, ,

تخلیه چاه آشپزخانه در تهران | لوله بازکنی فوری

تخلیه چاه آشپزخانه در تهران با تجهیزات کامل در اسرع وقت و با قیمت ارزان در تمامی مناطق ۲۲ گانه تهران بزرگ.

بر خلاف تصور خیلی ها چاه آشپزخانه نسبت به چاه دستشویی و حمام زود پر میشود. علت اصلی پر شدن زود هنگام چاه های آشپزخانه نسبت به چاه های فاضلاب دستشویی و حمام این است که

  1. شستشوی ظروف چرب ، وجود تفاله و پس ماند های چرب غذاها در دیواره های چاه رسوب میکند و مانع جذب آب توسط دیوار چاه می شود.
  2. مقدار آب مصرفی آشپزخانه نسبت به جاهای دیگر بیشتر است، سینک ظرفشوی از یک طرف و لباسشویی و ظرفشویی از طرف دیگر باعث پر شدن چاه میشود.

آیا چاهی که به این روز افتاده و هر چند وقت یکبار بالا میزند دیگر قابل استفاده نیست؟

بعضی از شرکت های تخلیه چاه به خاطر نداشتن مقنی مخصوص چاه کهنه و ناقص بودن امکانات ، راحت ترین راه را حفر چاه جدید میدانند ولی ما همان چاه را برایتان باز سازی میکنیم که در این صورت شما با صرف هزینه کمی دوباره همان چاه قبلی را مثل روز اول تحویل خواهید گرفت و مجدد چاه به همان جذب چاه نو در خواهد آمد.

در مورد حفر چاه نو ، شما فقط هزینه حفر هر متر چاه را در نظر نگیرید. چون حفر چاه نو به غیر از هزینه حفر ، هزینه خاک برداری و همچنین لوله کشی و به هم زدن کفسازی را هم دارد . واینکه شما حجم چاه قبلی را هم از دست میدهید.

شرکت ما چاه با کندن دیواره ابناری چاه کهنه شم هم حجم آن را بیشتر میکند و هم دیواره لجن گرفته و رسوب چربی را کنده به خاک جدید با روزنه هایی مثل چاه نو میرسد و شما هزینه های که پرداخت میکنید بابت کندن بهمراه حمل خاک است.

شماره های تماس : ۲۲۶۱۲۹۳۹ – ۷۷۰۳۱۷۷۴ – ۸۸۵۴۹۳۳۴ – ۰۹۱۲۴۵۵۵۱۲۳

دفتر شمال تهران۲۲۶۱۲۹۳۹
دفتر مرکز تهران۸۸۵۴۹۳۳۴
دفتر شرق تهران۷۷۰۳۱۷۷۴
دفتر غرب تهران۰۹۱۲۴۵۵۵۱۲۳

تخلیه چاه آشپزخانه در تهران

تخلیه چاه آشپزخانه

تخلیه چاه آشپزخانه

روش تخلیه چاه آشپزخانه

برای تخلیه چاه باید ایتدا محل چاه پیدا شود. بعد تصمیم بگیریم که چاه را به چه روشی می خواهیم تخلیه کنیم.

اگر قرار است با تانکر مکنده تخلیه را انجام دهیم نیازی به برداشتن و گشاد کردن بیش از حد درب چاه نیست ، به اندازه لوله ۱۰ باز شود کفایت میکند.

برای تخلیه با پمپ کفکش باید درب چاه به اندازه دایره ای به قطر ۵۰ سانتیمتر از شود تا پمپ درون چاه رفته مل تخلیه را انجام دهد.

اما اگر قرار شد بعد از تخلیه با تانکر ، لایروبی یا کفتراشی انجام دهید در اینصورت باید کل طوقه چینی سر چاه برداشته شود تا مقنی و همچنین بشکه های بالابر بتواند از آن عبور کند.

تخلیه چاه آشپزخانه با پمپ کفکش آبکش

تانکر ها برای تخلیه از نوع تانکر های بزرگ یا به اصطلاح ۱۲ هزار تایی هستند و پمپ مورد استفاده نیز پمپ کفکش آبکش که به برق شهری تکفاز وصل میشود.

تخلیه چاه آشپزخانه با پمپ لجنکش

در این نوع تخلیه هم تانکر بزرگ ولی پمپ از نوع کفکش که با برق سه فاز کار میکند و قدرت مکش بالایی دارد و میتواند لجنهای روان و شل را به راحتی مکش نماید. توصیه ما این است که در صورت امکان حتما از پمپ لجنکش استفاده نمایید چون با تخلیه فاضلاب توسط این پمپ ، مدت پر شدن چاه به تعویق خواهد افتاد.

چاه هایی که زود به زود پر میشوند را حتما تعمیر نمایید چون این وضعیت بسیار خطرناک است و موجب ریزش کردن میله و انباری چاه میشود . آبی که زیر طوقه چاه جمع میشود به مرور خاک ها را شسته و طوقه یک دفعه فرو خواهد ریخت و می تواند عواقب جبران ناپذیری به بار بیاورد .

باز کردن گرفتگی لوله های آشپز خانه

لوله های آشپزخانه هم مثل چاه آن بعلت وجود چربی در فاضلاب آشپزخانه زودتر از لوله های حمام و توالت گرفته و دیواره آن رسوب میبندد.

از نشانه های کیپ بود لوله فاضلاب آشپزخانه این است که

  1. وقتی در سینک آب میریزید،به سختی و کندی آب پایین رفته و یا تخلیه نمیشود .
  2. هنگام شستن ظرف و…از بغل خرطومی درون دیوار آب پس میزند.
  3. شایعترین نوع این است که هنگام استفاده از سینک یا کارکردن لباسشویی و ظرفشویی، آب از کفشور آشپزخانه بالا می آید
  4. در هنگام کار کردن لباسشویی آب از بغل لوله لباسشویی بیرون میریزد
  5. در تخلیه کارکردن لباسشویی ، آب درون لگن سینک جمع میشود
  6. در هنگام شستن کف آشپزخانه ، آب از کفشور پایین نمیرود
  7. در هنگام شستن ظروف یا کارکردن لباسشویی ، بوی گند فاضلاب فضای آشپزخانه را پر میکند.
  8. سوسک های ریز و درشت در آشپزخانه دیده میشود.

لایروبی چاه آشپزخانه با نیسان

بعد از تخلیه کردن آب و لجن شل درون چاه ، باید مقنی با تجهیزات کامل ایمنی و با پشتیبانی اکیپ ویژه لایروبی کار به درون چاه فرستاده شود.

مقنی درون چاه، لجن ها و چربی های سفت شده را با سطل و بالابر به بیرون بدهد .

لجنهای بیرون آمده توسط نیروی انسانی بر نیسان ۱۰ بشکه ای بارگیری میشود و به بیرون شهر منتقل میشود.

تخلیه چاه آشپزخانه در شمال تهران , تخلیه چاه آشپزخانه در شرق تهران , تخلیه چاه آشپزخانه در مرکز تهران , تخلیه چاه آشپزخانه در غرب تهران , تخلیه چاه آشپزخانه در جنوب تهران , تخلیه چاه آشپزخانه در نیاوران , تخلیه چاه آشپزخانه در ولیعصر , تخلیه چاه آشپزخانه با تانکر بزرگ , تخلیه چاه آشپزخانه با دستگاه , شهرک غرب , سعادت آباد , پاسداران , شریعتی , فرمانیه , قیطریه , چطوری گرفتگی سینک آشپزخانه را باز کنم , چرا هر چند وقت یکبار لوله آشپزخانه می گیره ,لوله بازکنی در نیروی هوایی , چاه بازکنی سمت پیروزی ,تخلیه چاه آشپزخانه در سردار جنگل عدل

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *