصالح مورد استفاده در این کار بتن ساخته شده از سیمان سیاه و ماسه است که با میلگرد یا اجر کار می شود. البته طوقه چینی با آجر موقعی مورد استفاده است که لایروبی یا کف تراشی انجام شده باشد.

خدمات شرکت تهران پارسه در حکیمیه

 1. لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله فاضلاب با فنر و پمپ باد
 2. تخلیه چاه با تانکر بزرگ با استفاده از پمپ کفکش لجنکش و آبکش
 3. لایروبی چاه و سپتینگ با نیروی انسانی و حمل با نیسان 10 بشکه
 4. کفتراشی و تهزنی و تراش دیواره انباری چاه برای باز کردن منفذهای جذبی آب و افزایش حجم چاه توسط مقنی
 5. تعمیرات تخصصی چاه های ریزشی و کول گذاری جهت جلوگیری از ریزش مجدد
 6. حفر چاه آب ، چاه جذبی فاضلاب ، ارت ، کانال ، منهول ، سپتینگ و مسیر لوله کشی
 7. تشخیص دقیق محل درب چاه و باز و بست درب چاه و طوقه چینی و کول گذاری چاه
 8. چاه بازکنی رفع گرفتگی و تشخیص و رفع ترکیدگی و نم و بوی بد فاضلاب
 9. تعویض کاسه ، نصب کاسه ، رفع گرفتگی و سرویس کاسه توالت فرنگی
 10. در آوردن گوشی موبایل ، دسته کلید ، انگشتر ، فرچه و… داخل سیفون لوله فاضلاب – داخل توالت
 • 77031774

  تخلیه چاه شرق تهران

 • 22612939

  تخلیه چاه شمال تهران

 • 88549334

  تخلیه چاه مرکز تهران

تخلیه چاه سمت حکیمیه

تخلیه چاه حکیمیه >> شرکت پگاه تهران پارسه جام یکی از بزرگترین و با سابقه ترین شرکتهای خدماتی دارای شماره ثبت در سطح تهران است که با هدف جلب رضایتمندی مشتریان خود آماده ارائه بهترین و متنوع ترین خدمات می باشد.

جهت کسب اطلاعات تخصصی و مشاوره رایگان با ما در تماس باشید. دفاتر ما بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلی آماده پاسخگویی به شما می باشند.

شعبه شرق تهران77031774
شعبه شمال تهران22612939
شعبه مرکز تهران88549334
شعبه غرب تهران09124555123

لوله بازکنی حکیمیه

باز کردن لوله های فاضلاب ساختمانی و صنعتی با دستگاه های مدرن و ویژه توسط سرویسکار های لوله بازکنی ماهر و با تجربه شرکت ما بصورت شبانه روزی انجام می گیرد.

نشانه های گرفتگی لوله فاضلاب در لوله های آشپزخانه:

1- در هنگام کار کردن لباسشویی یا ظرفشویی و یا شستن ظروف در سینک ظرف شویی، آب از کفشور کف آشپزخانه بالا می آید.

2- در هنگام تخلیه آب لباسشویی ، آب از زیر کابینت ها و لباسشویی بیرون می زند.

3- در هنگام استفاده آب در سینک تز درون کابینت زیر سینک آب بیرون می آید.

4- آب سینک پایین نمی رود و تخلیه نمی شود. در هنگام تخلیه لباسشویی از طبقه پایین چکه می شود.

5- برنامه شستشوی لباسشویی هنگام تخلیه به هم می ریزد و خاموش می شود. ***

چاه بازکنی فوری در شرق تهران

رفع گرفتگی لوله های فاضلاب ساختمانی مانند لوله فاضلاب آشپزخانه مثل سینک ظرفشویی، کفشور، لوله پشت لباسشویی، لوله های فاضلاب سرویس ایرنی و سرویس فرنگی، حمام، پشت بام.

در آوردن اشیا از درون لوله و شتر گلویی توالت ایرانی با انبر مخصوصی انجام می شود. این تصور که اگر جسمی درون لوله فاضلاب می افتد از آن دفع خواهد شد اشتباه است. چون لوله فاضلاب در مسیر خود قسمت U شکلی به نام شتر گلویی دارد که اجسام در آن می ماند و اگر خود جسم هم باعث انسداد لوله نشود به مرور زمان با گرفتن آشغالی مثل دستمال کاغذی و مو و … باعث گرفتن لوله خواهد شد. اگر همچنین لوله ای فنر زده شود موقتا باز خواهد شد و مطمئن باشد باز هم خواهد گرفت مگر اینکه جسم خارجی از آن خارج شود.

تخلیه چاه حکیمیه

تخلیه چاه حکیمیه

تخلیه چاه با تانکر در حکیمیه

خالی کردن آب و لجن چاه فاضلاب با پمپ های کف کش قوی آب کش و لجن کش با تانکر های بزرگ و کوچک با نرخ اتحادیه.  تخلیه چاه و سپتیک با تانکر 12 و 6 هزار لیتری و کامیون های بنز 911 و بادسان و خاور در سراسر شهر تهران. پمپ های کف کش مورد استفاده در فاضلاب چندین مدل است مثل تک فاز آب کش، سه فاز لجن کش، سه فاز مخصوص سپتیکی، سه فاز ارتفاع زن.

تانکر های تخلیه مکنده

یک مدل تانکر مکنده هم داریم که به پمپ و برق نیازی ندارد و لایروبی مکانیزه انجام می دهد. نیروی مکش این تانکر های از نیروی محرکه خود کامیون تامین می شود و قدرت فوق العاده ای دارد. خوبی این روش در این است که اگر درب چاه به اندازه لوله 10 هم باز باشد کفایت می کند.­

نشانه های پر شدن چاه چیه؟

قبل از اینکه اقدام به تخلیه کردن چاه بکنیم باید مطمئن بشیم که چاه پر شده. خیلی از مواقع مشتریان عزیز گرفتگی لوله را با پر شدن چاه اشتباه می گیرند و این کار باعث صرف هزینه زیاد و خرابی در ساختمان می شود. در صورتی که می توانست با یک فنر مشکل حل شود، البته اگر مشکلی گرفتگی باشد حتی اگر درب چاه را هم باز کنید مجبورید لوله را فنر بزنید. پس چه بهتر که قبل از اقدام به باز کردن درب چاه از مشاوره با متخصصین مشاوره رایگان بگیرید.

بعضی مواقع هم پیش آمده که لوله بازکن مهارت لازم را نداشته و چون نتوانسته لوله را باز کند به اشتباه تشخیص پر بودن چاه را داده. پس اگر چاه شما دریچه چدنی ندارد برای بازدید حتما از یک متخصص ماهر بخواهید که پر بودن و یا گرفتگی را بررسی کند و بعد اقدام به تخلیه بکنید. البته پوی فاضلاب هم باعث شده که درب چاه باز شود ولی باید بدانیم انتشار بوی فاضلاب علت های زیادی دارد که یکی از آن ها پر بودن چاه فاضلاب است. جالب اینجا است که مابقی علت ها با کمترین هزینه و کمترین زمان قابل حل هستند.

برای رفع بوی فاضلاب ساختمان هم، ما ابتدا سایر موارد انتشار بو را بررسی می کنیم و اگر به نتیجه نرسیدیم مطمین می شویم علت بو پر بودن چاه است. البته 85 درصد علت بوی فاضلاب، پر بودن چاه نیست.

­

لایروبی چاه توسط مقنی و نیسانی

تخلیه سپتینگ های لجن گیر و چربی گیر و منحول و لایروبی چاه سپتینگ توسط نیروی انسانی و حمل لجن با نیسان های 10 بشکه دار شرکت تهران پارسه انجام می گیرد. بعد از اتمام کار تخلیه با پمپ، لجن های به شکلی در می آیند که پمپ دیگر قادر به مکش نیست، اینجا هست که باید درب چاه گشادتر شده و مقنی درون چاه برود تا لجن ها را با سطل به بیرون بیاورد. البته با تجهیزات ایمنی کامل و پمپ تخلیه هوا دم کش و لجن های سفت را با سطل بالا داده و اکیپ بالای چاه با بشکه به بیرون شهر منتقل کنند .

­

کف تراشی حکیمیه جهت احیای چاه

شرکت تهران پارسه جزو معدود شرکت های قدرتمند در تهران می باشد که دارای اکیپ حرفه ای کف تراشی و ته زنی می باشد. ما با این اکیب ماهر هر نوع چاه فرسوده ای را به نحوی تعمیر می نماییم که مانند روز اول بالای 10 سال برایتان کار بکند. کف تراشی و تهزنی چاه فاضلاب را بعد از تخلیه و لایروبی چاه انجام می شود. این کار جهت نوسازی چاه فرسوده و افزایش حجم چاه و همچنین باز کردن منفذ های جذبی چاه انجام می گیرد. این کار توسط مقنی با تجربه و نیروی انسانی با تجهیزات ایمنی مجهز صورت می گیرد و خاک و نخاله درآمده از چاه با خاور کمپرسی کفه استاندار تخت به بیرون شهر منتقل می شود.­

راه چاره چاه هایی که زود به زود پر می شود؟

1 – حفر چاه نو و برگرداندن لوله ها به چاه نو.

2 – کار گذاشتن دریچه چدنی و تخلیه چاه بعد از پر شدن.

3 – حفر چاه نو و تبدیل چاه قدیمی به چاه لجن گیر و چاه نو به چاه جذبی. در این روش ما چاه نو را در نزدیکی چاه قدیمی حفر می کنیم و از میله چاه قدیمی به چاه نو کانال زده و به هم وصل می کنیم. در این حالت آب و لجن در چاه قدیمی می ریزد و لجن ته نشین شده و آب صاف از بالا به چاه جدید سر ریز می شود. چون این آب ریزی صاف و تمیز است تماما در خاک جذب می شود و چاه به مدت بسیار طولانی کار خواهد کرد.

4 – کفتراشی تهزنی چاه قدیمی و تبدیل به چاه نو کردن آن. این هم یکی از بهترین روش های که در آن دیواره لجن گرفته کنده شده از چاه خارج می شود و هم حجم چاه افزایش می یابد و هم جذب آن مثل چاه نو می شود و انجام اینکار با صرف حداقل زمان امکان پذیر است.­

حفر چاه نو فاضلاب

حفر و کندن انواع چاه های جذبی فاضلاب، آب، ارت، شمع و کانال با ارزانترین قیمت توسط مقنی های ماهر شرکت تهران پارسه صورت می پذیرد. تعیین مقدار حجم چاه انباری و طول میله چاه فاضلاب جذبی برای مناطق مختلف تهران که دارای لایه های خاک متنوعی هست و تعداد واحدهای موجود توسط حرفه ای ترین کارشناسان انجام می شود.

اجرای کول میله و انباری برای افزایش صد در صدی استحکام چاه و جلوگیری از ریزش احتمالی چاه در آینده.

­

تشخیص ترکیدگی لوله در حکیمیه

ایجاد ترک در لوله های آب، شل بودن مهره ماسوله ها و اتصالات، سوراخ شدن لوله فاضلاب بر اثر زدن میخ به دیوار و دریل کاری، گرفتگی لوله های فاضلاب، نقص عایق بندی کف و دیوار از جمله عواملی هستند که باعث ایجاد نم رطوبت چکه و تبله گچ دیوار و سقف می شود. در صورت مشاهده علایمی مانند بوی نم، تغییر رنگ گچ دیوار، زنگ زدگی چهار چوب در، خیس شدن دیوار و سقف در اولین فرصت اقدام به تشخیص علت و تعمیر نمایید. هر چه زمان بگذرد خسارت و هزینه ها بیشتر خواهد شد.

سرویس کار های با تجربه ما با دستگاه های دیجیتالی دقیق اقدام به تشخیص علت و محل دقیق آن می کنند و بعد از بر آورد هزینه آن را تعمیر و باز سازی می کنند. انجام لوله کشی آب و فاضلاب، عایق و ایزوگام کف و دیوار، سیمان کاری سرامیک موزاییک و کاشی کاری. دستگاه های دیجیتالی تشخیص ترکیدگی لوله قادرند به صورت کاملا دقیق و نقطه ای ایراد در لوله را پیدا کنند البته این را خاطر نشان شوم کخ این دستگاه ها ترک و شکستگی لوله های فاضلاب را نشان نمی دهند اگر شرکتی همچنین ادعایی کرد فقط جنبه تبلیغاتی دارد.***

لوله بازکنی تخلیه چاه حکیمیه

تخلیه چاه حکیمیه

تخلیه چاه حکیمیه , لوله بازکنی تخلیه چاه حکیمیه در تهرانپارس , تخلیه چاه حکیمیه در خاک سفید , لوله بازکنی تخلیه چاه حکیمیه در وفادار شرقی , تخلیه چاه حکیمیه در اتحاد , تخلیه چاه حکیمیه در احسان , تخلیه چاه حکیمیه در جشنواره ناهیدی , لوله بازکنی , حفر چاه شرق تهران , لایروبی و تراش تهرانپارس , تشخیص ترکیدگی شرق تهران , لوله بازکنی سمت تهرانپارس , چاه بازکن خوب شرق تهران , تعمیر چاه حکیمیه , قیمت کار گذاشتن کول در چاه سمت حکیمیه تهران , چطور میتوان از استحکام چاه اطمینان پیدا کرد , تعمیرات چاه فاضلاب شرق تهران , مراحل خالی کرد چاه فاضلاب , چط.ر چاه فاضلاب احیا میشه , تعمیرات و تخلیه چاه در حکیمیه تهران

لوله بازکنی حکیمیه

لوله بازکنی تخلیه چاه حکیمیه فوری , لوله بازکنی شبانه روزی ,  سازمان آب , شیدایی , بابایی , شهرک شهید بهشتی , شهرک البرز , بلوار بهار , بلوار باباییان , لاله , بلوار اتحاد , جشنواره , شهید زین الدین شرق , لوله بازکنی در بلوار فجر , دماوند , پیدا کردن درب چاه , تخلیه فاضلاب سپتیک , ساخت سپتیک منهول در محدودهه شرق تهران , لوله بازکنی تخلیه چاه حکیمیه , p;dldi , آدرس شرکت تخلیه چاه در شرق تهران , قیمت تخلیه چاه , چاه بازکن فوری سمت شرق , تخلیه چاه حکیمیه در احسان اتحاد

حفر چاه حکیمیه

حفاری چاه در حکیمیه تهران , شماره شرکت حفاری چاه در شرق تهران با ثبت , قیمت حفاری هر متر چاه در شرق تهران , مقنی چاه کن در تهرانپارس , شرکت حفر چاه در حکیمیه تهرانپارس , حفر چاه در خیابان اتحاد , حفاری چاه سمت بلوار بابائیان , شماره شرکت حفاری چاه در تهرانپارس شرقی , حفر چاه در خیابان دماوند تهران نو  , حفر چاه در خاک سفید

لوله بازکنی در حکیمیه

چاه باز کنی و رفع گرفتگی لوله های فاضلاب ساختمانی و صنعتی توسط سرویسکار های مجرب و ماهر در شرق تهران در نیم ساعت.

حفاری چاه در حکیمیه

حفر و کندن چاه آب ، چاه فاضلاب ، ارت ، شمع ، آزمایش خاک و کانال توسط اکیپ ویژه و مجهز و مقنی های ماهر. اجرای منهول و سپتیک

تخلیه چاه حکیمیه

تخلیه آب و لجن چاه های فاضلاب، سپتیکها و منهول ها با تانکر بزرگ و انواع مختلف پمپ های کف کش تک فاز و سه فاز در تمامی مناطق 22 گانه تهران.

کف تراشی تعمیرات چاه فاضلاب

تعمیرات تخصصی و حرفه ای چاه های فاضلابی که زود به زود پر می شود با انجام کف تراشی و ته زنی میسر است. در این روش دیواره، سقف و کف انباری چاه به قطر حدود 50 سانتیمتر کنده می شود تا به خاک تمیز برسد. خاک تمیز دارای منفذ های نفوذی آب است و با این کار دوباره چاه شما احیا شده و چندین سال کار خواهد کرد.

حفاری چاه فاضلاب سمت حکیمیه

حفر هر گونه چاه اعم از فاضلاب، ارت و آزمایش خاک به صورت دستی توسط مقنی های حرفه ای و با تجربه. انجام لوله کشی سر چاه ، کول گذاری و طوقه چینی سر چاه به همراه کار گذاشتن گلدانی سر چاه جهت تجمیع آب ورودی به مرکز میله چاه.

حفر چاه فاضلاب توسط مقنی های ماهر با تجهیزات مدرن و کامل از صفر تا صد ، در کوتاهترین زمان و قیمتی مناسب در سرتاسر شهر بزرگ تهران.

اجزای چاه های فاضلاب استاندارد:

1 – میله چاه : قسمتی از چاه که ما می توانیم ببینیم . استوانه ای به قطر 70 الی یک متر است که عمق آن به نسبت جنس خاک منطقه از 4 متر الی 20 متر متغیر است .

2 – انباری چاه :  مخزن اصلی چاه فاضلاب است که به صورت چادری حفر می شود که غالبا عرض آن 2 الی 3 متر ، ارتفاع آن نیز 2 الی 3 متر و طول آن به نسبت تعداد واحد های ساختمانی متغیر است.

3 – طوقه چینی سر چاه : از ارتفاع 1 الی 2 متری سطح زمین قطر میله را بیشتر می کنیم و به شکل طاقچه درست می کنیم و از همان جا آجر ها را به صورت گرد می چینیم و با بالا آمدن قطر دایره حاصل از آجر چینی را کمتر می کنیم تا در نهایت کامل درب چاه بسته شود . ملات برای لای آجر ها ، سیما ن سیاه با ماسه است.

4 – گلدانی سر چاه : در حین طوقه چینی در وسط طوقه گلدانی سفالی یا پلی اتیلن کار گذاشته می شود تا در حین ریختن آب توسط لوله ها ، گلدانی آب را به مرکز چاه هدایت کند تا ریزش آب ، دیواره خاکی چاه را شستشو ندهد تا چاه ریزش کند .

5 – کول گذاری میله و انباری چاه : در مناطقی که خاک سست دارند برای جلوگیری از ریزش احتمالی چاه میله و انباری چاه را با کول یا همان بلوک های گرد و استوانه ای می پوشانیم تا مانع از ریزش خاک چاه شود.

Call Now Buttonتماس مستقیم