لوله بازکنی جشنواره

تیم پشتیبانی شبانه روزی تخلیه چاه لوله بازکنی

تیم پشتیبانی شرکت تهران پارسه بصورت شبانه روزی و بدون تعطیلی آماده پاسخگویی و دادن مشاوره تخصصی رایگان به مشتریان محترم می باشند. تنها کافی است با نزدیک ترین شعبه ما در تماس باشید تا ضمن راهنمایی تخصصی گروه متخصصین ما، از خدمات مدرن ما هم بهره مند شوید.

ما به همراه تیم پشتیبانی، سرویسکار های لوله بازکنی، راننده های تانکر های تخلیه چاه، مقنی های حفر چاه نو و تعمیرات چاه قدیمی امیدواریم بتوانیم در مشکلات مربوط به تاسیسات در کنار شما باشیم. ما در تلاش هستیم در راستای خدمات رسانی به شما همشهریان عزیز گام موثری برداریم و رضایت شما را کامل جلب نماییم.

هدف بزرگ گروه تهران پارسه، جلب رضایتمندی کامل مشتریان محترم با ارائه خدمات به روز، تمیز، حرفه ای، ارزان، تضمینی و  سریع است. ما معتقدیم که بزرگترین سرمایه شرکت داشتن مشتری و از آن مهمتر حفظ مشتری با انجام کار های  تضمینی ارزان و حرفه ای می باشد. به نظر ما بهترین نوع تبلیغات از کانال خود مشتری می باشد یعنی مشتری که از کار ما راضی باشد حتما ما را برای اقوام و آشنایان هم معرفی خواهد. پس همیشه سعی بر این داریم که هیچ مشتری را از خودمان و کار مان ناراضی نگه نداریم.