تخلیه چاه یوسف آباد شرکت تهران پارسه با بیش از ۱۵ سال سابقه کار درخشان در تمامی زمینه خدماتی ، افتخار دارد باز هم با هدف بزرگ مشتری مداری و جلب رضای مشتریان عزیز ، بهترین و ارزان ترین خدمات را عرضه نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی رایگان با ما در تماس باشید . ما شبانه روزی آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشیم.

تخلیه چاه یوسف آباد ، روش جلوگیری از ریزس چاه

توجه توجه : چاه فاضلاب هر ۵ سال یکبار باید بازدید شود. چون ممکن است سطح آب چاه بالا باشد و ما توجه این مطلب نشویم در اینصورت مصرف روزانه آب ساختمان جذب لایه های بالایی خاک یعنی زیر پی و فندانسیون و زیر طوقه سر چاه شود و امکان ریزش چاه را به شدت بالا ببرد . حتی اگر چاه هم ریزش نکند زیر سنگ و موزاییک کف پارکینگ خالی میشود و با عث نشست آن خواهد شد .

زیرش چاه بسیار بسیار خطرناک است هم میتواند خطر جانی داشته باشد و هم مالی و هزینه تعمیر چاه ریزشی هم بالاست پس چه بهتر که قبل از همچین اتفاق بدی چاه را با هزینه اندکی بازدید کنیم تا خیالمان از بابت چاه فاضلاب آسوده گردد.

۸۸۵۴۹۳۳۴  –  ۰۹۱۲۴۵۵۵۱۲۳

شعبه مرکزی تهران۸۸۵۴۹۳۳۴
شعبه شمال تهران۲۲۶۱۲۹۳۹
شعبه شرق تهران۷۷۰۳۱۷۷۴
شعبه غرب تهران۰۹۱۲۴۵۵۵۱۲۳

تخلیه چاه یوسف آباد

شرکت تهران پارسه یکی از معتبر ترین شرکتهای خدمات چاه در سطح تهران می باشد که با هدف ارائه خدمات شایسته و کسب رضایتمندی ۱۰۰% مشتریان خود در حال فعالیت میباشد.

تخلیه چاه یوسف آباد

تخلیه چاه یوسف آباد

لوله بازکنی یوسف آباد

باز کردن گرفتگی و کیپ شدگی لوله های فاضلاب ساختمانی و صنعتی با دستگاه های مدرن در کمتر از نیم ساعت و قیمت مقطوع.

رفع گرفتگی لوله های توالت فرنگی ، توالت ایرانی ، حمام ، آشپزخانه ( سینک ، لباسشویی ، ظرفشویی ) و کفشورهای پارکینگ و محوطه با انواع فنر های لوله بازکنی

تخلیه چاه یوسف آباد فوری

تشخیص دقیق محل قرار گرفتن در چاه ، باز کردن درب چاه با هیلتی و بستن مجدد درب چاه بعد از اتمام کار تخلیه .

خدمات تخلیه چاه و سپتیک با قیمت های ارزان در کوتاهترین زمان را از شرکت تهران پارسه بخواهید.

پاسخگویی و خدمات رسانی شبانه روزی ، و بدون حتی یک روز تعطیلی در طول سال برای ارائه بهترین خدمات در تهران.

تخلیه چاه یوسف آباد با تانکر

تخلیه آب و لجن چاه و سچتیک با کامیون های بنز ۹۱۱ و بادسان با تانکر بزرگ و استفاد از پمپ های کفکش آبکش و لجنکش.

باز و بست درب چاه

باز کردن درب چاه و کارشناسی دقیق وضعیت چاه فاضلاب شما توسط کارشناسان ماهر.

تخلیه سپتیک

تخلیه مکانیزه چاه با تانکر های مکنده که نیازی به برداشتن طوقه و پایین رفتن منی برای لایروبی ندارد و کمترین زمان را اتلاف میکند.

تخلیه و لایروبی چاه

لایروبی و لجنکشی توسط مقنی ماهر و اکیپ با تجربه و حمل با نیسان ۱۰ بشکه ای. این کار زمانی صورت میگیرد که پمپ لجنکش نتواند تمامی لجنها را پمپاژ کند . باید مقنی در چاه رفته و با سطل لجن و آشغال ها را خالی کند.

پر بودن سطح فاضلاب چاه باعث افزایش بوی فاضلاب در ساختمان می باشد چون در این حالت لوله های ونت که یک سر آن در چاه و سر دیگرش بالای پشت بالام است درون آب رفته و هوای و گاز چاه را تخلیه نمی کند البته لازم به ذکر است که یکی از علل افزایش بوی فاضلاب پر بودن چاه است و دلایل دیگری هم می تواند داشته باشد.***

حفر چاه توسط مقنی

مقنی های حفاری چاه شرکت تهران پارسه با داشتن تمامی تجهیزات و وسایل مورد نیاز خود آماده حفر هر نوع چاه جذبی فاضلاب ، ارت ، شمع ، چاه آب  و … در تهران می باشند.

تخلیه چاه یوسف آباد در فاطمی , تخلیه چاه یوسف آباد در سید جمال لدین اسدآبادی , لوله بازکنی  تخلیه چاه یوسف آباد در ابن سینا , چاه بازکنی و تخلیه چاه یوسف آباد در فتحی شقاقی , بابا طاهر , پروین اعتصامی , خیابان عظیمی اشک شهر , کردستان , تخلیه چاه یوسف آباد امیر آباد , کارگر , تخلیه چاه یوسف آباد سمت خیابان جهان آرا , چهلستون , بیستون , شرکت تخلیه چاه یوسف آباد ارزان فوری , چاه بازکن سمت یوسفاباد , تشخیص ترکیدگی لوله مرکز تهران , لوله بازکنی خوب سمت یوسفآباد