لایروبی چاه فاضلاب و سپتیک در تهران

لایروبی چاه فاضلاب و سپتیک در تهران با نازلترین قیمت ، کمترین کثیفکاری ، کوتاهترین زمان توسط شرکت تهران پارسه ۰۹۱۲۴۵۵۵۱۲۳

شرکت فنی مهندسی تهران پارسه با سابقه ۱۵ ساله خود و تجهیز نیروهای کاری و سرویسکاران باتجربه آماده ارائه خدمات نوین و گسترده ای در سرتاسر شهر تهران و حومه تهران می باشد.

خدمات ما بصورت شبانه روزی ، بدون حتی یک روز تعطیی و درای قیمتهای مناسب و مقطوع می باشد.

چاه و سپتینگ فاضلاب که به مدت سالهای زیادی کار کرده است به مرور زمان لجن و چری و آشغال ها در ته چاه رسوب و تهنشین شده و لایه به لایه سفت شده که هنگام تخلیه کردن با هر نوع پمپی لجنهای سفت کف در چاه می ماند. این لجنها هم مقداری از حجم چاه را اشغال میکند و هم مانع جذب شدن آب از کف چاه میشود . در نظر داشته باشید که مهمترین بخش برای جذب آب همان کف چاه است چون بیشترین فشار آب بر کف است . حال اگر کف چاه لجن داشته باشد این لجن مانع جذب میشود.

برای رفع این مشکل باید اکیپ ماهر و مجهز لایروبی با مقنی ماهر در محل حاضر شود و اقدام به خارج کردن لجن ها بکند و با بشکه و نیسان از شهر خارج گردد.

اگر چاه فاضلاب شما زود به زود پر میشود نشان دهنده ان است که چاه لجن و رسوب گرفته است و باید لایروبی کفتراشی شود.حتی پمپ های لجنکش قوی نیز قادر به مکش تمامی لجن ها نیستند بلکه لجن های سفت و آشغال های موجود در چاه در هنگام تخلیه درون چاه باقی می مانند و همین امر هم حجم چاه را اشغال نموده و هم قدرت جذب چاه را به شدت کاهش می دهد.

لایروبی

لایروبی

لایروبی چاه با ماشین ساکشن مکنده ( مکانیزه بدون دخالت نیروی انسانی)

 

برای لجن کشی باید مقنی درون چاه برود و این امر مستلزم رعایت نکاتی است که باید حتما رعایت شود.

باید از ابتدا تا انتهای انجام این پروسه آب ساختمان کلا قطع شود. طوقه چاه کاملا برداشته شود

اگر در ساختمان شما امکان قطع کردن آب وجود ندارد یا برای کار لاروبی عجله داردید و یا اینکه طوقه چاه طوری چیده شده که قابل برداشتن نیست در اینگونه موارد ما از ماشین تانکر مکنده استفاده میکنیم . این ماشین با قدرت مکش بالایی که نیرویش را از نیرو محرکه موتور ماشین میگیرد تمامی لجن ها را مکش و تخلیه میکند.در این روش لایروبی دیگر نیازی به برداشتن طوقه چاه نیست و سطح آلودگی و کثیفکاری در این روش به صفر می رسد. ما در این گونه لایروبی لوله ای با قطر ۶ تا ۸ اینچ را درون چاه فرستاده و عمل مکش با نیروی محرکه خود کامیون انجام میگیرد.

لایروبی چاه با نیروی انسانی

در اینگونه موارد اکیپ ویژه لایروبی در محل حاضر شده و مقنی با تجربه را با تجهیزات کامل ایمنی درون چاه فرستاده میشود. مقنی لجن های سفت کف چاه را با بشکه و بالابر از چاه بیرون میفرستتد . اکیپ بالای چاه لجن ها را بار بشکه های درون نیسان کرده و از شهر به بیرون و در محل های مشخص خالی میکنند.

چاهی که سالیان زیادی است کار میکند ، لجنها و چربی ها به صورتی لایه ای ته نشین میشوند و از بالای چاه هرچه با لایه های زیرین نزدیک میشویم لجنها سفت و سفت تر میگردند و همین امر است که باعث کند شدن جذب آب توسط  کف چاه میگردد. این لجنها را پمپ و یا مکنده قادر نیست مکش و پمپ کند و باید حتما مقنی با تجهیزات ایمنی کامل و پمپ های دمکش تخلیه گاز چاه درون چاه برود و با سطل و بیل اقدام به تخلیه اینگونه لجنها و چربی ها کند.

لایروبی منهول در تهران

منهول ها که نقش انتقال فاضلاب در مسیر های طولانی را دارند بعد از گذشت چند سال چربی و لجن گرفته و آب از آنها رد نمیشود . پس باید آن ها را پس از مدتی تمیز و تخلیه کنند. البته اگر این منهول ها مربوط به آشپزخانه های صنعتی باشند که مشکل بسیار حادتر است چون در مسیر بین منهول ها لوله ها به شدت چربی گرفته و کاملا کیپ میشود و اگر برای رفع گرفتگی از فنر استفاده شود مطمین هیچ نتیجه ای نخواهید گرفته چون چربی های بسیار چسبنده بوده و اگر از قسمتی از لوله توسط فنر جدا شود بلا فاصله در جایی دیگر خواهد چسبید پس فنر را حل مناسبی برای رفع این مشکل نخواهد بود.**

لاروبی چاه شمال تهران – لجنکشی سپتینگ شرق تهران – چربی زدایی منهول غرب تهران – تمیزکاری چربی گیر مرکز تهران

لاروبی و کف تراشی چاه توسط نیروی انسانی مجرب و ماهر

طوقه چینی و کول گذاری چاه برای جلوگیری از ریزش چاه

لاکروبی توسط نیروی انسانی

لجنکشی فاضلاب توسط دستگاه لجن کش با ماشین خاور

تراش چاه توسط نیروی انسانی

*****  مناطق سرویس دهی شرکت تهران پارسه : شمال , شرق , غرب , مرکز , جنوب , حومه تهران   *****

لایروبی چاه در تهران , لایروبی چاه در شمال تهران , لایروبی چاه در شرق تهران , لایروبی کردن چاه و سپتیک در غرب تهران , لایروبی و لجن کشی چاه و سپتیک سمت مرکز تهران , خدمات لایروبی و تخلیه چاه در جنوب تهران , قیمت لایروبی چاه در تهران , نرخ لایروبی کردن چاه , هزینه لایروبی چاه فاضلاب خانگی , زمان لازم برای لایروبی یک چاه کوچک , شستشوی منهول , تمیز کردن چربی گیر فاضلاب , اکیپ لایروبی کار در تهران , لایروبی با مکنده ساکشن , روش های لایروبی چاه و سپتیک توسط مقنی تهران