تخلیه چاه و لوله بازکنی طالقانی

لوله بازکنی طالقانی شرکت تهران پارسه با بیش از ۱۵ سال سابقه کار حرفه ای در تمامی زمینه های خدماتی ساختمانی باز هم بتوانید خدمات شایسته ای را ارائه نماید به همین منظور تعداد زیادی از حرفه ای ترین سرویسکار ها و مقنی ها را گرد هم آورده و با مدرن ترین ابزار آلات مجهز نموده تا باز هم رضایت مشتریانش را تمام و کمال کسب نماید . خدمات شبانه روزی و بدون تعطیلی .

۸۸۵۴۹۳۳۴

۰۹۱۲۴۵۵۵۱۲۳

جهت تماس مستقیم روی شماره های بالا کلیک نمایید.

شعبه طالقانی۸۸۵۴۹۳۳۴
شعبه شمال تهران۲۲۶۱۲۹۳۹
شعبه شرق تهران۷۷۰۳۱۷۷۴
شعبه مرکز تهران۸۸۵۴۹۳۳۴
شعبه غرب تهران۰۹۱۲۴۵۵۵۱۲۳

لوله بازکنی طالقانی فوری شبانه روزی

در لوله کشی ساختمان به ناچار لوله کش مجبور می شود از زانویی های ۹۰ درجه یا ۴۵ درجه استفاده کند و یا در کفشور ها و توالت ایرانی از شتر گلویی U شکل استفاده کند که بوی فاضلاب وارد ساختمان نشود . همین مسئله خود باعث گیر کرد آشغال و تفاله در لوله می شود و مسیر لوله را مسدود می کند. باز کردن این گرفتگی هم روشهای مختلفی دارد . مردم معمولا از محلول های لوله بازکنی استفاده می کنند که به هیچ وجه توصیه ما نیست . چون اگر لوله پر از آب باشد که محلول رقیق می شود و اثرش را از دست می دهد . اگر هم نیمه باز باشد از لوله خارج شده و به چاه می ریزد و مجالی برای اثر بر گرفتگی ندارد.

روش فنر زنی یکی از بهترین و موثرترین روشهای لوله بازکنی است که هم لوله باز می شود و هم کل مسیر تمیز می شود.

باز کردن لوله های ساختمانی و صنعتی با مدرن ترین دستگاه ها توسط حرفه ای ترین لوله بازکن های تهران با نرخ اتحادیه و فوری.اگر چاه فاضلاب منزلتان مسدود و بند شده اصلا نگران نباشید اگر بدون اینکه آب بریزید ، فاضلاب بالا می آید از طبقات بالا بخواهید تا آب مصرف نکنند چون در این صورت رایزر اصلی کیپ شده و آب مصرفی از اولین سطح بیرون میزند  ولی اگر بدون ریختن آب توسط خودتان آب بالا نمی آید پس فقط لوله مربوط به خودتان کیپ است و جای نگرانی نیست.

لوله بازکنی طالقانی

لوله بازکنی طالقانی

لوله بازکنی طالقانی رفع گرفتگی

اگر لوله شما مسدود شده و با فنر نمی شود آن را باز کرد. ( فنر محل گیر را باز نمی کند .فنر مسیر خود را گم کرده و به محل گیر نمی رود، به دلیل لوله کشی اشتباه .فنر از سیفون رد نمی شود) نیازی به کندن لوله نیست ما آن را با پمپ باد بسیار قوی برقی باز می کنیم.

­

لوله بازکنی طالقانی (درآوردن اشیا از لوله فاضلاب )

بیرون کشیدن اشیا افتاده در دستشویی و لوله فاضلاب با انبر های وبژه در کمتر از ۲۰ دقیقه. اشیایی مثل گوشی موبایل ، دسته کلید ، سویچ ، سری شیر مخلوط ، توپ ، فرچه و

از دلایل اصلی که توالت های ایرانی و یا کف شور حمام و بالکن زود به زود می گیرد ، وجود جسمی درون شتر گلویی آن است که با فنر زدن فقط در آن لحظه جابجا می شود و لوله باز می شود ولی بعدا مجدد در مسیر خروجی آب قرار می گیرد و لوله را مسدود می کند . تنها راه چاره برای خلاصی از این مشکل در آوردن آن جسم با انبر از درون شتر گلویی است. بعضی مواقع وجود دوغاب و مصالح ساختمانی نیز در ساختمان های نو ساز باعث انسداد بیش از حد این لوله ها می شود .بیشتر سرویس کار های شرکت های لوله بازکنی تنها راه چاره را کندن و تعویض گلو شتری می دانند ولی ما افرادی را داریم که با مهارت خاصی این سیمان و دوغاب را درون لوله می شکنند و با انبر از آن خارج می کنند بدون اینکه لوله بشکند و یا سوراخ شود.***

­لوله های سیمان رفته را چه باید کرد

علت گرفتگی مکرر و زود به زود خیلی از کفشور ها و لوله توالت ایرانی به خاطر وجود مصالحی مثل دوغب سیمان سفید سیمان سیاه و خرده آجر و ماسه و تیکه سرامیک است که درون شتر گلیی مانده است .

شکل شتر گلویی مثل حرف U انگلیسی است که باید آب در آن جمع شود و منع انتشار بوی فاضلاب چاه در منزل شود . همین گودی شتر گلویی باعث تجمع اجسام در لوله می شود . اگر جسمی درون آن بی افتد و سبک نباشد حتما در ان خواهد ماند و رد نمی شود . وجود جسم خارجی در شتر گلویی اگر خود ان نیز باعث انسداد لوله نشود به مرور زمان م آشغال را پشت خخود نگه داشته لوله را مسدود می کند . فنر زدن در این حالت هم رفع موقتی مشکل است . فنر نمی تواند جسم را از شتر گلویی رد کند و یا بیرون آورد فقط آن را جابجا کرده و موقتا لوله باز می شود .

نود درصد شرکت های لوله بازکنی اگر بینند که مصالح و یا سیمان درون لوله است یا چیزی نمی گویند تا هر بار با باز کردن لوله هزینه بگیرند یا پیشنهاد کندن کف و یا تعویض لوله می دهند . ما با ابزار های خاصی بدون دست زدن به کف سرویس بدون کندن کاسه بدون تعویض لوله ، سیمان و دوغاب را تراشیده و با انبر خارج می کنیم طوری که لوله تمیز تمیز شود . اینکار هم کم هزینه است هم خرابی ندارد و هم در کمتر از ۲ ساعت انجام می شود .

­

تخلیه چاه فاضلاب با تانکر

لازمه تخلیه کردن چاه به هر روشی این است که درب چاه باز باشد. البته اندازه باز بودن درب چاه بستگی به روش تخلیه دارد . برای خالی کردن چاه با ماشین های مکنده ساکشن ، درب چاه به اندازه دایره ای به قطر ۱۰ سانتی متر باز باشد کافی است. اگر قصد دارید با تانکر های آب کش و یا لجن کشی با پمپ کفکش چاه را خالی نمایید باید درب چاه به اندازه دایره ای به قطر ۴۰ سانتی متر باز باشد تا بتوانیم پمپ را از درون آن رد کرده به کف چاه بفرستیم . برای لایروبی و کفتراشی نیز باید طوقه چاه به طور کامل برداشته شود تا هم نفر بتواند وارد چاه شود و هم سطل های بالابر در حین بالا پایین شدن به طوقه گیر نکنند.

تخلیه مکانیزه چاه فاضلاب با بهره گیری از انواع پمپ های کفکش تک فاز ، سه فاز ، لجنکش ، آبکش ، ارتفاع زن ، سپتینکی لجن زن با تانکر های بزرگ و کوچک ۱۲ و ۶ هزار لیتری با نرخ دولتی

­

تخلیه چاه با دستگاه مکنده

تخلیه چاه با تانکر های حرفه ای پمپ سرخود مکنده یا همان ماشین های ساکشن قوی با حداقل تخریب درب چاه و بدون نیاز به لایروبی دستی. تانکر های ساکشن قدرت مکش فوق العاده بالایی دارند و به اصطلاح لایروبی مکانیزه انجام می دهند . لجن هایی که قبلا با سطل توسط مقنی از چاه و یا سبتیک خارج می شد را می توان با کمترین هزینه و زمانی بسیار کمتر و دون هیچ گونه کثیف کاری با تانکر های ساکشن انجام داد. در مواقعی که درب چاه باریک و تنگ است و نمی خواهیم بیش از حد طوقه سر چاه را بشکافیم و خراب کنیم ، تانکر های ساکشن به داد ما می رسند. فقط به اندازه یک لوله ۱۰ سر چاه باز باشد کفایت می کند.

­

حفاری چاه چاه جذبی فاضلاب در طالقانی

حفر چاه های جذبی فاضلاب ، آب ، ارت ، کانال و کلیه امور مربوط به حفاری و کنده کاری با قیمتی ارزان . کندن کانال و رایزر ، اجرای کامل منهول های سیمانی ، ساخت و اجرای سپتیک

­

تشخیص ترکیدگی لوله های آب و فاضلاب

مهمترین بخش در برطرف کردن نم و رطوبت دیوار و سقف ، تشخیص دقیق علت و محل دقیق آن است که باید بدون تخریب انجام بگیرد. ما با استفاده از دستگاه های بسیار دقیق دیجیتالی تشخیص و متخصصین کارکشته می توانیم به راحتی علت و محل را تشخیص داده و اقدام به هرگونه تعمیر و بازسازی نماییم . اعم از لوله کشی آب و فاضلاب ، سرامیک کاری کاشیکاری گچکاری نقاشی عایق کاری کف و دیوار و …

حفاری چاه

حفر انواع چاه های فاضلاب ارت شمع کانال و کندن مسیر لوله کشی توسط مقنی هایی با تجهیزات کاری کامل و ایمن

تخلیه چاه

تخلیه و تعمیرات اساسی چاه و سپتیک فاضلاب با تانکر های بزرگ و انواع پمپ های قوی تخلیه و مقنی های با تجربه

لوله بازکنی

باز کردن گرفتگی انواع لوله های فاضلاب ساختمانی و صنعتی با دستگاه های مدرن در اسرع وقت و نازلترین قیمت

تعمیرات تخصصی توالتهای فرنگی در طالقانی

ارائه کلیه خدمات مربوط به توالت فرنگی اعم از :

  1. سرویس کامل تعمیر و تعویض قطعات سیفون توالت فرنگی
  2. باز کردن گرفتگی فاضلاب کاسه توالت فرنگی
  3. نصب کاسه تعویض کاسه قدیمی با کاسه نو
  4. تبدیل توالت ایرانی به فرنگی و برعکس
  5. رفع آب دهی زیر کاسه و بوی فاضلاب
تعمیر توالت فرنگی در طالقانی

تعمیر توالت فرنگی در طالقانی

سرویس دوره ای و سالانه کاسه توالت های فرنگی مانع از هدر رفتن و اسراف آب شهری و هزینه بالای قبض آب می شود . همچنین مانع از پر شدن زود هنگام چاه فاضلاب و گرفتگی مکرر توالت فرنگی است. هزینه ای که جهت سرویس و تعویض قطعات معیوب توالت فرنگی می شود در برابر هزینه تخلیه و تعمییر چاه یا مقدار آب هدر رفته بسیار نا چیز است. پپس سرویس کاسه توالت فرنگی را جدی بگیرید.
شرکت تهران پارسه حتی برای باز کردن گرفتگی های توالت فرنگی از سرویس کار های مخصوص این کار بهره می گیرد چون اگر سرویس کار تجربه لازم را نداشه باشد ممکن است باعث خرابی ، شکستن و خش افتادن به کاسه شود. سرویس کار ما ضمن باز کردن اصولی کاسه فرنگی هر نوع سرویس و تنظیم مورد نیاز را قادر است انجام دهد.