شماره لوله بازکنی شرکت تهران پارسه ۰۹۱۲۴۵۵۵۱۲۳ ما با تیم کاری حرفه ای و شبانه روزی آمادگی دارد تا در هنگام ضرورت در کمترین زمان درب منازل شما عزیزان تهرانی باشد تا کلیه مشکلات لوله فاضلاب از جمله گرفتگی ، نم و چکه ، بوی فاضلاب و لوله کشی را انجام می دهیم.

شرکت پگاه تهران پارسه جام با شماره ثبت ۵۲۴۹۰۳ آماده عقد قرار داد جهت انجام خدمات تاسیساتی ، تخلیه چاه ، تعمیرات چاه فرسوده ، حفر چاه ، لوله بازکنی و تعمیرات و بازسازی داخلی می باشد.جهت کسب اطلاعات تخصصی رایگان با ما در تماس باشید

شماره لوله بازکنی تهران

۰۹۱۲۴۵۵۵۱۲۳  –  ۲۲۶۱۲۹۳۹  –  ۷۷۰۳۱۷۷۴  –  ۸۸۵۴۹۳۳۴

شماره لوله بازکنی در تهران 09124555123

شماره لوله بازکنی

شماره لوله بازکنی شمال تهران۲۲۶۱۲۹۳۹
شماره لوله بازکنی شرق تهران۷۷۰۳۱۷۷۴
شماره لوله بازکنی غرب تهران ۰۹۱۲۴۵۵۵۱۲۳
شماره لوله بازکنی مرکز تهران۸۸۵۴۹۳۳۴
شماره لوله بازکنی جنوب تهران۰۹۱۲۴۵۵۵۱۲۳

شماره لوله بازکنی چاه دستشویی

اکثرا گرفتگی توالت ایرانی در قسمت سیفون و یا همان شتر گلویی رخ می دهد . خیلی از موارد مشاهده شده که وجود جسمی درون شترگلویی باعث جمع شدن و گیر کردن مو و آشغال پشت خود شده و مسیر لوله مسدود می شود . در اینگونه موارد فنر زدن به تنهایی کافی نیست . چون فنر موقتا آن شی را جابجا می کند و در آن لحظه لوله باز می شود ولی مشکل حل نمی شود و بعد از چند وقت دوباره همان اتفاق خواهد افتاد. راه حل اساسی این است که بعد از باز کردن لوله ، آن جسم از درون لوله با انبر های مخصوص خارج شود که ما اینکار را  برایتان انجام خواهیم داد. ***

آموزش باز کردن سینک ظرفشویی:

روش اول : استفاده از تلمبه دستی خانگی.این روش برای گرفتگی های جزئی بوده و خیلی هم قابل اعتماد و دائمی نیست ولی موقتا مشکل را حل میکند . در این روش مثلا می خواهید لوله سینک ظرفشویی را باز کنید . ابتدا سینک را پر از آب کنید و سپس کف تلمبه را مقدار چرب کنید و سپس اقدام به تلمبه کردن نمایید تا مسیر باز شود. اگر دیدید باز نمی شود زیاد ادامه ندهید چون در این صورت گرفتگی جدی است و با اینکار لجن و چربی از اطراف خرطومی درون دیوار بیرون خواهد زد .

روش دوم : ریختن چنته یا جرم گیر. البته این روش به هیچ عنوان توصیه نمی شود چون مضرات این محلول ها از مزایای آن بیشتر از . وقتی محلول اسیدی را در لوله می ریزید اتصالات و چسب آن از بین می رود و لوله شروع به نشت و چکه به طبقات پایین می شود . هزینه تعمیر و باز سازی لوله به مراتب خیلی خیلی بالا تر از هزینه فنر زنی به لوله است پس اگر فاضلاب گیر کرد از یک شرکت معتبر در خواست کنید که یک سرویس کار حرفه ای برایتان اعزام نماید تا به روشی اصولی و درست اقدام به رفع گیر مسیر فاضلاب نماید.

روش سوم: بررسی سیفون زیر سینک و تمیز کردن آن . توصیه میکنیم که اگر در این کار تخصص ندارید اصل به سیفون دست نزنید چون هم محیط را آلوده میکنید و هم نمیتوانید مجدد سیفون را کاملا آبندی کنید.

روش چهارم : باز کردن لوله توسط سرویسکار لوله بازکنی با تجهیزات مخصوص و مدرن

توصیه ما به مشتریان عزیز این است که اگر میخواهید از گرفتگی فاضلاب آشپزخانه جلوگیری نمایید قبل از گرفتگی کامل هفته ای یکبار آب داغ را به مدت دو سه دقیقه باز بگذارید تا لوله ها گرم شوند و بعد یک کتری آب جوش را در سینک بریزید اینکار باعث شسته شدن و جدا شدن چربی ها از جداره لوله میشود . با اینکار دیگر نیازی به لوله بازکنی با فنر یا چانته و اسید نخواهید داشت . این روش بهترین و بی خطر ترین روش هست که خود ما نیز در منزل اجرا میکنیم.

شماره چاه بازکنی تهران ۰۹۱۲۴۵۵۵۱۲۳

باز کردن لوله های ساختمانی و صنعتی با دستگاه های مدرن و حرفه ای توسط با تجربه ترین لوله بازکن ها بصورت تمام وقت و بدون تعطیلی

شماره لوله بازکنی : باز کردن کلیه لوله های خانگی و صنعتی ، چدنی  پلیکا پلی اتیلن آهنی سیمانی و… با دستگاه های روز دنیا مانند دستگاه ژنراتور و انواع مختلف فنرهای فولادی در سایز ها و طول های مختلف بدون خرابی کثیفی در کوتاهترین زمان و منصفانه ترین قیمت . رسوب کنی لوله های جرم گرفته که باعث گرفتگی های مکرر میشود .

خارج کردن اشیا افتاده در لوله مانند گوشی موبایل دسته کلید حلقه انگشتری سری شیر مخلوط فرچه و … 

شماره لوله بازکن مخصوص توالت فرنگی

رفع گرفتگی از توالت فرنگی با جدیدترین روشهای بدون کوچکترین آسیب به کاسه توالت شما در نیم ساعت

تنظیم و سرویس توالت فرنگی توسط کارشناسان حرفه ای ما در سراسر تهران

*************************************

باز کردن راه فاضلاب

بیشتر مواقع راه آب ظرفشویی یا دستشویی به مرور گرفته می شه و آب خوب رد نمی شه . این اشکال مخصوصا در منازل قدیمی بیشتر به چشم می خورد .

هر از گاهی باید با سیفون تلمبه بزنید یا از مواد باز کننده لوله مثل چانته یا اسید استفاده کنید تا راه آب باز بشه ! اما اشکال اینجاست که استفاده از این مواد خودش باعث دردسر می شد .

چون اسید و چانته یا همون سود سوزآور جدار لوله ها رو به اصطلاح میخورد یا سوراخ میکند . کافی است لوله فاضلاب کمی کهنه باشد یا دچار پوسیدگی کمی باشد تا با ریختن این مواد لوله سوراخ بشه و فاجعه به بار بیاد !!!!

ساده ترین و مطمئن ترین و بی خطر ترین راه , استفاده از پودر رخت شویی هست . شاید خنده دار باشه اما حتا خود لوله کش ها هم از این ماده ساده استفاده میکنن . طریقه استفاده هم خیلی ساده ست . یک قوطی پودر رختشویی مخصوص دست (!) یا همون تاید , بخرین . شیر آب داغ رو باز کنین و بذارین کمی رد بشه از چاهک . حالا شیر رو ببندین و نیمی از پودر رو داخل چاهک آب خالی کنین و دوباره آب داغ رو باز کنین و باقی پودر رو هم داخل سوراخ بریزین .

میبینین چقدر سریع راه آب باز میشه !!!!!! یک راه دیگه هم استفاده از شامپو هست . شامپوهای فاسد یا کهنه ای که استفاده نمیکنین میتونن اینجا خیلی بدرد بخورن .

” دلیل گرفتگی لوله ها جمع شدن مو در داخل لوله و داخل سیفون و جرم گرفتن اونهاست که مانع عبور آب میشه . معمولن هم جرم چربی دور موها گرفته میشه و پودر رختشویی یا شامپو باعث حل شدن اون جرم و رها شدن موها میشه .

این کار رو سود سوزآور یا چانته هم انجام میدن که خورنده چربی هستن و یا اسید . اما متاسفانه این مواد به لوله های فاضل آب و سیفون ها مخصوصن در ساختمانهای قدیمی که اغلب از جنس چدن هستن , و نه پلاستیک , آسیب میرسونن و باعث پوسیدگی و سوراخ شدنشون میشن , هر چند این روش برای گرفتگی های معمولی کاربرد داره نه گرفتگی های شدید که حتا یک قطره آب هم رد نمیشه از چاهک و یا وقتی جسم خارجی راه آب رو گرفته باشه , که در اون صورت فقط و فقط باید رفت سراغ لوله کش

تخلیه تهران ۰۹۱۲۴۵۵۵۱۲۳

 شماره لوله بازکن تهران

شماره لوله بازکن شمیرانات ۲۲۶۱۲۹۳۹

شماره لوله بازکنی در سمت نیاوران ، چاه بازکن در فرمانیه ، تخلیه چاه قیطریه , الهیه , پل رومی , شماره لوله بازکنی در اقدسیه , بلوار ارتش , چاه بازکن آجودانیه سباری

 شماره لوله بازکنی شرق تهران  ۷۷۰۳۱۷۷۴

شماره لوله بازکنی در تهرانپارس , چاه بازکن در رسالت حکیم , حکیمیه , خاک سفید , تهران نو  , نارمک , مجیدیه , گلبرگ , قنات کوثر , شهرک شهید بهشتی , چاه بازکنی در تسلیحات , چاه بازکن وحیدیه , ارباب مهدی , لشگر , سبلان , تهران نو , امام حسین , ارمغانی بخت آزاد , فدک , شهید ثانی

شماره لوله بازکنی غرب تهران ۰۹۱۲۴۵۵۵۱۲۳

مرزداران ,جنت آباد,شاهین,پونک,اشرفی اصفهانی,یادگار امام,آزادی ، لوله بازکنی در ستاری ، شماره لوله بازکنی تهران در بلوار کاوه ، ,شهران,کوهسار,سردار جنگل,عدل,دهکده المپیک,آیت الله کاشانی,ستاری,باکری,ستار خان,باقر خان,سیمون بلیوار,آبشناسان, تهرانسر , شماره ۲ خلیج , شهرک آزادی , خدمات چاه در شهرک اکباتان

شماره لوله بازکنی مرکز تهران ۸۸۵۴۹۳۳۴

لوله بازکنی در منطقه عباس آباد , خیابان شهید بهشتی , خیابان شهید مطهری تخت طاووس , سهروردی , اندیشه

شماره لوله بازکنی شمال تهران ۲۲۶۱۲۹۳۹

شماره چاه بازکنی تهرانپارس ۷۷۰۳۱۷۷۴

شماره شرکت رسمی و معتبر لوله بازکنی چاه باز کنی در تهران , شماره دفتر لوله باز کنی در شمال تهران , تلفن دفتر لوله باز کنی در شرق تهران , شماره دفتر شرکت تخلیه چاه لوله بازکنی در تهران , شمار لوله بازکنی تهران فوری ارزان , شماره دفاتر لوله بازکن در شرق تهران , چاه بازکن فوری شمال تهران