تخلیه چاه زعفرانیه

تخلیه چاه زعفرانیه >> شرکت پگاه تهران پارسه جام  با شماره ثبت ۵۲۴۹۰۳ آمادگی خود را برای عقد قرار داد با ارگان های دولتی و خصوصی ، مدارس ، پادگان ها ، بیمارستان ها ، ادارات ، شرکت ها ، مجتمع های اداری تجاری مسکونی و هتل ها اعلام میدارد.

ما بهترین و متنوع ترین و خدمات را ۱۰۰ % تضمینی و با قیمت اتحادیه به شما عرضه خواهیم داشت

دفتر شمال تهران۲۲۶۱۲۹۳۹
دفتر مرکزی تهران۸۸۵۴۹۳۳۴
دفتر جنوب تهران۰۹۱۲۴۵۵۵۱۲۳
دفتر شرق تهران۷۷۰۳۱۷۷۴
دفتر غرب تهران۰۹۱۲۴۵۵۵۱۲۳

تخلیه چاه زعفرانیه

تخلیه چاه فاضلاب با مدرن ترین تجهیزات روز ، انجام کلیه کار های مربوط به خالی کردن چاه ( تخلیه آبکش لجنکش ، لایروبی ، کفتراشی ، طوقه چینی ، کول گذاری ، حفر چاه و … )

اگر از محل دقیق قرار گرفتن درب چاه ساختمان خود آگاهی ندارید،کار را به کارشناسان تشخیص کار شرکت ما محول کنید تا با حداقل تخریب آن را برایتان پیدا کنند. بعد از پیدا کردن درب چاه ، آن را با هیلتی باز کرده و بعد از اتمام عملیات تخلیه چاه ، مجدد درب چاه را برایتان خواهیم بست.

تخلیه چاه زعفرانیه

تخلیه چاه زعفرانیه

تخلیه چاه زعفرانیه با تانکر بزرگ

تانکر های ۱۲۰۰۰ و ۶۰۰۰ لیتری و پمپ های کفکش تک فاز ، سه فاز ، ارتفاع زن ، پمپ های قدرتمند مخصوص سپتیک و پمپ لجن کش. برای اینکه بتوان چاه را با پمپ کفکش تخلیه نمود الزامی است که درب چاه به اندازه ۴۰ در ۴۰ باز باشد تا پمپ درون چاه رفته و آب و لجن را پمپ کند.

تخلیه مکانیزه چاه فاضلاب

ماشینهای مکنده ساکشن فوق قوی برای خالی کردن آب و لجن و لایروبی مکانیزه با تخریب حداقلی درب چاه مورد استفاده قرار می گیرد . این کامیونها همزمان با تخلیه آب و لجن ، کار لایروبی را نیز به صورت مکانیزه و بدون دخالت مقنی در زمان بسیار کوتاه و هزینه بسیار پایین انجام می دهند.

لایروبی و تخلیه کردن لجن های سفت ته چاه که پمپ قادر به مکش آن نبوده و وجود این لجنها مانع جذب آب توسط چاه میشود. اکیپ ویژه لایروبی به همراه مقنی ماهر و تجهیزات ایمنی کامل با نیسان ۱۰ بشکه ای در محل حاضر و چاه را لایروبی می کنند.

اما اگر چاه فاضلاب شما زود به زود پر میشود، علت چیست و چکار باید انجام داد

جواب زود پر شدن چاه این است که، دیواره های چاه لجن گرفته و روزنه های جذبی چاه کور شده و عملا چاه دیگر قادر به جذب آب نیست و مانند یک مخزن عایق عمل میکند.

برای رفع این مشکل هم راه های متعددی وجود دارد

۱ – کار گذاشتن درب چاه چدنی برای اینکه دیگر هزینه ای جهت باز و بستن درب چاه جهت تخلیه پرداخت نکنید ، و همچنین به راحتی چاه را بازدید کنید.

۲- حفر چاه جدید و انتقال لوله ها به چاه جدید که روش خوب و مناسبی نیست . چون به غیر هزینه حفر چاه هزینه های دیگری چون خاکبرداری ، انتقال لوله به سر چاه جدید و به هم خوردن کف سازی محوطه برای انتقال لوله ها و خالی شدن بی از حد فضای زیر ساختمان است.

۳ – حفر چاه جدید و اتصال چاه قدیمی به چاه جدید در ارتفاع ۲ تری سطح زمین . در این حالت چاه اولی به عنوان چاه چربی و لجن گیر و چه دومی چاه جذبی شما خواهد بود. چون لجن در چاه اول ریخته می شه در آن ته نشین می شود و آب صاف بالای چاه به چاه دومی می ریزد  و دفع می شود. در ای روش دیگر انتقال لوله و به هم خوردگی کف سازی ساختمان را نخواهید داشت.***

سوالاتی که قبل از حفر کردن چاه فاضلاب مطرح میشود اینست که کجای ساختمان چاه حفر کنیم ؟ چقدر میله چاه عمیق باشد ؟ انباری چه حجمی داشته باشد و چند در چند شود؟ کول گذاری نیاز هست یا خیر؟ همه این سوالات بسیار مهم و کاربردی هستند که باید توسط افراد ماهر و متخصص بررسی شود

لوله بازکنی زعفرانیه

چاه بازکنی لوله های پلیکا ، چدنی ، پلی اتیلن ، پوشفیت ، سیمانی ، آهنی و … با فنر فولادی قوی و دستگاه ژنراتور برقی و انواع پمپ های فشار باد و آب

باز کردن لوله چاه حمام با فنر که اکثرا در اثر تجمع مو و پرز در لوله و بیشتر در زانویی لوله های ایجاد میشود.

رفع گیر و گرفت چاهک آشپزخانه ( اگر موقع باز کردن آب از سینک ، از کفشور بالا می آید یا از دیوار پشت خرطومی پس میزند و یا اگر موقع کار کردن لباسشویی این اتفاقات می افتد نشان دهند این است که لوله فاضلاب آشپز خانه کیپ شده و باید در اولین فرصت رفع گرفتگی شود )

رفع انسداد لوله فاضلاب دستشویی با روشهای مدرن در کمتر از نیم ساعت و شبانه روزی

حفاری چاه در زعفرانیه

حفر هر نوع چاه فاضلاب چاه آب چاه ارت چاه آزمایش خاک و کانال توسط مقنی های با تجربه و ماهر با تمامی ابزار ای مورد نیاز در زمانی کوتاه و هزینه ای اندک.

جهت جلو گیری کردن از ریزش احتمالی چاه در آینده که اتفاق بسیار خطرناکی هست ما از کول های سیمانی استفاده می کنیم این کول ها برای میله چاه به شکل حلقوی به ارتفاع ۲۵ سانتیمتر هستند و قطر های مختلفی از ۶۰ تا ۱۲۰ سانت را دارند و بسته به قطر میله از آن استفاده می شود .برای انباری چاه هم کول های مخصوصی تقریبا به شکل بیضی با قاعده تخت استفاده می شود . اینکه میله چاه کول گذاری شود یا نه زیاد مهم نیست و بهتر این است کول گذاری شود ولی انباری این گونه نیست. در جایی که خاک منطقه سفت هست نباید انباری کول چینی شود چون خود این بلوک های سیمانی به شدت قدرت جذب چاه را پایین می آورد. ***

تخلیه چاه در زعفرانیه تهران

تخلیه چاه زعفرانیه در ولیعصر , لوله بازکنی تخلیه چاه زعفرانیه در ولی عصر , لوله بازکنی تخلیه چاه زعفرانیه در ولنجک , تخلیه چاه زعفرانیه سمت مقدس اردبیلی , تخلیه چاه زعفرانیه نزدیک عارف نسب , تخلیه چاه زعفرانیه در حوالی خیابان آصف , لوله بازکنی و تخلیه چاه زعفرانیه در دربند , حفر چاه و تخلیه چاه زعفرانیه در خیابان طاهری , چاه بازکنی و تخلیه چاه زعفرانیه در حسینی , تخلیه چاه زعفرانیه در ساسان , تعمیرات و لایروبی چاه فاضلاب سمت شمال تهران , شماره شرکت حفاری چاه در زعفرانیه و ولنجک , کول گذاری و حفر و کندن چاه در شمال تهران,لایروبی تعمیر چاه فاضلاب , حفاری چاه فاضلاب متری , رفع بوی فاضلاب درون ساختمان در شمال تهران , تعمیرات تخصصی چاه فاضلاب با ضمانت نامه رسمی

لوله بازکنی سمت زعفرانیه

تخلیه و چاه بازکنی سمت منطقه زعفرانیه در ولیعصر , لوله بازکنی و چاه بازکنی محدوده زعفرانیه در ولی عصر , لوله بازکنی تخلیه سپتیک رعفرانیه در ولنجک , پاکسازی منهول سمت مقدس اردبیلی ,  واتر جت برای شستشوی لوله در زعفرانیه نزدیک عارف نسب , تشخیص علت بوی فاضلاب در شمال تهران حوالی خیابان آصف , لوله بازکنی و رفع گرفتگی فاضلاب در دربند , حفر چاه و تخلیه چاه زعفرانیه در خیابان طاهری , چاه بازکنی و خیابان حسینی , تعمیرات تخصصی کاسه توالت های فرنگی سمت شمال تهران , شماره شرکت تخلیه چاه با شماره ثبت در زعفرانیه و ولنجک , تشخیص ترکیدگی لوله و رفع نم در شمال تهران زعفرانه ولنجک